Trabzon

Telefon

+90 (850) 460 17 50

Hollanda Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Trabzon Şubesi tarafından Hollanda Schengen vize işlemleri hakkında güncel ve gerekli bütün bilgilerin hazırlanmış olduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz. Vize Merkezi Trabzon ofisi ile irtibata geçmek için[email protected]​ adresine e-posta gönderebilir ya da + 90 850 460 17 50 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğunuz sayfamızın geri kalan kısmında başta Trabzon, Vakfıkebir, Sürmene, Of, Şalpazarı, Akçaabat, Dernekpazarı, Hayrat, Arsin, Maçka, Köprübaşı, Araklı, Tonya, Yomra, Beşikdüzü, Ortahisar, Çarşıbaşı, Düzköy ve Çaykara İlçelerimiz başta olmak üzere Erzurum, Bayburt,Giresun ve Gümüşhane gibi komşu yakın olan İllerden gerçekleştirilmek istenen Hollanda Schengen vize başvurularına dair gerekli ve güncel bütün belge listelerine ulaşmanız mümkündür.

Hollanda Vize başvuruları için danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek ve kapsamlı bilgi alabilmek için ve detaylı bilgi alabilmek istiyorsanız Vize Merkezi Trabzon ofisimize [email protected]​ mail adresimize e-posta göndererek bizlere ulaşabileceğiniz gibi +90 850 460 17 50 telefon numaramızı tuşlayarak da bizlerle kolaylıkla iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Trabzon

İlk olarak 14 Haziran 1985 yılında içerisinde Hollanda’ nın da bulunduğu 5 Avrupa ülkesi arasında imzalanmış olan Schengen Anlaşması içerisinde günümüzde toplamda 26 farklı ülke yer almaktadır.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda ziyaretleri öncesinde vize almak ile sorumludurlar. Ancak daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen Vizesine sahip vatandaşlarımız seyahatlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilirler.

Diplomatik (Siyah) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise 180 günlük süre zarfında 90 günlük konaklamayı aşmayacak şekilde olan ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Hollanda Schengen Vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları dahilinde bulunmakta olan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. İlgili konsolosluk sayfasına ulaşarak konsoloslukların adreslerine, iletişim numaralarına, tatil günlerine kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu'ndan başka ülkemiz sınırları içerisinde fahri konsoloslukları da bulunmaktadır fakat fahri konsolosluklarının vize başvuru aşamalarında yetkili olan kurumlar İstanbul ve Ankara’ da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi içerisinde olan illerimizin tam listesini konsolosluk sayfalarında bulmanız mümkündür.

Konsolosluk bilgilerini kapsamış olduğumuz sayfamızı incelemek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Trabzon

Hollanda Vize Başvurunuzda bulunurken seyahatinize uygun olan vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize çeşitleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadırlar. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü hatasız bir şekilde belirlemiş olmanız büyük önem taşımaktadır.Danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin paylaşılmış olduğu Hollanda Vize türleri sayfaları aşağıda ana başlıklar halinde sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz bu başlıklara tıklayarak başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize türü konusunda kapsamlı bilgilere, gerekli evrakların listelerine, evrakların nereden temin edileceğine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Seyahatinizde uygun olan vize türünün hangisi olduğuna karar veremiyor veya sizlere uygun olan vize çeşidinin yukarıda maddeler halinde size sunulmuş başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Vize İşlemleri sayfamızı inceleyebileceğiniz gibi Vize Merkezi Trabzon şubemizde sizlere hizmet vermekte olan danışmanlarımızdan rehberlik talep etmek için dilerseniz +90 850 460 17 50 telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilir dilerseniz de [email protected] e-mail adresimizden bizlere e-posta atarakta kolaylıkla irtibata geçmeniz mümkündür.

Hollanda Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?- Trabzon

Vize Merkezi şubeleri aracılığı ile yapacak olduğunuz Hollanda Schengen Vize başvurularınızın birçok aşamasında uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan profesyonel ekipmanlarımız eşliğinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız.Hollanda Vize başvurularınızı 4 kısa adımda basit bir şekilde yapmanız mümkündür.

1. Adım: Hollanda Vize Başvuruları İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması

Başvurularınızı gerçekleştirmek için ilk hedefiniz gerekli evrakların tamamlanması olmaktadır. Destek ekipmanlarımız vize türüne göre sizler için özel olarak belirlenmiş evrak listelerini mail yolu ile ulaştıracaklardır.Gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik veya hata olması halinde sizlerle iletişime geçilerek en kısa süre zarfında düzeltilmesi sağlanacaktır.

2. Adım: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Evrakların tamamlanmasının ardından başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. İstenilen başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedelleri ve diğer bedeller bulunmaktadır.

Hollanda Vize başvuru ücretini isterseniz ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımıza teslim edebilir isterseniz de banka hesap numaralarına havale veya EFT gönderebilmeniz mümkündür.

Sizler için güncel olarak hazırlamış olduğumuz vize başvuru ücretleri hakkında detaylı ve kapsamlı bir bilgi almak istiyorsanız Vize Merkezi Trabzon şubemizi +90 0850 460 17 50 numaralı telefou tuşlayarak arayabilir ya da dilerseniz [email protected] adresine e-posta atarak da uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

3. Adım: Biyometrik Verilerin ve Dosyanızın Sunulması

Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılmasının ardından Konsolosluğun uygunluğuna göre sizler adına en erken tarihe bir randevu alacaklardır. Sizler için belirtilmiş tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir.Hollanda vize deparmanımızda hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın gerekli makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.

4. Adım: Dosyanızın Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda Konsolosluğu aracılığı ile değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibi vize danışmanlarımız yapacak ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Pasaportunuzun teslim alınması ve vizenizin sonuçlanmasının ardından sizlerle irtibata geçilecek ve pasaportun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Trabzon

Hollanda Schengen Vize başvurunuz, gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve dosya sunumunun tam bir şekilde yapılmasının ardından ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu ya da ek evrak talebi olmaması halinde ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, Hollanda resmi tatil günleri ya da Konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması bu neticelendirme süresini etkileyebilecek etmenler içerisinde yer almaktadır. Bu durumları göz önüne alarak vize başvuru işlemleriniz ve seyahat planlamanız ile ilgili olarak görüşmek için danışmanlarımız en az 1 ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi Trabzon şubemizde hizmet vermekte olan danışmanlarımızı +90 0850 460 17 50 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda ziyaretinizde Vize Merkezi Trabzon ofisi olarak keyifli yolculuklar dileriz.

Hollanda

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp