Avustralya Turist Vizesi

e.y. 01/05/20, 16:37
Merhaba, Avustralya turist vizesi başvuru yapmak istiyorum. Öğrenciyim ve yüksek lisans eğitimimi yurtdışında tamamlamak istiyorum. Turist vizesi Avustralya hakkında bilgi edinmemi sağlayacak. Amerika ve Schengen ülkelerine vizelerim var ama Avustralya başvurusu karmaşık geldi. Bu süeçte sizden destek alarak başvuru yapmak istiyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Avustralya turist vizesi başvuru sürecinizde bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Avustralya turist vizesi başvurunuzda seyahat amacınızın açıkca ifade edilmesi ve seyahat amacınızı destekler evrakların eksiksiz olarak sunulması gerekmektedir. Bu evraklar başvuru amacınızı ve başvuru sahibi olarak sizin durumunuzu kanıtlayan resmi evraklardır. Vize başvurunuzun hatasız yapılması, eksik bilgi ya da belge sunulmaması başvurunun olumlu sonuçlanması için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple başvuru durumunuza uygun kategoride, eksiksiz doldurulmuş başvuru formunuz ve başvuru formunuzda beyan ettiğiniz bilgilerinizi doğrulayan evrakların sunulması çok önemlidir

Avustralya turistik vize başvurunuzda, planladığınız turistik seyahatin detaylarına ilişkin konaklama ve ulaşım bilgilerinizin muhakkak dosyanıza eklenmesi gerekmektedir. Öğrenciliğiniz devam ediyorsa bunu belirten öğrenci belgeniz ve masraflarınızı karşılayacak sponsorunuzun maddi durumunu gösteren evraklarını sunması zorunludur. Bunun yanında sizi maddi olarak destekleyeceğini beyan eden sponsor dilekçesi de yazılıp imzalanmalı ve başvurunuza eklenmelidir.

Turist vizesi Avustralya vize başvurusu yaparken kendinizi ve durumunuzu net olarak ifade etmediğiniz takdirde ret alma ihtimaliniz yüksektir. Başvurunuzu inceleyecek vize görevlilerine kendinizi net olarak başvuru formu ve evraklar ile ifade etmenizin yanında, seyahat geçmişiniz, yaşadığınız ülkedeki aile bağlarınız ve mevcut finansal durumunuza özellikle dikkat etmektedir.

Avustralya Turist Vizesi Online Başvuru

Avustralya vize başvurusu diğer ülke vize başvurularına oranla daha karmaşık ve detay isteyen bir vize başvuru türüdür. Online bir sistemde vize başvurusu yapılmaktadır ve yapılacak bir hata ya da gözden kaçan bir detayın geri dönüşü olmamakta, vize başvurunuzun retle sonuçlanmasına sebep olabilmektedir.

Vize Merkezi olarak, Avustralya vizesi alanında uzman ekibimiz ile başvurunuz, mevcut durumunuz konusunda sizlerle görüşüp, başvuru durumunuz hakkında detaylı bilgi veriyor, başvuru yapmaya ve süreci bizimle sürdürmeye karar vermeniz durumunda, başvuru formunuzun doldurulması, tüm evraklarınızın tercüme işlemleri ve evrakların düzenlenmesi, biyometrik randevunuzun alınması ve başvurunuzun en doğru, en hızlı ve sorunsuz tamamlanması için tüm süreci sizler adına tamamlıyoruz.

Avustralya turist vizesi başvurunuz için vize uzmanlarımızla iletişime geçebilir, daha ayrıntılı bilgi ve başvuru süreciniz için destek alabilirsiniz.

Vize Merkezi

Tuğba Çiftçi

Avustralya turist vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x