Çorlu

Telefon

+90 (282) 255 50 37

Hollanda Vize Merkezi, Çorlu

Hollanda Schengen vizesi nasıl alınır

Kıymetli ziyaretçilerimiz; Hollanda’ya yapacak olduğunuz ziyaretiniz öncesinde almakta tabii tutulduğunuz Hollanda Schengen Vizesi ile ilgili sunmuş olduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.

Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak sunmuş olduğumuz sayfamızda Hollanda Schengen vizesi başvuru süreçlerine, bu vize türü için gerekli olan evrak listelerine, vize türlerine ve vize ücretleri hakkında detaylı birçok bilgiye kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Vize Merkezi Çorlu şubesi başta olmak üzere Çerkezköy, Kapaklı, Süleymanpaşa, Ergene, Malkara,Şarköy, Hayrabolu, Saray, Marmara Ereğlisi, Muratlı haricinde İstanbul ve Tekirdağ gibi şehirlerden yapabileceğiniz Hollanda vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde sizlere aktarmaktayız. Hollanda vize başvurularınız ile ilgili olarak uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 (282) 255 50 37 tel numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizlere ulaşabilir veya [email protected] e-posta adresimize mail göndererek de bizlerle kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Çorlu

İlk olarak 14 Haziran 1985 yılında içerisinde Hollanda’nın da bulunduğu 5 Avrupa ülkesi arasında imzalanmış olan Schengen Anlaşması dahilinde günümüzde toplam 26 farklı ülke yer almaktadır.

Umuma Mahsus ( Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda ziyaretleri öncesinde vize almak ile mükelleftirler. Ancak daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen Vizesine sahip olan vatandaşlarımız seyahatlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilmektedirler.

Diplomatik (Siyah) Pasaport, Yeşil ( Hususi) Pasaport ve Hizmet ( Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise 180 günlük süre içerisinde 90 gün konaklamayı geçmeyecek şekilde olan seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Hollanda Schengen Vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. İlgili konsolosluk sayfasına giderek konsoloslukların tatil günlerine, adreslerine, iletişim numaralarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu dışında ülkemiz sınırları dahilinde Hollanda’ya ait fahri konsolosluklar da yer almaktadır fakat fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri yer almaktadır. Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında yetki sahibi olan kurumlar İstanbul ve Ankara’da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi içerisinde yer alan illerimizin tam listesi konsolosluk sayfalarında mevcuttur.

Konsolosluk bilgileri hakkında ele almış olduğumuz sayfamızı incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Çorlu

Hollanda vize başvurusunda bulunurken ziyaretinize uygun olan vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize çeşitleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadır. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü hatasız bir şekilde belirlemiş olmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Ekipmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin paylaşılmış olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyor ya da sizlere uygun olan vize çeşidinin yukarıda yer alan başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Vize işlemleri sayfamızı inceleyebileciğiniz gibi Vize Merkezi Çorlu şubemizde hizmet veren danışmanlarımızdan kendiniz için rehberlik talebinde bulunmak için +90 (282) 250 50 37 numarasını tuşlayabilr veya [email protected] web adresimizden e-posta gönderebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?- Çorlu

Vize Merkezi şubeleri ile yapacak olduğunuz Hollanda Schengen vize başvurularınızın çoğu aşamasında uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler herhangi bir zahmete girmeden tecrübeli ekipmanlarımız eşliğinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız. Hollanda vize başvurularınızı 4 kısa adımda basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1. Adım: Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Tamamlanması;

Başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız eğer öncelikli işleminizin başvuru evrakların tamamlanması olması gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Uzmanlarımız vize türüne göre özel olarak belirlenmiş olan evrak listelerini sizlere mail yolu ile ulaştıracaklardır. Bizlere gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik veya hata olması durumunda sizlerle irtibata geçilerek en kısa süre içerisinde düzeltilmesi sağlanacaktır.

2. Adım; Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi;

Evrakların tamamlanması sonrasında başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Sizlerden talep edilen bu başvuru ücretleri içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler yer almaktadır.

Hollanda Vize başvuru ücretini dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımıza teslim edebilir dilerseniz de banka hesap numaralarına havale ya da EFT olarak yatırabilirsiniz.

Güncel Hollanda vize başvuru ücretlleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Vize Merkezi Çorlu ofisimizi + 90 (282) 250 50 37 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

3. Adım: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması

Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılması sonrasında konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe sizler adına en erken tarihe bir randevu alacaklardır. Belirtilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda vize departmanımızda hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.

4. Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda konsolosluğu tarafından değerlendirilmesi yapılmış olan Hollanda Schengen vizenizin takibini vize uzmanlarımız yapacak ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Vizenizin sonuçlanması ve pasaportunuzun teslim alınmasının ardından sizlerle iletişime geçilecek ve pasaportun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Çorlu

Hollanda Schengen Vize başvurunuz, gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması sonrasında ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu ya da ek evrak talebi olmaması halinde ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklar da oluşabilecek olan yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Hollanda Resmi tatil günleri bu sonuçlanma sürecini etkileyebilecek olan etmenler arasında bulunmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile ilgili olarak görüşmek için uzmanlarımız en az 1 ay öncesinden başvuru işlemlerine başlamanızı önermektedir.

Vize Merkezi Çorlu şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımızı +90 (282) 250 50 37 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vize başvurularınız da bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda seyahatinizde Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hollanda Vize Merkezi, Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp