• Davetiye ile İrlanda arkadaş ziyareti vizesi
  A. İlhan, 25 Eyl 2022, 02:51

  Merhaba. İrlanda'ya 1 aylığına erkek arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum. Davetiye nasıl olmalı? Başvururken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Hangi evrakları hazırlamalıyım? Ve Davetiye ile İrlanda arkadaş ziyareti vizesi başvurusu esnasına "arkadaş" olarak mı belirtmeliyim yoksa direkt partnerim olduğunu mu belirmeliyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Reddi 2021
  İ.R., 07 Oca 2021, 14:24

  Merhabalar, İrlanda vizesi reddi 2021 yılında artar mı? Başvurumun ret olmaması için püf noktalar nelerdir? İrlanda vize başvurumu nasıl yapmalıyım? İrlanda’ya ticari vize başvurum ret oldu. Çalıştığım şirkette çık kısa süredir çalışıyorum. İşe yeni girdiğim için ret almış olabilir miyim? Sadece şirkete ait banka dökümlerinde bakiye vardı, şahsıma ait banka dökümünde seyahat edecek miktar bulunmamaktaydı. Acaba neden ret almış olabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Kaç Para?
  Y.N., 07 Oca 2021, 13:11

  Merhabalar, İrlanda vizesi kaç para? İrlanda Büyükelçiliği vize harcı ne kadar ödemem gerekiyor? Tek girişli ve çok girişli olunca vize ücretleri değişiyor mu? Başvuru Merkezine ekstra ücret ödeniyor mu? Bu konularda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
  Ş.N., 07 Oca 2021, 11:36

  Merhabalar, İrlanda vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında vize süreçlerinde değişiklik olur mu? İrlanda’ya ticari amaçlı gitmek istiyorum. Covid 19 salgını sebebiyle geçen yıl görüşmeleri online olarak yaptık. Fakat bu yıl satmış olduğumuz cihazları kurup eğitim vermemiz gerekiyor. Ben şirket sahibiyim yanımda bir de cihaz operatörümü götüreceğim. İrlanda’da bulunan şirketin bizi ne zaman çağıracağı belli değil. İrlanda’daki şirket bizi davet ettiğinde hızlı bir şekilde vizemizi alıp gitmemiz gerekiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Nasıl Alınır 2021
  G.H., 06 Oca 2021, 16:54

  İrlanda vizesi nasıl alınır 2021 yılı başvurular nereye yapılabiliyor? Türk vatandaşları için parmak izi istenmediğinden dolayı randevuya gelmemize gerek olmadan vekâlet verdiğimiz kişiler işlemleri bizim adımıza yapılabiliyormuş. Çok yoğun çalıştığımdan dolayı hafta içi iş yerinden izin alamıyorum. Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Randevusu 2021
  Y.A.L., 06 Oca 2021, 15:09

  Merhabalar, İrlanda vize randevusu 2021 yılında değişiklik oldu mu? Arkadaşımdan öğrendim daha önce randevusuz evrak teslimi yapılabiliyormuş. Turistik amaçlı gitmek istiyorum. Öğrenciyim, herhangi bir yerde çalışmıyorum. Babam Koç Holdingde çalışıyor. Daha önce İrlanda’ya gitmediğim için çok heyecanlıyım. Vize almamda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Başvurusu 2021
  N.K., 06 Oca 2021, 14:11

  Merhabalar, İrlanda vize başvurusu 2021 yılında değişiklik olabilir mi? Kovid 19 salgını nedeniyle İrlanda Konsolosluğu vize işlemlerini kabul edilmediğini öğrendim. Bu süreç devam eder mi? Ne zaman başvuru almaya başlarlar. Ben şirket sahibiyim, İrlanda’ya ticari amaçla gitmek istiyorum. Birçok evrakım hazır, gerekli evrak listesini bana mail atabilir misiniz? Vize talebinde bulunurken özellikle dikkat etmem konular nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Turistik Vize 2021
  T.V., 06 Oca 2021, 12:23

  Merhabalar, İrlanda turistik vize 2021 yılında seyahat edebilmemiz mümkün mü? Sigorta şirketim var. Vergi Levhamda gözüken tahakkuk yüksek gözüküyor. Şirket sahiplerinin İrlanda vizesi alabilmesi için hangi evrakları hazırlaması gerekir. Başvuru yaparken dikkat etmemiz konular nelerdir? Evraklarımı size kargo ile göndersem vizemi alabilir misiniz? Bu işlemler için ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Öğrenci Vizesi 2021
  İ.Ö., 06 Oca 2021, 11:00

  Merhabalar, İrlanda öğrenci vizesi 2021 yılı yazında almak istiyorum. Bu konu ile ilgili birçok sitede araştırma yaptım. Fakat sizin sitenizin dışında detaylı bilgi göremedim. Bu konuda sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Sponsorum babam olacak. Babam 12 yıldır uluslararası ticaret yapan bir firmanın genel müdürü. Babamın bankasında ne kadar para olması gerekiyor. Başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyiz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
  S.S., 05 Oca 2021, 17:02

  Merhabalar, İrlanda vizesi için gerekli evraklar 2021 yılında değişti mi? İrlanda’da ki çalıştığım firma bana gerekli olan davetiyeyi mail attı. Ticari amaçlı seyahat edeceğim, şirket sahibiyim. Daha önce İrlanda’ya gittim, aynı zamanda birçok ülkeye giriş çıkışım var. Başvuru merkezine gitmeden işlemlerimi halletmek istiyorum. Bana İrlanda vizemi almak için yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Fiyatları 2021
  V.F., 05 Oca 2021, 16:00

  Merhabalar, İrlanda vize fiyatları 2021 yılında ne kadar olacak? İrlanda vize başvuru merkezi ayrıca ücret talep ediyor mu? İrlanda vizesi için Parmak izi vermemiz gerekiyor mu? Onun için de ayrıca ücret ödüyor muyuz? Ödememiz gereken vize fiyatları hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Transit Vize 2021
  K.Ç, 05 Oca 2021, 15:12

  Merhabalar, Türk vatandaşıyım İrlanda transit vize 2021 yılında aktarmalı uçuşum için gerekli olacak mı? 30 yıldır Türkiye’nin köklü firmalarından biri ile çalışıyorum. Daha önce İrlanda üzerinden aktarmalı uçtuğumda bizden transit vize istememişlerdi. Satın alınmış uçak bileti ve gideceğim ülkenin vizesinin olması yeterli mi? Herhangi bir değişiklik oldu mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Ücreti 2021
  İ.L., 05 Oca 2021, 13:39

  Merhabalar, İrlanda vize ücreti 2021 yılında değişti mi? İrlanda Büyükelçiliği’ne ne kadar ödeme yapacağım? İrlanda vize başvuru merkezi işlem ücreti alıyor mu? Birçok sitede farklı fiyatlar gördüm kafam karıştı. Siz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize 2021
  T.O., 05 Oca 2021, 12:18

  Merhabalar İrlanda vize 2021 yılı için değişiklikler oldu mu? Yaz aylarında yapacağım bir iş görüşmesi için başvuru yapmak istiyorum. Dış ticaret yapan bir firmada 15 yıldır satış müdürü olarak çalışıyorum. Birçok ülkeye iş nedeniyle gittim. Ama İrlanda’ya ilk defa gideceğim. Bu ülkenin vizesi konusunda hiçbir bilgim yok. Bana bu vize alımını yapabilmem için yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi 2021
  M.M., 04 Oca 2021, 17:04

  Merhabalar, İrlanda vizesi 2021 yılında değişiklikler oldu mu? Türkiye’de tamamı bana ait 20 yıllık şirketim var. İrlanda’ya turistik amaçlı gideceğim. İrlanda vize başvurusunu nasıl yapabilirim? İrlanda Konsolosluğuna ne kadar ödeme yapacağım? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vizesi form dilekçe
  H.G., 25 May 2020, 02:26

  Merhabalar; ben üniversite 2.sınıfta öğrenciyim. Erasmus için okul bursu ile 3 aylığına İrlanda’daki bir üniversite ile değişim programına katılacağım. Kabul yazım elime ulaştı. Evrakları inceledim çoğunu hazırladım fakat İrlanda vizesi form dilekçe isteniyor. Bu okul tarafından mı yazılacak yoksa ben mi yazmalıyım bilemedim. Konu hakkında beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. İlginiz için teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Randevu
  C.F., 23 May 2020, 17:33

  Merhabalar; ben Bursa’da bir toptan kumaş firmasında muhasebe müdürü olarak çalışmaktayım. Kızım ve eşimle birlikte yılbaşı tatili için İrlanda seyahati planlamaktayız. Eşim de bir özel şirkette yönetici asistanı olarak çalışmakta; kızım ise öğrenci. İşlerimiz yoğun olmakla birlikte kızım da okuduğu için vize başvurusunda İrlanda vize randevu saatini kendimize göre ayarlayabilir miyiz? İnternet üzerinden randevu sistemine erişemedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vizesi Çorlu
  H.T., 22 May 2020, 11:56

  Merhabalar; ben Çorlu’da bir devlet okulunda İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu yaz ayında okul tatilinde kız kardeşim ile birlikte bir İrlanda seyahati planlamaktayız. Kardeşim lisede öğrenci olduğu için kendisine ben sponsor olacağım. Hazırlayacağımız evraklar nelerdir? İrlanda vizesi Çorlu üzerinden nasıl başvuru yapacağız? İlginiz için teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vizesi Adana
  E.T., 22 May 2020, 10:35

  Merhabalar; İrlanda için turistik vize başvurusunda bulunmak istiyorum fakat Adana’dan başvuruyu nereye yapmam gerekiyor bilmiyorum. Burada Vfs başvuru merkezi var fakat İrlanda için işlem almıyorlarmış. Bölge ayrımı var mı? Varsa hangi şehirden başvuru yapmam gerekiyor. İrlanda vizesi Adana için yardımcı olabilirseniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vize işlem takip belgesi
  E.F, 20 May 2020, 13:26

  Merhabalar, yaklaşık 10 gün öncesinde İstanbul’daki başvuru merkezinden İrlanda için turistik vize başvurusu yaptım. Başvuru sonucumu nasıl takip etmem gerektiğini bilmiyorum. İrlanda vize işlem takip belgesi elimde fakat nereden sorgulatacağım? Şu anda başka şehirdeyim direk giderek başvuru merkezinden sorgulatamıyorum. Bir de eğer sonuçlandıysa kardeşim benim yerime pasaportumu alabilir mi? Konu hakkında ve süreç hakkında beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda fahri konsolosluğu İstanbul
  F.G., 20 May 2020, 12:55

  Merhabalar, İrlanda vatandaşı sevgilim ile birlikte onun ailesini ziyaret etmek için İrlanda’ya gelecek ocak ayında seyahat etmeyi düşünmekteyiz. Kendisi İrlanda vatandaşı olduğu için vizeye ihtiyacı olan sadece benim. Ailesi bu seyahatimiz için bana davet yazısı gönderecek. Başvuru için İrlanda fahri konsolosluğu İstanbul üzerinden mi ilerlemeliyim? Yoksa başvuru merkezi olan başka bir yer var mıdır? Konu hakkında beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vatandaşlık
  M.C., 18 May 2020, 19:52

  Merhabalar; ben mimar olarak üniversiteden yeni mezun oldum. İrlanda’nın çok insancıl oluşu, çalışma imkanları ve her kültürden insanı bir arada bulundurması yönleri ile yaşamak için çok hayal ettiğim bir ülke. İrlanda vatandaşlık vermek konusunda nasıl bir tutum sergiliyor ve nasıl İrlanda vatandaşı olabilirim? İlginiz için teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda ticari vize dilekçe örneği
  H.B., 18 May 2020, 19:42

  Merhabalar; İrlanda’daki birlikte çalıştığımız bir firmadan gelecek ocak ayı için ticari bir ziyaret talebi aldım. Buradan her ne kadar yazılı ve sözlü olarak görüşsek de üretim süreçlerini yerinde görebilmek adına gidip oradan bu görüşmeleri yapmak istemekteyiz. Benim sorum bana gönderecekleri ticari vize daveti nasıl olmalı siz bana İrlanda ticari vize dilekçe örneği konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda'ya konferans vizesi
  E.E., 17 May 2020, 17:30

  Merhabalar; İrlanda’ya bir konferansa katılmak için davet edildim. Konuşmacı olarak katılım sağlayacağım. Masraflarımın tamamını davet eden şirket karşılayacak. İrlanda'ya konferans vizesi için onlardan istemem gereken ve benim hazırlamam gereken evraklar hakkında bilgi verebilir misiniz? Konferanstan ne kadar süre önce başvuru yapmam uygun olacaktır? Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vizesi ret itirazı
  H.C., 15 May 2020, 18:04

  Merhabalar; Daha önce yaptığım davetli ticari vize başvurum reddedildi. Şu anda aldığım bu redde itiraz etmek istiyorum. Ret mektubumda davet eden şirket ile şu an çalıştığım şirket arasındaki bağın anlaşılamadığına ve bu nedenle başvurumun reddedildiği belirtilmiş. İrlanda vizesi ret itirazı nasıl yapılır? Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda vizesi nereden alınır
  E.G., 12 May 2020, 21:40

  Merhabalar, turistik İrlanda vizesi almak istiyorum fakat başvurular online mı yoksa konsolosluğa mı gitmeliyim? Başvuruyu kendim yapabilirim sanırım ya da sizin üzerinizden yaparsam nasıl ilerleyeceğim? İrlanda vizesi nereden alınır konusunda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi için Gerekli Evraklar
  S.S., 12 May 2020, 21:10

  Merhabalar, İrlanda seyahatim için internetten yaptığım araştırmalar dahilinde evraklarımı hazırlamaya çalışıyorum. Kendime ait bir şahıs firmam var durumum biraz daha farklı olduğu için İrlanda vizesi için gerekli evraklar hakkında yardımcı olur musunuz? İlginiz için şimdiden teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda ticari vize ücreti
  Y.S., 12 May 2020, 19:51

  Merhabalar; vize başvurum için İrlanda ticari vize ücreti araştırıyorum. Ekim ayı için İrlanda’da yapılacak bir fuarda stant açılımı yapacağız. 3 kişi için vize başvurusu ücreti ne kadara yapılabilir? Bu konuda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda ticari davetiye
  N.A., 12 May 2020, 19:41

  Merhabalar, aralık ayı için Dublin’deki bir şirketten davet aldım. Orada yapılan bir konferansa dinleyici olarak katılacağım. İrlanda ticari davetiye aldığım için ticari vize başvurusu mu yapacağım? Süreç turistik vizeden farklı mı işliyor bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda turist vizesi ücreti
  A.B., 12 May 2020, 19:20

  Merhabalar, önümüzdeki ay İrlanda turist vizesi başvurusu yapmak istiyorum fakat online ödeme sayfasına ulaşamadım. İrlanda turist vizesi ücreti hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Bir de ödemeyi nereden nasıl yapacağımı açıklayabilir misiniz? Bankadan mı ödeme yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İrlanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp