Ankara

Adres

Çankaya Mahallesi, Cinnah Caddesi & Bükreş Sokak 19/8, 06680 ANKARA

Telefon/Faks

+90 (312) 970 05 52

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

keni@vizemerkezi.com

Hollanda Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Vize Merkezi Ankara Ofisimize Hoş geldiniz.

Hollanda vizesine Ankara’dan başvuracaklar için hazırlanmış bu sayfada, Hollanda vizesi hakkında genel bir değerlendirme yapılmaktadır. Hollanda vizenizi hızlı ve rahat bir şekilde olan Ankara’dan alabilmek için aşağıda anlatılan bilgileri dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Ankara Vize Merkezimizi ziyaret edersiniz konusunda deneyimli ofis çalışanlarımız sizleri daha kapsamlı bilgilendirecektir.

Vize merkezimizin Ankara şubesi başta olmak üzere Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan,Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle dışında Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya gibi çevre illerden yapabileceğiniz Hollanda vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için + 90(312) 970 05 52 numaralı telefonumuzu arayarak ya da keni@vizemerkezi.com​ web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Ankara

İlk olarak içerisinde Hollanda’nın da bulunduğu 14 Haziran 1985 yılında 5 Avrupa ülkesi arasında imzalanmış olan Schengen Anlaşması dahilinde günümüzde olan 26 farklı ülke yer almaktadır.

Umuma (Mahsus) Bordo pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ziyaretleri öncesinde vize almak ile sorumludurlar. Fakat daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen Vizesine sahip olan vatandaşlarımız ziyaretlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilmektedir.

Hollanda Schengen Vize başvurularında sadece, ülkemiz sınırları içerisinde mevcut olan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. İlgili konsolosluk sayfasına giderek konsolosluk tatil günlerine, adreslerine ve iletişim numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu dışında ülkemiz sınırları içerisinde Hollanda’ya ait olan fahri konsoloslukları da yer almaktadır. Ancak fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri yer almamaktadır. Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında yetkili olan kurumlar İstanbul ve Ankara’da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi dahilinde olan şehirlerimizin tam listesini konsolosluk sayfalarında yer almaktadır.

Konsolosluk bilgilerini ele almış olduğunuz sayfamızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Ankara

Hollanda Vize başvurusunda bulunurken seyahatinize uygun olan vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize türleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadır. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü doğru bir şekilde belirlemiş olmanız büyük önem taşımaktadır.

Seyahatinize uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyor veya sizlere uygun olan vize türünün yukarıda listelenmiş olan vize türünün yukarıda listelenmiş olan başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer vize işlemleri sayfamızı inceleyebileceğiniz gibi Vize Merkezi Ankara ofimizde hizmet veren uzmanlarımızdan rehberlik etmek için +90(312)970 05 52 numarasını tuşlayabilir ya da keni@vizemerkezi.com​ web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Yapılır?- Ankara&

Vize Merkezi şubeleri aracılığı ile yapacak olduğunuz Hollanda Schengen Vize başvurularınızın tüm aşamasında uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve herhangi bir zahmete girmeden tecrübeli ekibimiz eşliğinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız. Hollanda Vize başvurularınızın 4 kısa adımda basit bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

  • 1. Adım: Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması

Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak gerekli olan evrakların tamamlanması gerekmektedir. Danışmanlarımız vize çeşidine göre özel olarak belirlenmiş olan evrak listelerini mail yoluyla ulaştıracaklardır. Gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından sonrasında gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlerle iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde düzeltilmesi sağlanacaktır.

  • 2. Adım: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Evrakların tamamlanmasının sorasında başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Sizlerden talep ettiğimiz başvuru ücretinin ödenmesinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler bulunmaktadır.

Hollanda Vize başvuru ücretini dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımıza teslim edebilir dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımıza teslim edebilir dilerseniz banka hesap numaralarına havale ya da EFT olarak yatırabilirsiniz.

Güncel Hollanda vize başvuru ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Vize Merkezi Ankara ofisimizi +90(312) 970 05 32 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da keni@vizemerkezi.com​ adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

  • 3. Adım: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması

Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılmasının ardından Konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe bir randevu alacaklardır. Belirtilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımızda hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.

  • 4. Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda konsolosluğu tarafından değerlendirilmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibini vize danışmanlarımız yapacak ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Vizenizin sonuçlanması ve pasaportunuzun teslim alınması sonrasında sizlerle irtibata geçilecek ve pasaportun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? Ankara

Hollanda Schengen Vize başvurunuz, gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması sonrasında ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu ya da ek evrak talebi olmaması halinde ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Hollanda Resmi tatil günleri bu sonuçlanma sürecini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır.

Bu durumları göz önünde bulundurarak seyahat planmanız ve vize başvuru işlemleriniz ile alakalı olarak görüşmek için uzmanlarımız en az bir ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi Ankara şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımızı +90(312) 970 05 52 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da ​ keni@vizemerkezi.com​ adresine e-posta göndererek sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz sizlere teşekkür eder Hollanda ziyaretinizde Vize Merkezi Ankara şubesi olarak keyifli yolculuklar dileriz.

Hollanda Vize Merkezi Ankara

Vize Merkezi Personel

Hollanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Hollanda vizesi Ankara J.L 11/03/22, 14:49
Merhabalar, Hollanda’ya ticari amaçla vize başvurusu yapmak istiyorum. Ben Türkiye’de işverenim yaklaşık 3 yıldır aktif olan bir şirketim mevcut burada tekstil işi yapıyorum. Hollanda’da bir firmadan davetiyem geldi ve başvuruda bulunmak istiyorum. Karşıda bir firma ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyoruz son gönderdiğim numune ürünler ile ilgili birkaç eksik ve hata olduğunu ilettiler ve bununla ilgili görüşmek için benden toplantı talep ettiler ve iş görüşmesi için gitmek istiyorum. Hollanda vizesi Ankara randevusu bulamıyorum. Başvurumu İstanbul’dan yapma şansım var mı? Ayrıca benim 1 doz aşım var Hollanda için aşı zorunluluğu bulunuyor mu? Bilgi rica edebilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Ankara Hollanda Konsolosluğu O. Uysal 06/03/20, 12:39
Merhaba. Ankara Hollanda Konsolosluğu nerede? Ankara’daki büyükelçilik değil mi? Vize başvurusunu nasıl yapacağız?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6040