Hollanda Vize Red Sebepleri

A.A. 09/01/19, 22:12
Merhaba, bir ay önce hollanda turistik vizesi almak için başvuru yaptım daha sonra hollanda vizesi red edildi ama itiraz etmedim. Şimdi hollandada bir üniversite ile irtibat kurdum ve bana davet mektubu göndermişler tekrar vize almak için yineden başvurabilir miyim؟ yoksa belli bir süre mi beklemek gerekiyor. Dönüş yaparsanız sevinirim.
Vize Merkezi

Merhabalar,

Öncelikle Vize Merkezine ulaştığınız için teşekkür ederiz. Sizlere detaylı olarak yardımcı olabilmemiz için Hollanda turistik vizesi başvurunuzun hangi sebeple reddedildiğini incelememiz gerekir. Hollanda vize reddi hangi sebebe dayandırıldı ise o sebebi iyileştirerek tekrar başvuru yapılması uygun olur. Vizeniz reddedilse bile her zaman yeniden başvuru yapma hakkınız vardır. Size tavsiyem öncelikle kalış sürenizi belirlemenizdir. Eğer Hollanda da kalış süreniz 90 günü geçecek ise kısa süreli Schengen vize başvurusu yapmanız doğru olmaz, amacınıza uygun d tipi vizeye başvurmanız gerekir. Hollanda'daki üniversitenin gönderdiği davet mektubuna göre başvuru aşamalarını belirleyebilirsiniz. 

Hollanda vize reddi alan kişilerin ikinci bir başvuru için evraklarını daha titiz bir şekilde hazırlaması tavsiye edilir. Türkiye'nin her şehrine çağrı merkezi ve ofislerimizle hizmet vermekteyiz. Bizlere iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan kolayca ulaşabilir, başvuru ve danışmanlık desteği alabilirsiniz.

 

Saygılarımla,

Ankara Vize Merkezi

Nuriye Özmen

 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon