Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler

Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler

Değerli ziyaretçimiz, 

Vize Merkezi'ne hoş geldiniz. Hollanda remigrant erken emeklilik vizesi başvurusunda bulunmak ve sıkıntısız bir vize süreci için ülke uzmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Hollanda Remigrant Erken Emeklilik Vizesi  İçin Gerekli Evraklar

 • Pasaportun aslı: 10 yıldan eski olmamalı, içerisinde 2 adet boş vize sayfası bulunmalı ve planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay daha geçerli olmalıdır.
 • Vize Başvuru Formu: Başvuru sahibi tarafından kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Schengen vize başvuru formu. Başvuru sahibi 18 yaşının altındaysa başvuru formuna her iki velinin (veya yasal velinin) imzası gerekmektedir.
 • Bir adet fotoğraf: Standartlara uygun (yüz görünür), yeni çekilmiş(6 aydan daha eski olmayan), arka fon beyaz bir adet biyometrik fotoğraf (35x45 ebat)
 • Vize ücreti: Vize ücreti nakit olarak başvuru merkezimizde ödenmektedir. 0-12 yaş arası ücretsizdir.
 • Acente/Firma Yetkilendirme Yazısı: Başvuru sahibi tarafından doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır. (Başvuru şahsen yapıldığında gerek yoktur.)
 • Erken emeklilik belgesi: Sosyal sigorta bankasından (SVB) ödenek aldığınıza dair belge.
 • Pasaport fotokopileri: Yeni pasaportun ve varsa daha önceden alınmış eski pasaportların bütün işlenmiş sayfalarının fotokopileri (kimlik bilgileri, geçerlilik süreleri, varsa vizeli ve mühürlü sayfalar, vb.) varsa eski Schengen, İngiltere, Amerika ve Kanada vizelerinin fotokopileri.

NOT: Zorunlu belgelere ek olarak, 18 yaş altı (reşit olmayan) başvuru sahipleri için aşağıdaki belgeler gerekmektedir:
Yurtdışı seyahat için, başvuru formu anne ve baba tarafından veya yasal vasi tarafından imzalanacak. Başvuru sahibi sadece ebeveynlerin birinin koruması altında ise, bu gerekliliği gösteren bir belge eklenmelidir.

Başvuru sahibi çocuk ile ilgili anne ve babasının imzaladığı Muvafakatname gereklidir ve Noter tarafından onaylanmak zorundadır. Ebeveynlerden birisi çocuğa refakat ediyor ise yine kalan anne veya baba tarafindan imzlanmış ve Noter tarafından onaylanmış muvafakatname eklenmelidir. Reşit olmayanlar için (18 yaş altı): Yasal velisini gösterir belgeler (Kimlik cüzdanı fotokopisi, tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği vb.)

Hollanda Vize Merkezi İletişim

Hollanda ile ilgili sizden gelen sorular

2 sorudan en popüler 2 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Erken emeklilik vizesi Hollanda
  S. Avşar, 24 Şub 2020, 16:23

  Erken emeklilik vizesi Hollanda için nasıl başvuru yapabiliriz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hollanda Remigrant vizesi
  N. Arıoğlu, 24 Şub 2020, 14:46

  Hollanda Remigrant vizesi için neler gerekli? Hangi durumlarda bu vizeyi alabiliriz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Hollanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp