Çalışmayan Kişiler Hollanda Ziyaret Vizesi Alabilir Mi?

i. Özkan 03/01/19, 23:48
2013 yılında hollandaya kardesimin davetı uzerine gıttım zamanında da geri dondum. bu hafta tekrar davetıyem gelecek yanlız 2013 yılında bagkurluydum. suan resmi belgengelendirecegim bir yerde calısmıyorum. evım arabam var ki bu 2013 yılındakıyle aynı. banka hesap hareketlerim iyi fena degil. evliyim 4 cocugum var sizce vize almam 100 de kac saygılarımla
Vize Merkezi

Merhabalar İsmet Bey,

Öncelikle Vize Merkezine ulaştığınız için teşekkür ederiz. Daha önce seyahat geçmişinizin olması vize başvuruları açısından güzel bir durum. Ancak Hollanda vize başvuruları için her zaman değerlendirmeler sunulan evraklar çerçevesinde konsolosluk görevlileri tarafından yapılır. Danışmanlık aldığınız kişilerin vize sonucunuz için bir yüzde verme yetkisi yoktur. 

Tekrar Hollanda ziyaret vizesi başvurusu yapacak iseniz şunu söyleyebilirim; konsolosluk kişinin Türkiye'de geçimini nasıl sürdürdüğünü görmek ister. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de bir eviniz ve arabanız mevcut ancak genel olarak ne iş üzerinden gelir elde ediyorsunuz? Odaklanılması gereken nokta budur. Eğer sizin aldığınız geliri evrak üzerinde gösterebilirsek sağlam bir başvuru yapmış oluruz. Web sitemizde Hollanda aile ziyaret vizesine dair detayları bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve durumunuzu müşteri temsilcimizde görüşmek için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız. 

 

Saygılarımla,

Ankara Vize Merkezi

Nuriye Özmen

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon