İstanbul

Telefon

+90 (212) 970 05 52

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hollanda Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Hollanda ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri yeterli bir şekilde öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi kolaylıkla bulacağınız vize merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Vize merkezimizin İstanbul şubesi başta yer almak üzere Adalar, Arnavutköy, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çatalca, Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp Sultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dışında Kocaeli ve Tekirdağ gibi komşu illerden yapacağınız Hollanda vize başvurunuz için gerekli olan bütün bilgileri sayfamızda yalın bir dille sizlere aktarmaktayız. Hollanda vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız çağrı merkezimizden arayarak bizlere ulaşabilir veya [email protected] web adresimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- İstanbul

İlk olarak Hollanda’ nın da içerisinde bulunduğu 14 Haziran 1985 yılında 5 Avrupa ülkesi arasında imzalanmış olan Schengen Anlaşması kapsamında günümüzde 26 farklı ülke yer almaktadır.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda ziyaretleri öncesinde vize almak ile sorumludurlar.Fakat daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen vizesine sahip olan vatandaşlarımız seyahatlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilmektedirler.

Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet ( Gri) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın 180 günlük süre kapsamı içerisinde 90 gün konaklamayı geçmeyecek şekilde olan seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler.

Hollanda Schengen Vize başvurularınızda sadece, ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. Gerekli konsolosluk sayfalarına giderek konsoloslukların adreslerine, iletişim numaralarına, tatil günlerine kolaylıkla erişmeniz mümkündür.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu'na ek olarak ülkemiz sınırları içerisinde Hollanda’ya ait olan fahri konsoloslukları da bulunmaktadır fakat fahri konsolosluklarının vize başvuru aşamalarında herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır. Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında yetki sahibi olan kurumlar İstanbul ve Ankara’da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi içerisinde olan illerimizin tam listesi konsolosluk sayfalarında bulunmaktadır.

Konsolosluk bilgilerini ele almış olduğumuz sayfamızı incelemek ve detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- İstanbul

Hollanda vize başvurusunda bulunurken ziyaretinize uygun olan başvuruyu yapmanız gerekmektedir. Vize türleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duyabilmektedir. Başvurusunu yapmak istediğiniz vize çeşidini doğru bir şekilde belirlemiş olmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin paylaşılmış olduğu Holanda Vize çeşitleri sayfaları aşağıda ana başlıklar halinde sizlere paylaşılmıştır. Bu maddelere tıklayarak gerekli olan evrak listelerine, evrakların nereden temin edileceğine, başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize çeşitleri ile ilgili olarak detaylı bilgilere kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Seyahatinize uygun gördüğünüz vize çeşidinin hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olmak da zorlanıyorsanız ya da size uygun olan vize türünün yukarıda listelenmiş olan başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Vize işlemleri sayfamızı ziyaret edebilmeniz mümkün olduğu gibi Vize Merkezi İstanbul şubemizde sizlere hizmet vermekte olan uzmanlarımızdan rehberlik talebinde bulunmak için +90(212)9700501 numarasını tuşlayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?- İstanbul

Vize merkezi şubeleri aracılığı ile yapacak olduğunuz Hollanda Schengen Vize başvurularınızın tüm aşamasında uzmanlarımız size eşlik edecek ve herhangi bir zahmete girmenize bike gerek kalmadan tecrübeli ekipmanlarımız içerisinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız. Hollanda Vize başvuru sürecinizi 4 kısa adımda halletmeniz kolaylıkla mümkündür.

  • Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması; Dilediğiniz gibi başvurunuzu gerçekleştirebilmek için önceliğiniz evrakları toplamak olacaktır. Uzmanlarımız vize çeşidine göre özel olarak belirlenmiş evrak listelerini sizlere mail yoluyla kolay bir şekilde ulaştıracaklardır. Sizlere gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik veya hata olması halinde sizlerle irtibata geçilerek en kısa süre zarfında düzeltilmesi sağlanacaktır.
  • Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi; Sizlerden istenen evrakların tamamlanmasının ardından başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen başvuru ücretleri şunları kapsamaktadır; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler yer almaktadır.
  • Hollanda aşvuru ücretini isterseniz ofisimizi ziyaret ederek vize ekipmanlarımıza teslim edebilir isterseniz de banka hesap numaralarına EFT veya havale olarak yatırmanız mümkündür.
  • Güncel vize işlemleri başvuru ücretleri konusunda kapsamlı bilgi edinmek için Vize Merkezi İstanbul şubemizi + 90(212) 970 05 01 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresimize mail göndererek de ulaşabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerinizin Ve Dosyanızın Sunulması; Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılması sonrasında Konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe sizler adına bir randevu alacaklardır. Önceden belirlenmiş olan bu tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir.Hollanda Vize kapsamında hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemi ile meşgul olurken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır.
  • Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi; Hollanda konsolosluğu tarafından değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen vizenizin takibini vize danışmanlarımız yapacak ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Vizenizin sonuçlanması ve pasaportunuzun teslim alınması sonrasında sizlerle iletişime geçilecek ve pasaportun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- İstanbul

Hollanda Schengen Vize başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde hallolması ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu ya da ek evrak taleb edilmemesi durumunda ortalama olarak 25 ila 30 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Hollanda resmi tatil günleri bu sonuçlanma sürecini etkileyebilecek olan etkenler içerisinde yer almaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile ilgili olarak görüşmek için uzmanlarımız en az 1 ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi İstanbul şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımızı + 90(212) 970 05 01 numuralı telefonu tuşlayarak bizlere ulaşabileceğiniz gibi [email protected] adresine e-posta göndererek sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylık sağlayabilirsiniz. Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda seyahatinizde Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak keyifli yolculuklar dileriz.

Hollanda Vize Merkezi İstanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp