Hollanda Vizesi Nereden Alınır?

B. Derin 12/03/20, 16:48
Merhaba. Hollanda vizesi nereden alınır? Bu konuda sizden mi yardım alacağız yoksa direkt konsolosluklara mı gideceğiz? Süreç nasıl işliyor?
Vize Merkezi

Merhaba efendim. Hollanda vize başvurusu 2014 yılında Hollanda Konsolosluğu’nun Diğer schengen vize başvurularında olduğu gibi byiometrik parmak izine geçme sebebi ile Hollanda Konsolosluğu’nun resmi başvuru merkezi tarafından kabul edilmektedir.

Hollanda vizesi almak için öncelikle hazırlamanız gereken evrakları doğru ve eksiksiz olarak hazırlamalı, online doldurulmuş başvuru formuyla başvurunuzu gerçekleştirilmelidir.

Vize Merkezi evrak hazırlamada, online form doldurmada ve online randevu işlemlerinde sizlere danışmanlık vermekte olan, başvurunuzu sorunsuz olarak gerçekleştirmek için Hollanda Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği bir firmadır. Dolayısıyla, Hollanda’ya vize nereden alınır sorusunuz cevabı ise Hollanda Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu kurumumuzdan yapılmaktadır.

Kurumumuzun, Hollanda vize onay ve ret vermeye yetkisi bulunmamaktadır, yapılan vize başvurularını konsolosluğa iletmek ile yetkilendirilmiştir. Vize onay ret kararı tamamen konsolosluğa bağlıdır. Hollanda vize başvurusu yapacak olanlar, Vize Merkezi’ni arayarak gidiş nedenine bağlı olarak gerekli evrak listesini öğrenebilir.

Dosyanızı hazırlama aşamasında size yardımcı olmakla birlikte başvuru esnasında size eşlik ederek danışmanlık işlemlerinizde yardımcı olmaktayız. Vize Merkezi sizin adınıza randevu alarak dosyanızı hazırlamakta ve 2016 ve sonrası için parmak iziniz var ise tüm işlemleri sizin yerinize gerçekleştirmektedir. 2016 yılı ve öncesi parmak izi vermemiş olan müracaat sahipleri parmak izi vermek için randevu saati ve gününde başvuru merkezinde bulunmalıdır.

Bu hususta, Hollanda vize başvurusu için direkt konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Hollanda başkonsolosluğu ve Hollanda büyükelçiliği direkt işlem almamaktadır.

Hollanda Başkonsolosluğu ve Hollanda Büyükelçiliği tarafından uzun dönem vize başvuruları ve Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşları için kimlik, pasaport, ölüm, doğum ve noter işlemleri vs. işlemler gerçekleştirilmektedir. Konsolosluk işlemleriniz için Hollanda vize merkezini arayarak konsolosluk için randevu talep etmeniz gerekmektedir.

Zorlu vize işlemleri ve Hollanda vizesi nereden alınır sorunuzun yanıtı için Vize Merkezi’ni arayarak ve ziyaret ederek profesyonel destek alabilirsiniz. Vizenizin takibi ve Hollanda vizesi için danışmanlık alarak vize işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x