Kayseri

Telefon

+90 (850) 460 15 65

Hollanda Vize Merkezi, Kayseri

Kıymetli ziyaretçilerimiz, gerçekleştirmeyi amaçlamak da olduğunuz Hollanda ziyaretiniz öncesinde almakta zorunlu kılındığınız Hollanda Schengen Vizesi ile ilgili Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz. 

Vize merkezimizin Kayseri şubesi başta olmak üzere Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız,Felahiye, Akkışla, Özvatan dışında Kahramanmaraş, Nevşehir, Adana, Niğde, Yozgat, Sivas gibi komşu illerden yapacağınız Hollanda Vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir dille sizlere sunmaktayız. Hollanda Vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız +90 850 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da [email protected] web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Kayseri

İlk olarak 14 Haziran 1985 yılında içerisinde Hollanda’nın da bulunduğu 5 Avrupa ülkesi tarafından imzalanmış olan Schengen Anlaşması dahilinde günümüzde toplam 26 farklı ülke bulunmaktadır.  

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda seyahatleri öncesinde vize almak ile mükelleftirler. Fakat daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen vizesine sahip olan vatandaşlarımız seyahatlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilmektedirler. 

Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik ( Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaporta sahip olan vatandaşlarımız ise 180 günlük süre zarfında 90 gün konaklamayı aşmayacak şekilde olan ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler. 

Hollanda Schengen vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları içerisinde yer alana Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. İlgili konsolosluk sayfasına giderek konsoloslukların tatil günlerine, adreslerine ve iletişim numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu'na ek olarak ülkemiz sınırları içerisinde bulunmakta olan fahri konsoloslukları da vardır ancak fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri mevcut değildir. Başvuların değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında yetki sahibi olan kurumlar İstanbul ve Ankara’da bulunmakta olan dış temsilciliklerdir.  

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi dahilinde olan şehirlerimizin tam listesi konsolosluk sayfalarında yer almaktadır. 

Konsolosluk bilgilerini ele almış olduğumuz sayfamızı ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.  

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- Kayseri 

Hollanda vize başvurusunda bulunurken ziyaretinize uygun olan vize çeşidine başvuru yapmanız büyük bir önem taşımaktadır. Vize türleri kendi içlerinde farklı evraklar isteyebilirler. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü doğru bir şekilde belirlemiş olmanız büyük önem taşımaktadır.  

Danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin sizlere sunulmuş olduğu Hollanda Vize türleri sayfaları aşağıda ana başlıklar halinde sizler için sunulmuştur. Bu başlıklara ulaşalarak gerekli evrakların listelerine, evrakların nereden temin edileceğine, başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize çeşitleri hakkında detaylı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. 

Seyahatiniz için uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyorsanız  veya sizin için uygun olan vize türünün yukarıdaki maddeler içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer vize işlemleri sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi Vize Merkezi Kayseri ofisimizde hizmet veren uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için +90 850 460 15 67 numarasını tuşlayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

Hollanda Vizesine Başvuru Nasıl Yapılır?- Kayseri 

Vize Merkezi şubeleri aracılığı ile yapacak olduğunuz Hollanda Schengen Vize başvurularınızın tüm aşamasında uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler herhangi bir zahmete bile girmenize bile gerek kalmadan tecrübeli ekibimiz eşliğinde sonuç odaklı bir çalışma yürütmüş olacaksınız. Hollanda Vize başvurularınızı 4 kısa adımda kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

1. Adım:Hollanda Vize Başvurularınız İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması   

Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için önceliğinizin gerekli olan evrakların tamamlanması olacaktır. Uzmanlarımız vize türüne göre sizler için  özel olarak  belirlenmiş olan evrak listelerini mail yolu ile ulaştıracaklardır. Gönderilmiş olan evrakların tamamlanmasının ardından gerekli tüm kontroller yapılmakta ve herhangi bir eksik ya da hata olması durumunda sizlerle iletişime geçilerek en kısa zaman da düzeltilmesi sağlanacaktır.  

2. Adım: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi 

Evrakların tamamlanması sonrasında başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Sizlerden talep edilen başvuru ücretinin içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler yer almaktadır.  

Hollanda Vize başvuru ücretini isterseniz banka hesap numaralarına havale ya da EFT yaparak yatırabilir isterseniz de ofisimizi ziyaret ederek de vize danışmanlarımıza teslim edebilrsiniz.  

2024 Hollanda vize başvuru ücretleri ile ilgili olarak detaylı bilgi edinmek için Vize Merkezi Kayseri ofisimizi +90 850 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected]​ adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

3. Adım: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması 

Danışmanlarımız gerekli işlemlerin yapılması sonrasında konsolosluğun uygunluğuna göre en erken tarihe sizler için bir randevu alacaklardır. Belirtilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımızda hizmet vermekte olan  vize danışmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken dosyalarınızın ilgili makamlara ulaşmasını sağlayacaklardır. 

4.Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi:

Hollanda konsolosluğu tarafından değerlendirilmesi yapılmış olan Hollanda Schengen vizenizin takibini vize uzmanlarımız yapacak ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Vizenizin neticelendilirmesi ve pasaportunuzun teslim alınması sonrasında sizlerle iletişime geçilecek ve pasaportunuzun sizlere ulaştırılması sağlanacaktır. 

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- Kayseri 

Hollanda Schengen Vize başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması, parmak izi verme işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından ortalama olarak konsolosluk ya da ek evrak talebş olmaması durumunda ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması Hollanda Resmi tatil günleri bu neticelendirme sürecini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır.Bu durumları da göz önüne sererek seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile ilgili olarak görüşmek i.in uzmanlarımız en az 1 ay öncesinden başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi Kayseri şubemizde sizlere hizmet vermekte olan danışmanlarımızı +90 850 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz sizlere teşekkür eder ve Hollanda seyahatinizde Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak keyifli yolculuklar  dileriz. 

Hollanda Vize Merkezi Kayseri

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp