Yunanistan Konsolosluğu Vize Veriyor mu?

Y.N. 29/07/20, 14:30
Eylül ayı içinde Yunanistan’a bir seyahat planım vardır. Fakat bu süreçte Yunanistan Konsolosluğu vize veriyor mu? Vize işlemleri için sizden destek almak istersem neler yapmam gerekiyor? Randevu alarak mı merkezinize gelmem gerekiyor? Form ve dilekçe işlemleri konusunda hizmet veriyor musunuz? Başvuru formunu siz mi dolduruyorsunuz? Bunlarla alakalı bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Malum bu yıl içerisinde meydana gelen Covit19 salgını sebebiyle dünyada genelde birçok kayıp vermiş bulunmaktayız. Bundan dolayı ülkeler bir takım önlemler almış bulunmaktadır. Bu kapsamda vize alımında “Yunanistan Konsoloslukları çalışıyor mu?” sorularıyla ile ilgili şunu dile getirebiliriz; konsolosluklar hizmet vermektedir fakat ülke sınırları kapalı olduğundan dolayı Türkiye’den Türk vatandaşlarına Yunanistan’a turistik amaçlı gidişler kapalıdır. Sadece AB vatandaşı olan kişiler giriş çıkış yapabilmekte ve oturumu olan ayrıca vatandaşı olan kişiler giriş çıkış yapabilmektedirler. Oturumu olanların “Yunanistan Konsolosluğu vize kabul ediyor mu?” soruları ile ilgili bir çok asparagas bilgi vardır. Doğru bilgiye ulaşmak adına Vize Merkezi iletişim numaralarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Vize işlemleri sırasında destek almak ve vize başvuru hizmet almak için Vize Merkezinin size yakın şubelerinden birine gelerek uzman müşteri hizmetleri görevlilerimizden bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir randevu almanıza gerek yoktur. Form ve dilekçe işlemleri için size danışmanlık verilmektedir. Hizmetinizin tamamı bizim tarafımızdan yürütüleceği için danışmanlık ücreti dışında sizden form işlemi için ayrıca bir ücret talep edilmeyecek ve formunuz bizim tarafımızdan doldurulacaktır. Form işlemleriniz için sizden istenen kişisel bilgilerinizin yanı sıra adres ve iletişim gibi detayları eksiksiz ve doğru vermeniz rica edilir. Aksi durumda yanlış bilgi girişi form işlemlerinizin hatalı girişine ve vize sonucunuzun olumsuz etkilenmesine sebep olur. Yunanistan sınırları kapalı olmasına rağmen Yunanistan vize başvurusuyla ilgili 1 Ağustos itibariye seyahati olan yolcuların vize başvurularını kabul edeceğini duyurmuştur.

Yunanistan Konsolosluğu vize veriyor mu gibi sorularınızın cevaplarına ulaşmak ve yapmak istediğiniz başvuru hakkında görüşme talep etmek için Vize Merkezi şubeleriyle iletişime geçebilir hizmetiniz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, 

Aysel GÜNDAY

Yunanistan Konsolosluğu vize veriyor mu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x