Bursa

Telefon

+90 (224) 322 21 36

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Hollanda Vize Merkezi, Bursa

hollanda vize merkezi bursa

Hollanda seyahati için gerekli olan Schengen vizesi hakkında bilgi almak için sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Hollanda Schengen vizesi başvurusu için gereken belgelerin güncel listesine, başvuru sürecinin aşamalarına ve vize başvuru ücretlerine dair kapsamlı bilgilere kolayca erişebileceğiniz Hollanda Vize Merkezi Bursa sayfamıza hoş geldiniz.

Sizler için hazırlanan sayfamızda, 2024 yılına ait güncel Hollanda Schengen vizesi başvuru evrakları listesine ve başvuruların işlemlerine dair detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Bursa Hollanda vize başvurunuz için size uzman danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Hollanda seyahatiyle ilgili tüm sorularınız için +90 (224) 322 21 36 numaralı telefonumuzu arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Size en uygun vize seçenekleri hakkında bilgi vermek, başvuru sürecinizi yönlendirmek ve gerekli belgeler konusunda size rehberlik etmek için buradayız. Hollanda seyahatinizi sorunsuz ve kolay bir şekilde planlamanıza yardımcı olmak için uzman ekibimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Bursa

Schengen Anlaşması, 14 Haziran 1985 tarihinde beş Avrupa ülkesi tarafından imzalanmış olup günümüzde toplamda 26 ülkeyi kapsamaktadır, Hollanda da bunlardan biridir.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Hollanda'ya seyahat etmeden önce vize almak zorundadırlar. Ancak halihazırda geçerli bir Schengen Vizesine sahip olan vatandaşlarımız, bu vizeyle Hollanda ziyaretlerini gerçekleştirebilirler.

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmeti (Gri) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri ise 180 günlük süre içinde 90 günden fazla konaklama yapmayacak şekilde vizeden muaf olarak Hollanda'ya seyahat edebilirler.

Hollanda Schengen vizesi başvurusu sadece Hollanda'nın Türkiye'deki dış temsilciliklerine yapılmaktadır. Hollanda Schengen vize başvurusuyla ilgili konsolosluk sayfasına ulaşarak konsoloslukların adreslerine, tatil günlerine ve iletişim numaralarına kolayca erişebilirsiniz.

Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği dışında ülkemizde Hollanda'ya ait fahri konsolosluklar da bulunmaktadır. Bu başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması yetkili kurumlar tarafından İstanbul ve Ankara'daki dış temsilciliklerde yapılmaktadır.

Hollanda konsolosluklarının görev bölgeleri sınırlıdır ve bu bölgelerde yer alan illerin tam listesine konsolosluk sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Hollanda Schengen vizesi başvurusu ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için sizleri, Hollanda Vize Merkezi Bursa sayfamıza davet ediyoruz. Buradan konsolosluk bilgilerinin çoğuna erişebilirsiniz.

Bursa Hollanda Vize İçin Gerekli Belgeler

Bursa Hollanda vizesi başvurusu için gerekli belgeler, seyahatinizin amacına ve vize türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Doğru vize türünü belirlemek ve başvuru için gerekli evrakları eksiksiz hazırlamak son derece önemlidir.

Aşağıda, Hollanda vize çeşitleri için hazırlanan başlıklara tıklayarak, evrakların nereden temin edileceği, ilgili vize türüyle ilgili detaylı bilgiler ve evrak listelerine kolayca ulaşabilirsiniz:

Eğer uygun vize türünüzü belirlemekte zorlanıyorsanız veya yukarıda listelenen ana başlıklar içerisinde sizin durumunuza uygun bir vize türü bulunmadığını düşünüyorsanız, Vize Merkezi Bursaofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz. Bize +90(224) 322 21 36 numaralı telefondan ulaşabilir veya [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Hollanda Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hollanda Schengen vizesi başvurusu Vize Merkezi Bursa şubesi aracılığıyla gerçekleştirirken, birçok aşamada profesyonel ekibimiz size destek olacak ve işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayacaksınız. Hollanda vize başvuruları dört adımda hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

1.Adım: Gerekli Belgelerin Hazırlanması

Başvurunuz için gereken belgelerin öncelikle tamamlanması gerekmektedir. Bursa Vize Merkezi danışmanlarımız, vize türünüze göre özel olarak hazırlanan evrak listesini size e-posta yoluyla iletecektir. Gönderilen belgeler tamamlandıktan sonra kontrol edilecek ve herhangi bir eksiklik veya hata durumunda sizinle iletişime geçilerek düzeltilmesi sağlanacaktır.

2.Adım: Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Belgeler tamamlandıktan sonra vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Başvuru ücreti, harç bedelleri, danışmanlık ücreti, işlem ücretleri ve diğer masrafları içermektedir. Vize başvuru ücretini banka hesaplarına havale veya EFT yaparak ödeyebilir veya Bursa ofisimize gelerek vize uzmanlarımıza teslim edebilirsiniz.

Bursa Hollanda vizesi başvuru ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Vize Merkezi Bursa şubesini +90 (224) 322 21 36 numaralı telefondan arayabilir veya [email protected] adresine e-posta göndererek danışmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

3.Adım: Biyometrik Verilerin ve Dosyanın Sunulması

Profesyonel ekibimiz, gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından size özel bir randevu alarak konsolosluğa gitmenizi sağlayacaktır. Randevu gününde ve saatinde konsolosluğa gelerek parmak izi verme işlemini gerçekleştirecek ve dosyanızı ilgili makamlara teslim edeceğiz. Bursa Vize Merkezi uzmanlarımız sizinle birlikte olacak ve sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.

4.Adım: Pasaportun Teslim Edilmesi

Hollanda konsolosluğu tarafından değerlendirilen Hollanda Schengen Vizesi için vize danışmanlarımız takip yapacak ve pasaportunuz konsolosluktan alınacaktır. Vize sonuçlandığında ve pasaportunuz hazır olduğunda sizinle iletişime geçilecek ve pasaportun size teslim edilmesi sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Bursa

Hollanda Schengen vizesi başvurusu sonuçlanma süresi, evrakların eksiksiz tamamlanması, dosya sunumunun düzgün yapılması ve parmak izi verme işlemlerinin sorunsuz olması durumunda genellikle 4 ila 5 iş günü arasında gerçekleşmektedir. Ancak konsolosluk yoğunluğu, ek evrak talepleri veya resmi tatil günleri gibi faktörler bu süreyi etkileyebilir. Bu nedenle, ziyaretinizi planlarken ve vize başvurunuzu yaparken danışmanlarımız en az bir ay önceden başvurmanızı ve bu faktörleri göz önünde bulundurmanızı önermektedir.

Bursa Vize Merkezi şubesinde hizmet veren danışmanlarımızla iletişime geçmek için +90 (224) 322 21 36 numaralı telefonu arayabilir veya [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Hollanda Vize Merkezi Bursa olarak Hollanda ziyaretinizde size iyi bir yolculuk dileriz.

hollanda vize merkezi bursa

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp