Gaziantep

Telefon

+90 (342) 255 54 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hollanda Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Kıymetli ziyaretçilerimiz,

Gerçekleştirmeyi amaçlamakta olduğunuz Hollanda seyahatiniz öncesinde almakta sorumlu kılındığınız Hollanda Schengen Vizesi ile alakalı olarak Vize Merkezi Gaziantep Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamızın devamında Hollanda Schengen vize başvurusu ile ilgili olarak sizlere lazım olacak olan evrakların 2024 güncel listelerine,vize başvurularının hangi işlemlerden geçeceğine ve vize başvuru ücretlerine kapsamlı bir şekilde kolaylıkla ulaşacağınızı göreceksiniz.

Hollanda vize başvuruları için danışmanlık hizmetinden yarar sağlamak istiyorsanız ve kapsamlı bilgiye ulaşabilmek için ise merkezi Gaziantep ofisimize isterseniz [email protected] mail adresine e-posta atarak bizlere ulaşabilir isterseniz de +90 (342) 255 54 35 telefon numaramızı tuşlayarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- Gaziantep

Öncelikli olarak içerisinde Hollanda’nın da bulunduğu 14 Haziran 1985 yılında 5 Avrupa ülkesi tarafından imzalanmış olan Schengen Anlaşması içerisinde günümüzde toplamda 26 farklı ülke bulunmaktadır.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda ziyaretleri yapmadan önce vize almak ile mükelleftirler. Ancak daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen Vizesine sahip olan vatandaşlarımız ise seyahatlerini sahip oldukları bu vize ile gerçekleştirebilirler.

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmeti (Gri) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip olan vatandaşlarımız için 180 günlük süre içerisinde 90 gün konaklamayı aşmayacak şekilde olan bu seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler.

Hollanda Schengen Vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. Hollanda Schengen vize başvurularında gerekli konsolosluk sayfasına ulaşarak konsoloslukların adreslerine, tatil günlerine ve iletişim numaralarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu ve Hollanda Ankara Büyükelçiliği haricinde ülkemiz sınırları içerisinde Hollanda’ya ait olan fahri konsoloslukları da bulunmaktadır. Bu başvuruların neticelendirilmesi ve değerlendirilmesinde yetki sahibi olan kurumlar İstanbul Ve Ankara’da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi dahilinde olan illerimizin tam listesini konsolosluk sayfalarından bulmanız mümkündür.

Konsolosluk bilgilerinin hemen hepsini kapsamış olduğunuz sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Gaziantep

Hollanda vize başvurusunda bulunurken seyahatinize uygun olan vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize çeşitleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadır. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü hatasız ve eksiksiz bir şekilde belirlemiş olmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin paylaşılmış olduğu Hollanda vize çeşitleri sayfaları aşağıda bulunmakta olan ana başlıklar halinde sizlere sunulmuştur. Sunmuş olduğumuz başlıklara tıklayarak evrakların nereden temin edileceğine,başvuru gerçekleştirecek olduğunuz vize türü ile ilgili olarak detaylı bilgilere, gerekli evrakların listelerine detaylı bir şekilde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ziyaretinize uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyor veya sizlere uygun olan vize türünün yukarıda listelenmiş olan ana başlıklar içerisinde bulunmadığını düşünüyorsanız eğer vize işlemleri sayfamızı inceleyebileceğiniz gibi Vize Merkezi Gaziantep ofisimizde sizler için hizmet veren uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için +90(342) 255 54 35 tel numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresinize e-posta atarak sizlere bilgilendirme maili talebinde bulmanız mümkündür.

Hollanda Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?- Gaziantep

Lise merkezi şubeleri aracılığı ile sizlere yapacak olduğunuz Hollanda Schengen vize başvurularımızın bir çok kademesinden ekipmanlarımız sizlere eşlik edecek ve herhangi bir zahmete bile girmenize gerek kalmadan profesyonel ekibimiz eşliğinde sonuca odaklı bir çalışma gerçekleştirmiş olacaksınız. Hollanda vize başvurularınız dört kısa adımda kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

1. Adım: Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması

Başvurularınızı gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak gerekli evrakların temin edilmesi gerekmektedir. Danışmanlarımız vize çeşidine göre sizler için özel olarak hazırlanmış olan evrak bilgilerini sizlere mail yolu ile ulaştırmayı sağlayacaklardır. Sizler için gönderilmiş olan bu evrakların tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik veya hata olması durumunda sizlerle irtibata geçilerek en kısa zamanda düzeltilmesi sağlanacaktır.

2. Adım: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Evrakların tamamlanmasının ardından başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talepte bulunulan başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, danışmanlık bedeli, işlem ücretleri ve diğer giderler mevcuttur.

Hollanda vize başvuru ücretini dilerseniz banka hesap numaralarına havale veya EFT olarak yatırabilir dilerseniz de Gaziantep ofisimizi ziyaret ederek vize uzmanlarımıza teslim etmeniz mümkündür.

Güncellenmiş olan Hollanda vize başvuru ücretleri hakkında kapsamlı ve detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Vize Merkezi Gaziantep şubemize +90 (342) 255 54 35 telefon numaramızı tuşlayarak bizleri arayabilir veya ​[email protected] mail adresimize e-posta atarak da danışmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

3. Adım: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması

Profesyonel ekipmanlarımız gerekli işlemlerin yapılmasının ardından konsolosluğun uygunluk durumuna göre en yakın tarihe sizler için özel olarak bir randevu alacaklardır. Randevuda belirtilmiş olan bu tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda vize departmanımız içerisinde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini sağlarken dosyalarınız gerekli makamlara teslim edilmesini gerçekleştireceklerdir.

4. Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda konsolosluğu aracılığıyla değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibini sizler için vize danışmanlarımız yapacak ve pasaportunuz konsolosluktan teslim alınacaktır. Vizenizin sonuçlandırılması ve pasaportunuzun teslim alınmasının ardından sizlerle irtibata geçilecek ve pasaportun sizlere teslim edilmesi sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Gaziantep

Hollanda Schengen vize başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması, dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması ve parmak izi verme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sonrasında ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu veya ek evrak talebi olmaması durumunda 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması veya Hollanda resmi tatil günleri bu sonuçlandırma sürecini etkileyebilecek olan etmenler arasında yer almaktadır. Bu durumları da göz önünde bulundurarak ziyaret planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile alakalı olarak görüşmek için danışmanlarımız en az bir ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızın büyük önem taşıdığını belirtmektedir ve yapmanızı önermektedir.

Vize Merkezi Gaziantep şubemizde sizler için hizmet vermekte olan danışmanlarımızı +90 (342) 255 54 35 telefon numaramızı tuşlayarak arayabilir veya [email protected] mail adresimize e-posta göndererek de uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunmanız mümkündür.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda ziyaretinizde Vize Merkezi Gaziantep ofisi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hollanda

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp