Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

O. Doğan Gemlik 12/03/20, 12:06
Merhaba. Hollanda vizesi nasıl alınır? Neler yapmamız gerekiyor ve neler lazım?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba efendim. Hollanda vizesi almak için öncelikle gerekli evraklarınızı statünüze ve gidiş amacınıza göre hazırlamanız gerekmektedir. Hazırlanan belgeler ile beraber online başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmalı online vize başvuru randevusu almanız gerekmektedir.

Hollanda’ya vize nasıl alınır sorusunun cevabı eksiksiz olarak evraklarınızın hazırlanma aşamasında başlamaktadır. Evraklarınız eksiksiz ve doğru olmalıdır. Eksik veya yanlış hazırlanmış bir başvuru dosyası Hollanda başvuru merkezi tarafından kabul edilmemekte ve randevunuz iptal edilmektedir.

Hollanda vize evrakları nelerdir;

Pasaport  (10 yılı geçmemiş seyahat bittikten sonra minimum 3 ay geçerli olan ve en az 2 boş sayfası bulunması gerekmektedir), 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel arkası beyaz fonlu 35*45 ebatlarında olmalıdır), çalışılan şirketten gidiş dönüş tarihini ve izinli olduğunu belirtilen şirket izin yazısı, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik fotokopisi, E-devletten alınmış nüfus kayıt örneği (barkodlu olmalıdır)

Şirket evrakları: çalışan ise; İşe giriş bildirgesi, son 3 aylık maaş bordrosu kaşe imzalı, SGK A4 Hizmet dökümü (e-devleten barkodlu alınmalıdır) İşveren ise; imza sirküleri, vergi levhası faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi.  Öğrenci , ev nhanımı ve çalışmayan olma durumunda sponsorun çalışma durumuna göre evraklar hazırlanmalıdır. Gelir belgeleri (Son 3 aylık güncel minimum 5000 Türk Lirası bakiyeli ıslak imzalı kaşeli banka hesap dökümü, kira geliri var ise kira kontratları ve tapu fotokopileri), 30000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası (seyahat tarihlerini kapsamalıdır). Hollanda’dan gelen orijinal davetiye ve davet gönderen kişinin oturum kart fotokopisi gerekmektedir. Uçak rezervasyonları (var ise satın alınmış)

Hollanda’ya vize nasıl alınır sorusu sıklıkla karşılaşılan bir sorudur. En önemlisi Hollanda’ya vize almak isteyen başvuru sahipleri pasaportunun süresine dikkat etmelidir. Seyahati bittikten sonra minimum 3 ay geçerli bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun en az 2 boş sayfası olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Hollanda vizesi nasıl alınır sorunuzun yanıtını almak ve Hollanda vize başvurusu yapmak için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Hollanda vizesi nasıl alınır

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x