Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Yunanistan Vize Başvurusu
S.T 21/01/21, 16:15

Yunanistan vize başvurusu için belli şartlar var mıdır? Başvuru için yapmamız gerekenler nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vize Ücreti 2021
T.N 20/01/21, 15:37

Merhaba, Yunanistan vize ücreti 2021 yılında ne kadar? Ücretler içinde neler var? Ne kadar ödersek tam olarak vizeyi almış oluruz? Her işlem için ayrı ayrı mı ücret ödeyeceğiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vizesi 2021
U.C 20/01/21, 15:02

Yunanistan vizesi 2021 yılında almak için herhangi bir değişiklik oldu mu? Vizeyi nasıl alabiliriz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan'a Vizesiz Giriş Var mı?
V.G. 29/07/20, 15:59

Yunanistan'a vizesiz giriş var mı? Yunanistan’a seyahat etmek istiyorum. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Kaç günde sonuçlanır? Evrakları hazırlanırken nelere dikkat etmemiz gerekir? Kapı vizesi denilen vize türü ile Avrupa ‘da başka bir ülkeye gidilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır?
G.Y. 29/07/20, 15:39

Yunanistan’a yapacağım seyahat için planlamalara başlamış bulunmaktayım. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Bundan dolayı araştırma yaparken size rastladım ve sizden destek alarak ilerlemek isterim. Ben turistik olarak gideceğim ancak Yunanistan vizesi nasıl alınır? Evrakları neye göre hazırlamalıyım? Kendime ait bir reklam şirketim var. Neler beyan etmem gerekir? İstediğimiz kadar vize talep edebiliyor muyuz? İşlemler kaç gün sürmekte ve kaç gün önceden başvuru yapmam gerekir? Ne kadar ödeme yapmam gerekecek ve ödeme karşılığında makbuz alabilir miyim? Bana bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Sınırı Açıldı mı?
S.İ. 29/07/20, 14:45

Yunanistan sınırı açıldı mı? Başvuru yapabilir miyim? Turistik amaçlı gideceğim eşimle birlikte. Fakat konsolosluğa ulaşamadık. Ondan dolayı sizden yardım alarak ilerlemek isteriz. Evrak bilgisine nasıl ulaşabilirim? Bankada para olması gerekir mi başvuru yaparken? Eşim ev hanımı ben sponsor olsam sorun teşkil eder mi? Ben serbest meslek sahibiyim, ne gibi evrak sunmam gerekir? Kaç günde sonuçlanan işlemlerdir? Bana destek verirseniz çok memnun olacağım. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Konsolosluğu Vize Veriyor mu?
Y.N. 29/07/20, 14:30

Eylül ayı içinde Yunanistan’a bir seyahat planım vardır. Fakat bu süreçte Yunanistan Konsolosluğu vize veriyor mu? Vize işlemleri için sizden destek almak istersem neler yapmam gerekiyor? Randevu alarak mı merkezinize gelmem gerekiyor? Form ve dilekçe işlemleri konusunda hizmet veriyor musunuz? Başvuru formunu siz mi dolduruyorsunuz? Bunlarla alakalı bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vizesi
Ş.N. 09/07/20, 18:19

Yunanistan’a seyahat planlamaktayım. Yunanistan vizesi başvuruları kaç günde sonuçlanmaktadır? Çok girişli vize talebinde nasıl bulunabilirim? Seyahat belgesi olarak neleri sunmam gerekiyor? Vize başvurusunu kaç gün önceden yapma hakkım bulunmaktadır? Bilgilendirmenizi rica edeceğim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vize Ücretleri 2020
S. Batmaz 13/03/20, 12:06

Yunanistan vize ücretleri 2020 ne kadar? Ücretler içinde neler var? Ne kadar ödersek tam olarak vizeyi almış oluruz? Her işlem için ayrı ayrı mı ücret ödeyeceğiz?
Cevabı Görüntüle
7 Yorum Yunanistan Vize Reddi
A. Şahbaz 12/03/20, 11:01

Yunanistan vize reddi alırsam bunu düzeltmek için neler yapmam gerekecek?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Yunanistan Vizesi İçin Evraklar
U. Temizoğlu 13/03/20, 11:05

Yunanistan vizesi için evraklar nelerdir? Liste verebilir misiniz? Başvuru için hangi evrakları hazırlayalım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vizesi Nereden Alınır?
B.G. 14/07/20, 09:23

Ocak ayında Yunanistan’a bir seyahatim olacak. Özel bir şirkette çalışmaktayım. Şirketimden hangi evrakları istemem gerekecek ve banka hesabımda ne kadar olması gerekiyor? Ankara’da yaşamaktayım, parmak izi işlemleri için nereye başvuru yapmam gerekiyor? Ankara’dan başvuru yapmam mümkün mü? Yunanistan vizesi nereden alınır? Konsolosluktan mı alacağım yoksa başka bir kurumdan mı yapılıyor? Bana yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Vize Ücreti 2020
G.Y. 14/07/20, 08:53

Yunanistan vize ücreti 2020 senesi için turistik vize ücretinde bir değişlik meydana gelmiş midir? Aslında şöyle sormak isterim, ben turistik olarak seyahat edeceğim, kuzenimse iş amaçlı gidecek, ücretleri nedir? Arkadaşımızın kardeşi eğitim amaçlı gitmeyi planlamakta olduğu için ücret farklı mı olacaktır? Ben giderken benle birlikte 10 yaşında kızımda gelecektir. Fiyat farkı meydana gelecek midir? Bilgi alabilirsem çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yunanistan Aile Ve Arkadaş Ziyaret Vizesi
S.K. 09/07/20, 18:51

Yunanistan aile ve arkadaş ziyaret vizesi için başvuru yapmak istemekteyim fakat hiçbir fikrim yok. Dayım orada yasamaktadır. Neler yapmam gerekiyor? Form işlemleri hakkında bilgi alabilir miyim? Yapacağım seyahat turistik bir seyahat olacak ancak neden aile ziyareti vizesi olarak geçmekte anlayamadım. Bana biraz bahsederseniz çok memnun olurum. Schengen bölgesi dâhilindeki ülkelere de bu vizeyle seyahat edebilir miyim?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Yunanistan vize başvurusu 2020
E. Koca 22/01/20, 11:24

Yunanistan vize başvurusu 2020 için belli şartlar var mıdır ? Başvuru için gerekenler nelerdir?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x