Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 54 51

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

İrlanda Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

İrlanda Vize Merkezi, Altunizade ofisimize hoş geldiniz.

İrlanda Vize başvuru yapmaya karar verdiğinizde süreç içerisinde oluşacak tüm adımlar, başvuru dosyanızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken tüm noktalar ve püf noktalara İrlanda Vize Merkezi Altunizade sayfamızda ulaşmanız mümkün. Sizin başvurunuz için ayrıca bir yol haritası çıkarmak ve sürecin her adımında destek almak isterseniz telefon numaralarımızdan ya da e-mail adreslerimizden e-posta yolu ile uzman danışmanlarımızla iletişim sağlayabilirsiniz. İletişim bilgilerimize sayfamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

4 adımda İrlanda vizesine başvurmak

  • Hangi kategori üzerinden İrlanda vizesi başvurunuzu yürütecekseniz vize danışmanlarımızla bu konu hakkında görüşerek kişisel durumunuza uygun evrak listesini talep ederek mail adresinize e-posta olarak isteyebilirsiniz.
  • E-postanıza iletilen evrak listesinde hazırlamanız gereken tüm evrakları ve yine aynı mail içeriğinde ulaştırılan taslak İrlanda formunu eksiksiz olarak dikkatlice doldurun.
  • Bu evrakları ve doldurduğunuz formları vize danışmanlarımıza en kısa süre içerisinde ulaştırın.
  • İrlanda vizesi başvuru süreci hakkında danışmanlarımızdan bilgi alın ve süreç tamamlanıp değerlendirmeniz bittiğinde pasaportunuzu şubemizden teslim alın.

İrlanda vize başvuru için hazırlanması gereken evraklar

İrlanda Vizesi Altunizade başvuruları için 11 farklı kategoride işlem alınmakta olup ilk olarak başvurunuza en uygun kategori seçeceğini belirlemek gerekmektedir. Bu kategori içeriğinin belirlenmesinden sonra sizin çalışma durumunuza da bağlı olarak size özel evrak listesi e-posta olarak adresinize ulaştırılacaktır. Bu aşamadan sonra evraklarınızı hazırlarken danışmanlarımız ile iletişimde olarak en doğru ve en güncel evrakları hazırlamanız gerekmektedir. İrlanda Vize başvurularında başvuru dosyanız istenen düzende ya da güncellikte olmaz ise yetkili başvuru merkezi tarafından işleme alınmayabilir.

İrlanda vizesi Schengen vizesi midir?

Schengen vizesi belirli Avrupa Birliği ülkeleri arasında sınır ve giriş çıkış kaşesi olmaksızın gezebildiğiniz bir vize gurubudur. İrlanda Avrupa Birliği üye ülkelerinden olsa da Schengen gurubuna dahil olmamış ve vizeleri kendi insiyatifinde değerlendirmeye alarak sadece kendi ülke sınırları içerisinde geçerli kılmıştır.

Vize merkezi Altunizade Şubesi çalışma saatleri

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri 08:30-18:30 arası

Cumartesi: 10:00-14:00 arası hizmet vermekteyiz.

Vize Merkezi Altunizade şubemizde bizleri ziyaret etmek isterseniz herhangi bir randevu almaksızın mesai saatlerimiz içerisinde dilediğiniz zaman diliminde sizleri şubemizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Adres bilgilerimize sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür. İrlanda Vize başvurularını kabul ederken bölge kısıtlaması olmamakta olup ikamet adresiniz neresi olursa olsun Altunizade şubemiz üzerinden işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

İrlanda Vize başvurusu için en uygun zaman dilimi nedir?

İrlanda Vizesi Altunizade başvurularında başvuru merkezi tarafından süreci kısaltmak adına herhangi bir hizmet sunulmadığından ötürü başvuru zamanını planlarken çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Başvurular ortalama 10-15 iş gününde sonuçlanmakta olup en erken seyahatinizden 3 ay önce yapılabilmektedir. Bizim danışanlarımız için tavsiyemiz en geç seyahatinize 30 gün kala başvuru yapmaları yönünde olmaktadır. Değerlendirmelerin tamamı elçilikte yapılmakta olup başvuru süreci başladıktan sonra hızlandırmak adına herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Bu nedenle seyahat tarihinize karar verdikten sonra danışmanlarımız ile ayrıntılı olarak görüşerek başvuru zaman çizelgenizi çıkarmanız gerekmektedir.

İrlanda vizesi başvuru sürecine başlamadan önce seyahat amacınızı netleştirin.

Seyahat amacı başvuru sürecinin en temel adımı olup buradan sonraki her adım bu çerçeve dahilinde atılacaktır. Konu hakkında aklınıza takılan her noktada uzman vize danışmanlarımız ile bilgi alışverişi yaparak kafanızdakileri daha net ortaya koyabilmeniz mümkün olacaktır. Seyahat amacınız başvuru kategorinizi belirleyecek olup hazırlayacağınız evraklar da bu süreçte şekillenecektir. Danışmanlarımızın başvurunuzu yönlendirmek amacıyla size sorduğu her soruya şeffaf yanıt vermeniz başvurunuzun akıbeti için çok önemli olacaktır.

Evraklarınız hazırsa en kısa süre içerisinde danışmanlarımıza ulaştırın.

Yaptığımız görüşmelerden sonra size e-postayla ulaştırılan evrak listesinde olan tüm belgeleri özenle hazırladıktan sonra en kısa zamanda bizlere ulaştırmanız gerekmektedir. İrlanda Vize başvurularında evraklar çok daha büyük önem taşıdığından uzmanlarımız tarafından kontrol edilerek sizlere düzeltmelere ya da yenilemeler hakkında tekrar dönüş yapılacaktır. Başvuru dosyanızda güncellemeniz gereken, onaylı tercüme istenen ya da eklenmesi gereken evrak varsa size bildirilerek talep edilecektir. Bu süreçte geçen zamanın başvuru sürecinizi etkilememesi adına evraklar hazır hale geldiğinde ivedikle uzmanlarımıza ulaştırmanız en doğrusu olacaktır.

İrlanda Vize başvurusu yaparken otel/uçak zorunlu mudur?

Altunizade İrlanda Vizesi başvuru evraklarında zorunlu evrak kategorisinde satın alınmış uçak ya da otel olmasa da eğer satın alınmış olarak varsa dosyanıza eklemek seyahatinizin içeriğinin inandırıcılığı açısından artı bir puan olacaktır. Eğer yok ise otel bilgisini rezervasyon olarak da olsa eklemek zorunludur. Seyahatiniz sürecince nerede kalacağınızı beyan etmeniz önemli bir detaydır. İrlanda için doldurulan online formlarda da konaklama bilgisine de yer verilmektedir. Satın alınmış uçak ve otel için vize başvurunuzda yaşanan herhangi bir olumsuzlukta zarara uğrama ihtimaliniz bulunmaktadır.

İrlanda vizesi hakkında önemli detaylar

  • Altunizade İrlanda Vizesi başvurusunda ibraz edilmesi gereken evrakların özenle hazırlanması gerekmekte olup bir kısmının noter onaylı olarak tercüme ettirilmesi gerekmektedir. Bu evrakları başvuru esnasında danışmanınız ile netleştirebilirsiniz.
  • İrlanda vizesi online formlara da sahip olmakla birlikte dosyanız hazırlanıp online formlarınız da doldurulduktan sonra pasaportunuz ile birlikte başvuru merkezinde işleme alındırılmaktadır. Burada sizden aldığımız imzalı vekalet formu ile sizi başvuru merkezine kadar yormadan süreci biz yürütebilmekteyiz.
  • Bu noktadan sonra başvurunuzun değerlendirilmesi tamamen elçiliğin insiyatifinde olup bu değerlendirme süreci sonuçlandığında pasaportunuzu istediğiniz adrese kargo yolu ile ulaştırılacaktır.
  • Bu sizin ilk Altunizade’den İrlanda’ya vizesi başvurunuz ise olumlu olması halinde tek girişli olarak basılacak sonraki vize başvurularınızda kriterleri sağlar iseniz çoklu girişli vize hakkı elde ediyor olabilirsiniz.
  • Geçerli İngiltere vizesi sahibi iseniz, seyahat planınız 90 günden daha kısa ise ve bu vize ile İngiltere’ye giriş yapmış iseniz İrlanda’nın kısıtlı bir bölgesine seyahat etme hakkı kazanırsınız.

İrlanda vizesi sahibi olmak ne kadar zaman alır?

Altunizade’den İrlanda’ya Vizesi başvuruları 5 farklı şehirdeki yetkili başvuru merkezleri üzerinden kabul edilmekte olup buralardan işleme alınmaktadır. Kategorinize karar verilip kişisel durumunuza bağlı olarak size evrak listesi ulaştırıldıktan sonra danışmanlık sürecimiz başlamakta olmaktadır. Sizler bu evrakları hazırladığınızda bizlere ulaştırdığınızda uzmanlarımız tarafından detaylı bir inceleme süreci başlamaktadır. Ek evrak talep edilebilir ya da güncellenmesi gereken evraklar tekrardan istenebilir.

Buradaki bilgilerin ışığında online İrlanda formlarınız doldurulduktan hemen sonra da evraklarınız, formlarınız ve pasaportunuz ile birlikte başvuru dosyanız hazırlanarak başvuru dosyanız oluşturularak sizden aldığımız vize başvuru vekalet formu sayesinde sizin adınıza işleme aldırılır. Sonuçlandığında da adresinize kargo yolu ile ulaştırılır. Süreç ortalama 10-15 iş gününü bulmakta olup başvuruya karar verildiğinde hem Türkiye hem de İrlanda için resmi tatil günleri de hesaba katılmalıdır. Burada vakit kaybetmemek adına bir önemli detay da sahip olduğunuz pasaportunuz geçerlilik tarihidir. Seyahatinizin sona erme tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması zorunlu olmak vize olumlu olduğu taktirde basılabilmesi için 2 yaprak boşluğa sahip olmalıdır.

İrlanda Vize Merkezi, Altunizade ofisimiz arayarak Altunizade İrlanda vize başvurusu, Kadıköy İrlanda vizesi, Anadolu Yakası İrlanda vizesi, Tuzla İrlanda vize ve Bostancı İrlanda vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Tel: 0216 706 54 51

İrlanda vize merkezi altunizade

Vize Merkezi Personel

İrlanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İrlanda vizesi Altunizade M.G. 30/04/20, 15:25
Merhabalar, İrlanda vizesi Altunizade bölgesinde yaşayanlara nasıl veriliyor? Buradaki başvuru merkezlerinden İrlanda için de başvuru yapabilir miyiz? Randevu almak için hangi sistem üzerinden kayıt oluşturacağım? İnternette randevu sitesini bulamadım. Çok teşekkürler
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 47697