Hollanda Gitar Fuarı Başlıyor

Hollanda Gitar Fuarı

Avrupa’nın en büyük gitar fuarı The INTERNATIONAL VINTAGE GUITAR SHOW 17 Mart 2018 tarihinde Hollanda’nın Veenedaal şehrinde gerçekleşecek. Yılda 2 kere açılan bu muhteşem fuar bu yıl 22 Eylül 2018 tarihinde de kapılarını müzikseverlere ve müzisyenlere ikinci defa açacak. VINTAGE VEENENDAAL olarak anılan fuar müzisyenler, koleksiyoncular ve klasikleşmiş gitarlara ilgi duyanlar için mükemmel bir platform oluşturuyor. Müzikseverler ve müzisyenler, müzik dünyasından profesyonellerin katılımı ile renklenecek olan fuar adeta bir festival havasında gerçekleşiyor.

Yaklaşık 100 fuar katılımcısının 1200’den fazla gitarı sergileyeceği fuarda gitar satışı yapan firmalar klasikleşmiş gitarlar, amfiler ve gitar ekipmanlarıyla müzisyenler için bulunmaz bir fırsat yaratıyor. Fuarın rahat ve arkadaş canlısı atmosferi Avrupa’nın her yerinden müzikseverleri çekiyor. Peki, bu olağanüstü gösteriyi kaçırmamak için ne yapmak gerekiyor? Eğer geçerli çok girişli bir Schengen vizeniz yoksa hemen Hollanda Schengen vizesi başvuru yaparsanız harika bir deneyim yaşayacağınız garantili.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

Kışın Avrupa’da en çok ziyaret edilen ülkelerinden Hollanda keyif dolu ortamıyla soğuk olmasına rağmen içinizi ısıtan bir ülke. Hollanda vizesi başvurusu yapacak kişilerin geçerli bir pasaportları olması gerekiyor. Schengen vize başvurularında pasaport geçerlilik süresi seyahat sonrası vize bitiş tarihi itibariyle 3 aydır. Eğer geçerli pasaportunuz varsa işiniz çok kolay. Vize Merkezini arayarak durumunuza uygun gerekli evrak listesini mail olarak talep edin, evraklarınızı hazırlayın ve gerisi bize bırakın. Son 5 yıl içinde almış olduğunuz Schengen vizenizdeki parmak iziniz tanımlıysa, parmak izi vermek için randevuya bile gelmeden evrakları sadece kargo ile göndererek başvurunuzu sizi adınıza kolay ve zahmetsiz yoldan yapabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp