İrlanda Vize Ücreti

İrlanda Vize Ücreti

İrlanda resmi adıyla İrlanda Cumhuriyeti, İngiltere'nin solunda İrlanda Adası'nın büyük bir alanını kapsayan bir ülkedir. Adanın geri kalan kısmında Birleşik Krallık ülkelerinden Kuzey İrlanda bulunmaktadır. İrlanda vizesi ve Kuzey İrlanda vizesi birbirinden farklı vizeler olup; İrlanda vizesi ile Birleşik Krallık topraklarına seyahat edemezsiniz. Fakat Birleşik Krallık ve İrlanda Cumhuriyeti arasında yapılan anlaşmalarla belirli şartlar altında İngiltere vizesi ile İrlanda'ya seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konu hakkında detaylı bilgiyi İrlanda vize uzmanlarımızdan ücretsiz edinebilirsiniz. Vize uzmanlarımıza iletişim bölümünde yer alan bilgiler aracılığıyla ya da [email protected] adresine e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Ücreti Tablosu 2024

Vize Türü Vize Harç Bedeli Başvuru Merkezi Ücreti + Kargo Danışmanlık Hizmet Bedeli
Aile Ziyareti Vizesi 100 € 50 € 80 €
Turistik Vize 100 € 50 € 80 €
Ticari Vize 100 € 50 € 80 €
Kısa Süreli Eğitim Vizesi 100 € 50 € 80 €

NOT: Güncel fiyatlar ve güne özel indirimlerden yararlanmak için vize uzmanlarımızı aramanızı öneririz.

İrlanda vize başvurunuzla ilgili aklınıza takılan sorularınızı sol menüdeki size en yakın şubemizi arayarak sorabilir, güncel vize evrak listesini vize uzmanlarımızdan ücretsiz isteyebilirsiniz.

İrlanda vizesi başvuru evrakları için tıklayınız

İrlanda ile ilgili sizden gelen sorular

7 sorudan en popüler 7 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • İrlanda Vizesi Kaç Para?
  Y.N., 07 Oca 2021, 13:11

  Merhabalar, İrlanda vizesi kaç para? İrlanda Büyükelçiliği vize harcı ne kadar ödemem gerekiyor? Tek girişli ve çok girişli olunca vize ücretleri değişiyor mu? Başvuru Merkezine ekstra ücret ödeniyor mu? Bu konularda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Fiyatları 2021
  V.F., 05 Oca 2021, 16:00

  Merhabalar, İrlanda vize fiyatları 2021 yılında ne kadar olacak? İrlanda vize başvuru merkezi ayrıca ücret talep ediyor mu? İrlanda vizesi için Parmak izi vermemiz gerekiyor mu? Onun için de ayrıca ücret ödüyor muyuz? Ödememiz gereken vize fiyatları hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Ücreti 2021
  İ.L., 05 Oca 2021, 13:39

  Merhabalar, İrlanda vize ücreti 2021 yılında değişti mi? İrlanda Büyükelçiliği’ne ne kadar ödeme yapacağım? İrlanda vize başvuru merkezi işlem ücreti alıyor mu? Birçok sitede farklı fiyatlar gördüm kafam karıştı. Siz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Öğrenci Vizesi Ücreti
  N. I., 12 Nis 2020, 23:41

  Öğrenci olarak İrlanda’da eğitim almak istiyorum, İrlanda öğrenci vizesi ücreti nedir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vize Fiyatları
  N. A., 11 Nis 2020, 16:01

  İrlanda vizesine başvuru yapacağım fakat internet tamamen bilgi kirliliği olmuş. Ödemem gereken ücretler hakkındaki bilgilerden emin olamıyorum. İrlanda vize fiyatları değişti mi? 2020 yılı vize başvurusu için hangi fiyatlar geçerli?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Dublin Vize Ücreti
  F. Turhan, 30 Mar 2020, 14:32

  Merhaba, ben İrlanda’da yaşayan bir arkadaşımı ziyaret etmek için Dublin şehrine gitmek istiyorum. Dublin vizesi diye bir vize var mıdır? Dublin İrlanda’nın başkenti değil de Güney İrlanda’nın başkenti olarak geçiyor. Burası tek bir ülke değil mi, farklı vizeler mi? Dublin vize ücreti nedir, öğrenebilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Vfs İrlanda Vize Ücreti
  D. Batur, 30 Mar 2020, 13:23

  İrlanda’ya turistik bir gezi düşünüyoruz, bu bizim ilk vize başvurumuz olacak. Evraklarımızı alıp direk Vfs’ye gidebilir miyiz? İnternette çok fazla dolandırıcı site görüyorum ve emin olamıyorum. Asıl olarak Vfs İrlanda vize ücreti ne kadar alıyor? Bu harç ücretlerini online olarak mı ödeyeceğim? Vize için yapacağım işlemleri anlatır mısınız? Bu süreçte siz bizim için neler yapabilirsiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İrlanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp