Avustralya Hakkında Sorular & Yorumlar

Avustralya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Avustralya vizesi 2020
a. b. 01/05/20, 16:28

Selamlar, Avustralya vizesi 2020 yılı başvuru sistemi nasıldır? Yaklaşık 4 yıl önce Brisbane'de yaşayan arkadaşımı ziyaret için vize almış ve gitmiştim, yeniden gitmek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla hem başvuruda hem ücretlerde değişiklik olmuş. Avustralya vize başvurusu için nasıl bir yol izlemek gerekiyor? Konuyla ilgili dönüşünüzü bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Vize Ücreti 2020
C.A. 01/05/20, 16:47

Merhaba, Avustralya vize ücreti 2020 yılında ne kadardır öğrenebilir miyim? Ve vize ücretini başvurumuz esnasında mı yapıyoruz? Turistik olarak eşimle ziyaret etmek ve başvuru yapmak istiyoruz ama detaylı bilgi bulmada zorlanıyoruz ve emin olamıyoruz. İkimizde yeni emekli olduk ve Avustralya uzun zamandır görmek istediğimiz bir yerdi. Sizin desteğiniz ile başvuru işlemlerimizi tamamlayabilir miyiz? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Vize Reddi
B. B. 03/05/20, 18:28

Merhaba, Avustralya vize reddi nedenleri hakkında bilgi almak istiyorum. 2 haftalık bir tatil için gitmek istedim ama ret aldım. Kendi iş yerim var ve hesabımda 45bin TL param vardı, başvurudan önce 20bin TL hesaba para göndermiştim bundan olabilir mi? 1 kere Almanya 1 kere Ukrayna'ya gitmiştim daha önce sorunsuz. Avustralya vize reddi sonrası yeni başvurumu sizin bilgi ve desteğinizle yapabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
Y. K. 01/05/20, 16:57

İyi çalışmalar, Avustralya vizesi için gerekli evraklar 2020 için değişiklik gösteriyor mu? Ben 2018 yılında yaz tatilinde turistik olarak başvuru yapmıştım ve vize almıştım. O dönem öğrenciydim ama mezun oldum ve çalışmaya başladım, sponsorum yok ve yıllık iznimde 2 hafta gitmeyi düşünüyorum. Çalışan olarak bana ilgili evrak listesi ve süreç hakkında beni bilgilendirir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Turist Vizesi
e.y. 01/05/20, 16:37

Merhaba, Avustralya turist vizesi başvuru yapmak istiyorum. Öğrenciyim ve yüksek lisans eğitimimi yurtdışında tamamlamak istiyorum. Turist vizesi Avustralya hakkında bilgi edinmemi sağlayacak. Amerika ve Schengen ülkelerine vizelerim var ama Avustralya başvurusu karmaşık geldi. Bu süeçte sizden destek alarak başvuru yapmak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Vize Ret İtirazı
a. çakır 04/05/20, 09:29

Merhaba, Avustralya Vizesi Ret İtirazı konusunda yardımcı oluyor musunuz? Turistik vize başvurusunu kendim yaptım ama başvurum reddedildi. Yeni başvuru yapsam olumlu sonuç almam mümkün mü sizce? Ne yapmalıyım itiraz edebilir miyim? Çalışanım ve banka hesaplarımda yeterli para vardı. Yardımlarınız için teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Aile Ziyareti Vizesi
e. a. 04/05/20, 08:49

merhaba,
avustralya aile ziyareti vizesi alarak abam ve yiğenlerimi görmeye itmek istiyorum. Ben daha önce vize almadım, ablam da davetiye göndermedi, evraklar ve dateviye için destek olur musunuz? ilk başvurum olacak ve ret almak istemiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Vizesi Dilekçe
S. B. 04/05/20, 07:40

Merhaba,
Avustralya vizesi dilekçe örneği bulmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Avustralya vize başvurusu yapacağım ama hem kendi adıma yazacağım dilekçe hem işyerimin yazması gereken dilekçe örneğine ihtiyacım var. Bu dilekçeler ingilizce mi olmalı? Dilekçe konusunda destek sağlamanız mümkün mü?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yeni Mezun Mühendis Vizesi
e. c. 03/05/20, 20:24

Merhaba, Avustralya yeni mezun mühendis vizesi 2020 yılı başvuru kriterleri nelerdir? 2019 mezunu olarak başvuru yapmak istiyorum, ielts skorum mevcut. Vize başvurusu yapmak istiyorum ama gerekli bilgi ve belgeler hakkında beni bilgilendirir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Öğrenci Vizesi
Z. Ç. 03/05/20, 17:11

Merhaba, Avustralya öğrenci vizesi detaylarını öğrenmek istiyorum. Başvurunun online olduğunu, evrakların çeviri olması gerektiğini duydum. Vize süreci ile bilgi verir misiniz? mülakat yapılıyor mu? Süreç fazla karmaşık geldi, okuldan belgelerim geldiğinde sizinle işlemleri tamamlamak isterim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya ticari vizesi
A. C. 01/05/20, 15:46

Merhabalar, Avustralya ticari vizesi almamız ve fabrikamızda üretilen bir makineyi satın alan Avustralya'daki müşterilerimize kurulum ve kullanma konusunda destek olmak için ziyaret etmemiz gerekiyor. Mühendis olarak ben ve montaj-kurulum ustamız birlikte gideceğiz. Hem yoğun çalıştığımız hem başvuruyu sorunsuz ve hızlı tamamlamak istediğimiz için işlemleri sizlerle sürdürmek isteriz. Desteğinizi bekliyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya vizesi Ankara
Y.K. 01/05/20, 15:21

Merhaba, Avustralya vizesi Ankara başvuruları nereden yapılıyor? Büyükelçilik mi yoksa aracı kurum mu var? Evrakları diğer ülkeler gibi elden teslim edemiyormuşuz yükleme gerekiyormuş sanırım. 3 haftalığına, doğum yapacak ablamı ziyarete gitmek istiyorum. Tüm süreçte destek olabilir misiniz daha önce hiç vize başvurusu yapmadım ret alıp gidememe gibi bir durumla karılaşmak istemiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya vizesi İstanbul
T.Y. 01/05/20, 15:16

Merhaba, Avustralya'ya bir iş ortağımızı ziyaret için gideceğim. Kocaeli'de fabrika müdürü olarak çalışıyor ve yaşıyorum. Başvuru işlemlerimi İstanbul'dan mı yapmalıyım? Avustralya vizesi İstanbul başvuruları nasıl yapılıyor? Bana evraklar dahil tüm süreçte destek sağlar mısınız? İlk başvurum ve bu vizeyi almalı ve iş ortağımla görüşmeye katılmalıyım. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya vizesi ne kadar süreli veriliyor?
H. Şahin 09/11/19, 10:39

Avustralya vizesi ne kadar süreli veriliyor? Ne kadar süre kalabiliyorum. Multiple çok girişli vize var mı? Yoksa tek girişli mi veriliyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Avustralya Transit Vizesi
E. Geri 09/11/19, 10:29

Avustralya'ya aktarmalı gemiye katılmam gerekiyor. O yüzden Avustralya Transit Vizesi ihtiyacım var. Çok vaktim yok bana bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x