Avustralya Vize Reddi

B. B. 03/05/20, 18:28
Merhaba, Avustralya vize reddi nedenleri hakkında bilgi almak istiyorum. 2 haftalık bir tatil için gitmek istedim ama ret aldım. Kendi iş yerim var ve hesabımda 45bin TL param vardı, başvurudan önce 20bin TL hesaba para göndermiştim bundan olabilir mi? 1 kere Almanya 1 kere Ukrayna'ya gitmiştim daha önce sorunsuz. Avustralya vize reddi sonrası yeni başvurumu sizin bilgi ve desteğinizle yapabilir miyim?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Avustralya vize reddi hakkında detaylı bilgi almak için Vize Merkezi'ne ulaştığınız için teşekkür eder, başvurunuzun olumsuz sonuçlandığı için üzüldüğümüzü belirtmek isteriz.

Avustralya vize başvurusu diğer ülke vize başvurularıyla kıyaslandığında karmaşıktır ve pek çok detayı içerisinde barındıran bir vize başvurusudur. Tüm başvuru online bir sistemde yapılmaktadır. En küçük bir hata ya da gözden kaçan bir bilginin geri dönüşü kesinlikle olmamaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmaması için tüm sürecin en iyi şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Vize başvurusunda olduğu kadar vize reddinde de dikkatli olmalı, ret mektubunuz detaylı olarak incelenmeli ve yapacağınız yeni başvuruda mevcut hatalar ya da eksiklerden kaçınılmalıdır. Soruda belirttiğiniz gibi hesabınıza son dönemde para giriş olması, para kaynağının açıklanmaması ret Avustralya vize reddi alma sebeplerinizden olabilir. Hesabınıza son dönemde para girişi olması sebebiyle vize reddi Avustralya için oldukça sık karşılanan bir durumdur. Bunun yanında ülkenizdeki mevcut durumunuz, seyahat geçmişiniz gibi pek çok farklı ret nedeni de bulunmaktadır. Ret mektubunda ret sebebi olan tüm maddeler ile vize görevlisinin görüşleri yer alır.

Bir önceki Avustralya vize başvurunuzda ret almış olmanızın kesin olarak yeni vize başvuru sonucunuza etki edip edemeyeceğini, mevcut durumunuzu ve ret mektubunuzu incelemeden yeni bir başvuru yapmanız konusunda kesin olarak bir ifadede bulunmak oldukça zordur.

Avustralya vize reddi sonrası yapacağınız yeni vize başvuruda bir önceki başvurunuzda yaptığınız hataları ve varsa eksikleri belirtmeli ve ret mektubunuzdaki maddeleri tek tek açıklamanız ve ret sebebi olan bu maddeleri çürütmeniz gerekmektedir.

Avustralya vize reddi ve vize reddi sonrası yapacağınız yeni başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi

Tuğba Çiftçi

Avustralya vize reddi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x