Hollanda'dan Türkiye'ye İstek Yapmak

N.A. 16/01/19, 22:44
Merhaba,Ben hollandada yasiyorum ev islerime yardimci olmasi icin birine ihtiyacim var turkiyeden akrabalarimdan birini istek yapmak istiyorum olabilirmi?ve neye basvurmaliyim negibi sartlar gerekiyor..?bilgi verirseniz sevinirim sizlere iyi gunler dilerim .
Vize Merkezi

Nuran Hanım Merhabalar,

Öncelikle Vize Merkezine ulaştığınız için teşekkür ederiz. Türkiye'de yaşayan akrabalarınıza 90 günlük bir davetiye çıkarmak istiyorsanız kısa süreli Hollanda schengen vizesi prosedürleri dikkate alınmalıdır. Kısa süreli schengen vize başvurularınız için Türkiye'deki tüm şehirlere destek verebiliyoruz. 90 güne kadar olan davetiyeler Hollanda aile/arkadaş ziyareti kapsamında değerlendirilir ve en fazla 90 gün kalış gösterilebilir. Eğer bu çerçevede bir yakınınızı Hollanda'ya davet etmek isterseniz sayfamızda gerekli bilgi ve koşullar yer almaktadır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

Ancak kalış süresi 90 günü aşacaksa Hollanda d tipi bir vizeye başvurmanız gerekir. D tipi vizeler için Hollanda elçiliğinden bilgi almanızı tavsiye ederiz. Atmanız gereken ilk adım kalış sürelerini belirlemektir. Sonrasında hangi vize tipine ihtiyacınız olduğunu görerek evraklarınızı vize tipinize uygun şekilde hazırlamanız gerekir. Hollanda schengen vizesine dair tüm sorularınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Saygılarımla,

Nuriye Özmen

Ankara Vize Merkezi 

B.K. 27/03/19, 23:20

Hollanda'dan beni tatil için davet edecekler ne kadar süre de cevap verilir? Olumlu yanıt alma oranı yüksek midir? 18 yaşındayım öğrenciyim.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon