Hollanda İçin Vize Başvurusu

B. Deniz 12/03/20, 13:57
Merhaba. Hollanda için vize başvurusunda ofisinize gelince bizlere nasıl bir yardımda bulunabiliyorsunuz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba efendim. Hollanda’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşı olup bordo pasaporta sahip tüm başvuru sahiplerinin Hollanda vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikle gidiş amacını net bir şekilde belirtmeleri gerekmektedir. Ayrıca kişinin çalışma durumu statüsüne göre evrak listesi hazırlaması gerekmektedir. Vize merkezi sizin için gidiş amacınıza ve statünüze uygun gerekli evrak listesini tarafınıza yollamaktadır. Hazırlamış olduğunuz evrakları tarafımıza kargo ya da ofisimizi ziyaret ederek teslim etmeniz gerekmektedir.

Vize merkezi olarak dosyanız eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Gerekli olan Hollanda online vize başvuru formunuzu doldurarak. Dosyanızı eksiksiz şekilde hazırlamaktadır. Hollanda vize başvurusu için online alınan randevu alınmakta ve randevu günü ve saati 2016 ve sonrasında vize parmak izi var ise Hollanda başvuru merkezine gelmek gerekmemektedir.

Eğer 2016 öncesi vermiş olduğunuz parmak izi veya hiçbir Schengen vize başvurunuz yok ise randevu günü ve saati biyometrik parmak izi vermek için başvuru merkezinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Vize merkezi size uygun vize talep dilekçesi yazmaktadır. Dilekçe vize başvurusunda en önemli unsurlardan biridir. Hollanda vize başvurularında ince ayrıntılar bulunmaktadır.

Örneğin; turistik vize başvurusu yapacak bir başvuru sahibi 7 günden fazla otel rezervasyonu göstermemelidir. 7 günü aşan otel rezervasyonlarında ret olasılığı yüksektir. 10 günlük bir seyahatte birden fazla ülke ziyaret edecekse, maddi durumu iyiyse problem teşkil etmemektedir.

Tek bir ülke ziyaretinde Hollanda Konsolosluğu 7 günden fazla konaklayacağına inanmamaktadır. Alınan vize schengen vizesi olacağı için Hollanda vizesi alan bir başvuru sahibinin 7 günden fazla sadece Hollanda’da konaklaması gerçeği yansıtmama açısından ret olma olasılığı çok fazladır.

Hollanda vize işlem süresi ortalama 5-15 iş günüdür. Seyahatten sonra minimum 1 ay öncesinden başvuru yapmanız gerekmektedir. En fazla 6 ay önceden de Hollanda vize başvurusu almaktadır.

Hollanda için vize başvurusu hakkında daha fazla bilgi için vize merkezini arayarak ve ziyaret ederek profesyonel destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Hollanda için vize başvurusu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x