İrlanda Vizesi başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın İrlanda Vize Merkezi’ni arayarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere gönderecektir.

İrlanda Vizesi

 

İrlanda vizesi almak için İrlanda vize prosedürlerini dikkatli takip etmek önemlidir. Vize Merkezi uzman ekibinin sağladığı bilgi ile vize alma işlemleriniz hızlanacaktır. İrlanda vize başvurusunda bulunan kişiden istenen evrakların, hatasız ve doğru bir şekilde tamamlanması başvuru sonucunuza büyük ölçüde etki edecek aşamalardandır. İrlanda vizesi sonucunu olumlu kılmak için, gerekli evraklar belirtilen hususlara uygun şekilde gerçekleştirmek önemlidir. Vize Merkezi uzmanları ile yapılan İrlanda vizesi başvurusu sizden istenen bilgi ve belgeleri tarafınıza ileterek, işinizi kolaylaştıracak. Hazırladığınız belgeleri dilerseniz kargo yolu ile danışmanınıza iletirsiniz ve her türlü iletişimi zamanında sağlarsınız. Adınıza istinaden alınan randevu sistemi ile parmak izi veri taramasının saat ve tarih bilgileri de aynı hızlılıkla bize verilen prosedüre uygun olarak size iletilmektedir. Her departmanın ayrı ayrı incelediği ülkeler sayesinde, zaman kaybetmeden, etkin ve doğru bir yolda ilerleyen Vize Merkezi ile İrlanda vizesi başvuru aşamasında zaman kazanmış olacaksınız.

İrlanda Vizesi Nasıl Alınır? 

İrlanda vizesi almak için başvuran kişiler, seyahat amaçlarına göre bahsedilen vize türlerinden faydalanmaktadırlar. İrlanda’ya gidiş sebebine bağlı olarak, belirtilen hususlarda vize türlerinin uygunluğuna göre sahip olunabilmektedir. İrlanda turistik vizesi, İrlanda konferans vizesi, İrlanda araştırmacı vizesi, İrlanda gazeteci vizesi, İrlanda tedavi amaçlı vize, İrlanda refakatçi vizesi, İrlanda transit vizesi dâhil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar tek girişli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir. İrlanda vizesi başvurusunun sonucuna etki eden evrakların iletilmesi ve eksiksiz tamamlanması bu aşamada önem kazanmaktadır. Vize Merkezi ekibinin sunduğu profesyonel bakış vize işlemlerinizin hazırlık sürecinde kendisini hissettirebilecektir. İşlemleriniz adına gerekli olan belgeleri ofislere kargo edebilirsiniz. Vize Merkezi uzmanı ile  beraber yürütülen İrlanda vize alma aşaması, büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Çözümü beraber getirdiğimiz  aşamada Vize Merkezi ile kazanımınız oldukça fazla olacaktır. Yanılgıya düşmemiş, eksik bir belge ile başvuruyu tamamlamaya çalışmadığınız anda, hem zaman kazanacak hem de zahmetten kurtulmuş olacaksınız. İletişim adresinden ve ofislerinden ziyaret edebileceğiniz Vize Merkezi uzmanı, arzu ettiğiniz takdirde pek çok ülkenin vize prosedürünü size sunmuş olacaktır. Değişen ve farklılık gösterebilen vize türlerinin uzman bir bakış açısıyla yürütülmesi bu nedenle önemlidir. İrlanda vizesi almak için çıkılan başvuru hazırlık aşaması Vize Merkezi tarafından zahmetsiz, hızlı ve başarılı bir tamamlanma sürecini öngörmektedir. 

İrlanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İrlanda vizesi için gerekli olan evrakları eksiksiz ve doğru tamamlamak önemlidir. Başvuru sonucunun olumsuz olmaması ve zamanı etkin kullanmak adına önemli olan evrak tamamlama aşaması,  zaman zaman karmaşık bir durumda olabilmektedir. Vize Merkezi uzmanları başvuru sonucunu daha hızlı çözüme kavuşturmak ve olumlu sonuç almanızı kolaylaştırmak adına size gerekli olan yönlendirmeleri yapacaktır. İrlanda turistik vizesi için nüfus cüzdan fotokopisi, vize bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerliliğini koruyan pasaport, 2 adet 3,5X4,5 boyutlarında arka fonu beyaz fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kâğıdı örneği gerekmektedir. Aile, adres ve akrabalık ilişkileri ispatlayan orijinal belgeleri sunmak da gerekli olan evrakların arasında yer almaktadır.

İrlanda vizesi için evrak listelerinin tamamlanması, aşağıda belirtilen dilekçe durumlarının doğru ifade edilmesi sizin başvuru sonucunuza etki eden durumlardır. Vize Merkezi uzman kadrosunun sahip olduğu iş prensibinde, başvuru sahibi adına yapılan randevu talepleri ve evrak listesinin tamamlanması durumunda işinizi kolaylaştırması avantajlarınız arasındadır. İrlanda vizesi için Vize Merkezi ile kuracağınız iletişim, sorularınıza alacağınız yanıtlar ve sonucunuzun tarafınıza iletilmesi,  sizin için yürütülen işler arasındadır. 

İrlanda Vizesi Dilekçe

İrlanda vizesi için dilekçe doldururken dikkat edilmesi gereken durumlarda, önem kazanan kısımlar, bilgilerin doğru bir şekilde yanıtlanmasıdır. Seyahat amacınızın açık bir şekilde ifade edilmesi, ayrıntılandırılması gerekli belgelerle desteklenmesi İrlanda vize başvuru sonucunu olumlu yönde etkileyebilmektedir. İrlanda Konsolosluğunun eksik gördüğü yer, başvuru talebinizin olumsuz olarak işlenmesine neden olmaktadır. İrlanda için seyahat edeceğiniz yere gidiş amacınız, kimlerle ve ne şekilde konaklama yapacağınız, masraflarınızın ödeme bilgilerinin açıkça yer aldığı dilekçe, uygun olduğu takdirde vize başvuru sonucunun olumluluğa etki etmek için en büyük adımlardandır.

Vize Merkezi uzmanları tarafından her bilgi eksiksiz ve doğru bir akışta sizlere iletilmektedir. Esas hedefimiz, gerçekleştireceğiniz seyahatlerin öncesinde olumlu vize sonucunu sizlere kazandırmak olacaktır. Her türlü sorunuza aradığınız cevabı, ofislerimizde uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz. 

 

 

daha fazla göster

İrlanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
İ.C. 24/04/18, 13:36
İngiltere C Vizesi 180 gün çok girişli vizesi ile İRLANDA CUMHURİYETİNE Direk giriş yapılabilirmi

bu konuda bizi aydınlatabilirmisiniz. teşekkür eder. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
M.E. 09/04/18, 17:25
Merhabalar,
Bir arkadaşım gemide çalışıyor ve onunla birlikte Mayıs sonu gibi İrlandaya gitmek istiyoruz(31 Mayız-4 Haziran arası) .
Yabancı bir firmada çalıştığı için SGK gibi belgeleri bulunmuyor sadece dönemlik işlerde çalıştığı için bu şekilde belgeleri bulunmuyor. Bu durumda belgeleri nasıl almalıyız? bir sonraki gemiye çıkma seferi 15 haziran 2018 gibi gözüküyor .

sevgiler,
Cevabı Görüntüle
S. yıldız 15/10/16, 19:58
İrlanda vatandaşlığı nasıl alabilirim?
Cevabı Görüntüle
s. turgut 06/10/16, 11:52
İrlanda'dan bir iş teklifi alıp çalışmaya başladığımda eşimin de çalışma izni oluyor mu?
Cevabı Görüntüle
Kaan 26/07/16, 19:21
Merhaba, İrlanda’ya İngiltere Vizesi ile girilebilir mi?
Telefon