Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır?

G.Y. 29/07/20, 15:39
Yunanistan’a yapacağım seyahat için planlamalara başlamış bulunmaktayım. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Bundan dolayı araştırma yaparken size rastladım ve sizden destek alarak ilerlemek isterim. Ben turistik olarak gideceğim ancak Yunanistan vizesi nasıl alınır? Evrakları neye göre hazırlamalıyım? Kendime ait bir reklam şirketim var. Neler beyan etmem gerekir? İstediğimiz kadar vize talep edebiliyor muyuz? İşlemler kaç gün sürmekte ve kaç gün önceden başvuru yapmam gerekir? Ne kadar ödeme yapmam gerekecek ve ödeme karşılığında makbuz alabilir miyim? Bana bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Yunanistan vizesi almak için başvurunuzu bizim üzerimizden yapmak istediğiniz ve Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yapacağınız işlemleri takip etmek ve düzenini sağlamak için Vize Merkezi ofislerimizde uzman müşteri danışmanlarımız size destek sağlayacaktır. 

Evrak dökümleri hazırlanırken kişinin mesleki durumuna ve gidiş amacına göre düzenlenen evraklarla başvuru sağlanır. Bundan dolayı iletilen dokümanların sağlıklı bir başvuru yapılabilmesi adına eksiksiz sunulması rica edilir. Başvurunuz yapılırken randevuya girdikten sonra ve süreciniz tamamlandıktan sonra ne kadar süreli vize verildiğini öğrenebilirsiniz. Önceden belirleme gibi bir hakkınız yoktur. Bundan dolayı vize sürenizin belirlenmesi konsolosluk nezdindedir. Şirketinizle alakalı dokümanlar istenecektir. Sizden faaliyet belgesi imza sirküleri, vergi levhası, ticaret sicil gazetesinin dökümü gibi belgeler talep edilir. 

Yunanistan vizesi almanın yolları için bir danışandan destek alıyor olmanız oldukça doğru bir harekettir. İşlemler yaklaşık başvuru aşamasından bitiş aşaması bitene kadar 15 günlük bir zaman dilimini kapsar. Başvurunuzun yetişmesi ve sorun yaşamamanız adına seyahatinizden 1 ay öncesine kadar başvuru yapmanız gerekir.

Yapacağınız başvuru için konsolosluk ve başvuru merkezi harcı 100€ Vize Merkezi danışmanlık ücreti 30 € dur. Toplamda sizden 130 € evraklarınızın teslimatı sırasında rica edilir. Ödemeniz karşılığında size makbuz verilmektedir.

Yunanistan vizesi nasıl alınır işlemleri hakkında bilgi alabilmek ve diğer vize işlemleriniz için Vize Merkezi şubelerine direk giderek yüz yüze görüşebilir ya da Müşteri temsilcisi görevlileriyle telefonla iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür.

Saygılarımızla,

Aysel GÜNDAY

Yunanistan vizesi nasıl alınır

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x