Adana

Telefon

+90 (322) 245 07 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hollanda Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Vize Merkezi Adana ofisimize hoş geldiniz,

İncelemekte olduğunuz bu sayfa, Hollanda vizesine Adana’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır. Hollanda vizenizi kolay bir şekilde Adana’dan alabilmek için gerekli olan koşulları öğrenmeniz bu sayfadan kolay bir şekilde mümkündür.

Sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamızın ilerleyen kısımlarında Hollanda Schengen Vize başvurusu için ihtiyacınız olan evrakların güncel listelerine, vize başvurularının hangi süreçlerden geçeceğine ve vize başvuru ücretlerine kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Hollanda Vize başvuruları için danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek ve detaylı bilgi alabilmek için Vize Merkezi Adana ofisimize [email protected] adresi üzerinden e-posta göndererek bizlere ulaşabileceğiniz gibi +90(212)970 05 38 numaralı telefonu tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Adana

İlk olarak 14 Haziran 1985’te içerisinde Hollanda’nın da bulunduğu 5 Avrupa ülkesi tarafından imzalanmış olan Schengen Anlaşması dahilinde günümüzde toplam 26 farklı ülke bulunmaktadır.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda seyahatleri öncesinde vize almak ile sorumludurlar. Fakat daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen vizesine sahip olan vatandaşlarımız ziyaretlerini sahip oldukları ile gerçekleştirebilirler.

Diplomatik (Siyah) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahibi olan vatandaşlarımız ise 180 günlük süre içerisinde 90 gün konaklamayı geçmeyecek şekilde olan ziyaretlerini vizeden muaf gerçekleştirmeleri mümkündür.

Hollanda Schengen Vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetki sahibidirler. İlgili konsolosluk sayfalarına giderek konsoloslukların tatil günlerine, adreslerine ve iletişim numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu dışında ülkemiz sınırları kapsamında Hollanda’ya ait olan fahri konsoloslukları da yer almaktadır fakat fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri mevcut değildir. Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında yetki sahibi olan kurumlar İstanbul ve Ankara'da bulunan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi içerisinde bulunan şehirlerimizin tam listesi konsolosluk sayfalarında bulunmaktadır.

Konsolosluk bilgilerini ele almış olduğumuz sayfamızı ziyaret edip incelemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Adana

Hollanda Vize başvurusunda bulunurken seyahatinize uygu olan vize türüne başvuru yapılması gerekmektedir. Vize çeşitleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadır. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü hatasız bir şekilde belirlemiş olmanız büyük önem taşımaktadır.

Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin yer almış olduğu Hollanda Vize türleri sayfaları aşağıda ana başlıklar halinde sizler için hazırlanmıştır. Bu başlıklara tıklayarak gerekli evrakların listelerine, evrakların nereden temin edileceğine, başvuru gerçekleştirecek olduğunuz vize türü ile ilgili olarak detaylı ve kapsamlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Seyahatinize uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olmakta zorlanıyor veya sizlere uygun olan vize çeşidinin yukarıda listelenmiş olan ana başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Vize işlemleri sayfamızı ziyaret edebilip inceleyebileceğiniz gibi Vize Merkezi Adana şubemizde hizmet vermekte olan danışmanlarımızdan rehberlik talep etmek için +90(212)970 05 38 numarasını tuşlayarak ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Yapılır?- Adana

Vize Merkezi şubeleri tarafından yapacak olduğunuz anda Hollanda Schengen Vize başvurularınızın çoğu aşamasında uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve herhabgi bir zahmete girmeden tecrübeli ekipmanlarımız eşliğinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız. Hollanda Vize başvurularınızı 4 kısa adımda gerçekleştirmeniz mümkündür.

1.Adım: Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması

Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak lazım olan evrakların hazırlanması gerekmektedir. Uzmanlarımız vize çeşidine göre özel olarak belirlenmiş olan evrak listelerini sizlere özel olarak mail yolu ile ulaştıracaklardır. Gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik veya hata olması durumunda sizlerle irtibata geçilerek en kısa sürede düzeltilmesi sağlanacaklardır.

2. Adım: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Evrakların tamamlanmasının ardından başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Sizlerden talep edilen başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler yer almaktadır.

Hollanda Vize ücretini dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımıza teslim edebilir dilerseniz de banka hesap numaralarına EFT ya da havale olarak yatırabilirsiniz.

Güncel vize başvuru ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Vize Merkezi Adana şubemizi +90(212)970 05 38 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz

3. Adım: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması

Uzmanlarımız gerekli işlemleri yapılması sonrasında konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe bir randevu alacaklardır. Belirtilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımızda hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız sizler eşlik edecek ve sizler ve parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.

4. Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda Konsolosluğu tarafından değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibi vize uzmanlarımız yapacak ve pasaportunuz konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımızda hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Adana

Hollanda Schengen Vize başvurunuz, gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması sonrasında ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Hollanda resmi tatil günleri bu sonuçlanma süresini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile alakalı olarak görüşmek için danışmanlarımız en az 1 ay öncesinden başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi Adana şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımızı + 90(212)970 05 38 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek sizlerle irtibata geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda ziyaretinizde Vize Merkezi Adana şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hollanda Vize Merkezi Adana

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp