Yunanistan vizesi kaç para 2022

K.YAĞMUR 30/11/21, 15:24
Yunanistan vizesi kaç para 2022 ile ilgili belli başlı fiyatlandırmalar mevcut web sayfalarında fiyatlandırma ne şekilde yapılacaktır. İyi çalışmalar Kolay gelsin.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar;

Vize Merkezini işlemleriniz için tercih ettiğinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yunanistan'a vize almak kaç para konusunda bilgilendirme kısmında Vize Merkezi olarak Yunanistan Konsolosluğu atamış olduğu başvuru merkeziyle işbirliği içerisinde hizmet veren bir danışmanlık firmasıyız. Yunanistan vize ücretlerini Ücretlendirme kısmında Yunanistan konsolosluğunun belirlemiş olan Schengen turistik vize harcı bedeli belirlenen tutar tarafınızdan rica edilir.

Yunanistan 'a vize kaç para Konsolosluklar birebir başvuru almadığı için atamış olduğu merkezin ücretlendirmesi de bu harcın içinde yer almaktadır. Bu sebeple Yunanistan vize ücreti sizden tahsil edilirken konsolosluk harcı, başvuru merkezi harç bedelini ve Vize Merkezi danışmanlık hizmet bedeli ücretini tarafınızdan tahsil edilir.

Yunanistan vize ödemeleri yapacağınız vize başvurusu sırasında Yunanistan vize ücreti olarak belirlenmiş olan Yunanistan konsolosluk ve başvuru merkezi harç ödemesi olan 100 £ ve Vize Merkezi danışmanlık hizmet ödemesi olan 50 £ ile birlikte toplam 150 £ sizden tahsil edilen tutardır. İşlemler sırasında meydana gelecek olası durumlar için ücretlendirme, yapacağınız işlem türüne göre fiyatlandırma yapılır.

Ödeme işleminiz Yunanistan vize evraklarını teslim ettiğiniz zaman belge kontrolleri yapıldıktan sonra Vize Merkezi müşteri danışmanınıza peşin veya kredi kartı şeklinde yapmanız mümkün olur. Bütün ödemeler Vize Merkezinde tahsil edilir sizin adınıza Vize Merkezi Dış operasyon danışmanınız yapar.

Ödemeler işlemleriniz sona erdikten sonra yapılarak randevunuz oluşturma işlemine girersiniz. Harç bedelleri siz randevuya girmeden önce ödenir. Ona göre işlemleriniz sürdüğünden dolayı ödemeler  yaptığınız an itibariyle işleme alınır. Yunanistan vize ücretleri elden konsolosluğa yapılamadığı için  ödemeniz Vize Merkezi müşteri danışmanı tarafınızdan tahsil edilir. Bunun karşılığında ödeme yaptığınıza ait tahsilat makbuzunuz tarafınıza verilir müşteri danışmanınız tarafından.

Yunanistan vizesi kaç para 2022 ile ilgili tüm işlemlerin ve diğer tüm vize işlemlerinizle ilgili detaylı bilgileri Vize Merkezini 0212 970 04 52 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz detaylı bilgi için yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.