Au-Pair vizesi

Au-Pair vizesi
VİZE MERKEZİ BU VİZE TÜRÜNDE HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Hollanda Au-pair vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden fazla kalabilmelerini sağlayan uzun dönem (D tipi) vizedir. Bu vize genç kişilerin geçici sureli bir ailenin yanına taşınmaları, bu aile ile anlaşmalı olarak ailenin işlerine yardım etmeleri ve aynı zamanda dil bilgilerini geliştirmeleri, bulundukları ülkenin kültürel yaşamını benimsemeleri ve ailenin bir parçası olarak ülkedeki yaşam tarzını benimsemeleri amacı ile giden kişilerin başvurması gereken vize tipidir. Hollanda Au-pair vizesine başvurmak için kişi ve yanında kalacağı aile iş sözleşmesi ile çalışma izni ve diğer gerekli evrakları bulundukları bölgenin kurallarına gore eksiksiz olarak düzenlemeleri gerekmekte.

Hollanda Au-pair vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri, bu kategoriye girdiklerini gösteren belgeleri ibraz etmelidir.

Hollanda Au-pair Vizesi İçin Gereken Evraklar

 1. Geçerli pasaport: Pasaport 10 yıldan eski olmamalıdır. Pasaportun başvuru tarihinden itibaren bir sene daha geçerliliği olmalıdır.
 2. 2 adet dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu (formun İngilizce, Fransızca, Almanca veya Flemenkçe doldurulması gerekir.)
 3. Sonuç Belgesi: Başvurunuzun hangi yabancı dilde incelenmesini istediğinize dair imzalanmış dil seçim belgesi.
 4. Standartlara uygun (yüz görünür), yeni çekilmiş(6 aydan eski olmayan), beyaz fonlu üç adet vesikalık fotoğraf (35X45 ebatlarında).
 5. Çalışma kartı aslı ve 2 fotokopisi.
 6. Ankara/İstanbul Adli Sicil Müdürlüğü tarafından Hollanda resmi dillerinden biriyle yazılmış 6 ayı geçmemiş Dışişleri Bakanlığı veya adli mahkeme tarafından onaylanmış (apostille) adli sicil kaydı aslı ve 2 adet fotokopisi.
 7. Hollanda Elçiliği veya Konsolosluğu tarafından belirlenen bir doktordan alınmış Sağlık Raporu, 6 aydan daha eski olmamalı aslı ve 2 fotokopisi.
 8. Gidiş uçak rezervasyonu veya ulaşım aracına ilişkin diğer kanıtlayıcı belgeler.
 9. Bütün evrakların 2 fotokopisi (Bütün evrakları yukarıdaki sıralamaya göre sunmanız gerekmektedir).
 10. Vize ve servis ücreti (nakit ve türk lirası olarak başvuru ofisinde ödenecektir).

Hollanda ile ilgili sizden gelen sorular

2 sorudan en popüler 2 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Hollanda Au-Pair vizesi
  H. Görmüş, 24 Şub 2020, 15:40

  Hollanda Au-Pair vizesi başvurusunu nasıl yapabiliriz? Bu süreçte bize nasıl bir yardımınız olacaktır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hollanda'dan Türkiye'ye İstek Yapmak
  N.A., 16 Oca 2019, 22:44

  Merhaba,Ben hollandada yasiyorum ev islerime yardimci olmasi icin birine ihtiyacim var turkiyeden akrabalarimdan birini istek yapmak istiyorum olabilirmi?ve neye basvurmaliyim negibi sartlar gerekiyor..?bilgi verirseniz sevinirim sizlere iyi gunler dilerim .

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Hollanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp