Altunizade

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Hollanda Vize Merkezi, Altunizade

Değerli Ziyaretçilerimiz,

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Hollanda Schengen Vize sayfasına hoş geldiniz.

Düzenlemiş olduğumuz sayfanın devamında Hollanda Vize türlerine, vize türleri için gereken evrak listelerine, Hollanda vize başvuru süreçlerine ve vize ücretleri de dahil olmak üzere birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz. İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Hollanda Schengen Vize başvurusu için Vize Merkezi Altunizade şube olarak profesyonel vize danışmanlarımız rehberliğinde sonuç odaklı bir vize başvuru süreci gerçekleştirmekteyiz. 

Sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve Hollanda Vize başvuru süreçleri hakkında rehberlerimizden kapsamlı bilgi alabilmek için Vize Merkezi Altunizade şubemize +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile ya da altunizade@vizemerkezi.com adresi aracılığı ile ulaşabilir ve vize uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Ülkemizden Hollanda’ya seyahat edecek olan vatandaşlarımız sahip oldukları pasaport türüne göre seyahatleri öncesinde Hollanda Vizesine sahip olmak zorundadırlar. Siyah (Diplomatik) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Hususi (Yeşi) Pasaport sahibi vatandaşlarımız vize uygulamasından muaf tutulurken Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız Hollanda seyahatleri öncesinde vize uygulamasına tabi tutulmaktadır. 

Hollanda Vize Merkezi İletişim

Hollanda Vize Türleri Nelerdir? - Altunizade

Gerçekleştirecek olduğunuz Hollanda seyahatinizin gerekçesi, başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Doğru vize türünün belirlenmesi başvuru işlemlerinizin olumlu sonuçlanması için büyük önem arz etmektedir. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan evrakların listelendiği ve ilgili vize türü hakkında detaylı bilgilerin mevcut olduğu sayfalarımız aşağıda listelenmiştir. 

Sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri içerisinde hangi vize türünün sizler için uygun seçenek olduğu konusunda fikir alabilmek ve uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilmek için Vize Merkezi Altunizade ofisimize iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Yapılır? - Altunizade

Vize uygulamasına tabi tutulmuş olan vatandaşlarımız Vize Merkezi Altunizade şubesi aracılığı ile hiç bir zahmete girmeden vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ülkemizden gerçekleşecek olan Hollanda Vize başvurularını, Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmektedir. Vize danışmanlarımız sizler adına başvuru sürecini toplamda dört temel adımda sonuçlandırmakta ve tüm süreç boyunca sizleri düzenli olarak bilgilendirmektedirler.

  • Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması: Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak gerekli evrakların tamamlanması gerekmektedir. Uzmanlarımız vize türüne göre özel olarak belirlenmiş evrak listelerini sizlere mail yolu ile ulaştıracaklardır. Gönderilmiş olan evrakların tamamlanması sonrasında gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlerle iletişime geçilerek en kısa zamanda düzeltilmesi sağlanacaktır.
  • Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Evrakların tamamlanması sonrasında başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize Başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler yer almaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan güncel Hollanda Vize başvuru ücreti ile alakalı bilgi almak için Vize Merkezi Altunizade ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresimize e-posta atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması: Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılması sonrasında Konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe bir randevu alacaklardır. Belirtilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımızda hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.
  • Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi: Hollanda Konsolosluğu tarafından değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibi vize uzmanlarımız yapacak ve pasaportunuz konsolosluktan teslim alacaklardır. Vizenizin sonuçlanması ve pasaportunuzun teslim alınması sonrasında sizlerle irtibata geçilecek ve pasaportun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

Hollanda Schengen Vize başvurunuz, gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması sonrasında ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu ya da ek evrak talebi olmaması halinde ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Hollanda Resmi tatil günleri bu sonuçlanma süresini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Uzmanlarımız bu tarz durumları göz önünde bulundurarak seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile alakalı olarak görüşmek için uzmanlarımız en az 1 ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi alabilmek ve Hollanda Schengen Vize başvuruları hakkında uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilmek için Vize Merkezi Altunizade şubemize altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden e-posta atarak bilgi alabileceğiniz gibi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak da bizlere ulaşabilirisiniz.

Hollanda Vize Merkezi Altunizade

Hollanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x