İrlanda Vizesi

Vize Merkezi İrlanda vize departmanı, göçmenlik ve göçmen olmayan tüm İrlanda vize türlerinde yani İrlanda vize işlemleri için danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

İrlanda Vizesi başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın İrlanda Vize Merkezi’ni arayarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere gönderecektir.

İrlanda Vizesi

İrlanda Vizesi

İrlanda vizesi ülke olarak sadece İrlanda sınırları içerisinde kullanılabilen bir vizedir. İrlanda siyasi yapı olarak Kuzey ve Güney İrlanda olmak üzere iki farklı bölümden oluşuyor olsa da bu vize ile iki bölgeye de giriş yapılabilir. İrlanda ülke olarak Avrupa Birliği üyesi olsa da söz konusu vize olduğunda kendi şartlarını belirlemiştir. Avrupa Birliği’ne özel vize kategorisine dahil olunduğunda sınır ve geçiş problemi yaşamaksızın o bölge içerisinde size verilen vize şartları dahilinde gezme hakkına sahip olursunuz.

İrlanda ise bu konuda daha hassas davranarak vize işlemlerini kendine has stillerde ilerletmek istemiştir. Ülke giriş-çıkış şartları her ülke için siyasi yapı gereği farklı kriterler barındırdığından bu konuda özerk olmayı seçmişlerdir. Başvuru merkezleri üzerinden işlem alınan İrlanda vize başvurusu sizin seyahat içeriğinize, kategorinize, seyahat amacınıza bağlı olarak farklı sürelerde vize vermektedir. 11 farklı kategori altında İrlanda Vize başvurusu yapılmakta olup sizin için en doğru başvuru kategorisine karar vermek için uzman İrlanda vize danışmanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki; yapılan birçok vize başvurusu yanlış kategori üzerinden ilerletildiği için olumsuz olarak sonuçlanmaktadır.

İrlanda Vize Merkezi

İrlanda Vize Merkezi vize başvurularınız için sizin yerinize başvuru yaparak sizlere danışmanlık veren yerdir. Burada ilk olarak uzman İrlanda Vize danışmanlarımız ile görüşme sağlayarak size uygun başvuru kategoriniz seçilerek süreç içerisinde izlememiz gereken yol haritası çıkarılır. Başvuru kategorinize uygun hazırlamanız gereken evraklar tamam olduktan sonra operasyon departmanımızca teslim alınır. Bu evraklardaki bilgiler ışığında online İrlanda Vize formunuz İngilizce olarak doldurulur. Burada sorulan sorulara en şeffaf şekilde yanıt verilmesi; sunduğunuz evraklardaki bilgiler ile birbirini tamamlıyor nitelikte olması başvurunuzun güvenilirliği ve inandırıcılığı için oldukça önemlidir.

Online formlarınız, evrak kontrol listeleriniz, kategorinize uygun olarak hazırlanmış belgeleriniz ve pasaportunuz eklenerek İrlanda vizesi başvuru dosyanız hazır hale getirilir. İrlanda için yapılan vize başvurularında dikkat edilmesi gereken en önemli konu başvurunuz için hazırlanan evrakların istenen düzende, formatta ve gerekli görülür ise onaylı tercümesi yapılmış olarak sunulmuş olmasıdır. Bu ince ayrıntılara dikkat edilmez ise başvuru merkezi tarafınca dosyanız işleme kabul edilmeyebilir. İrlanda Vize başvurularında parmak izi alınmamaktadır. Bu sayede de biz Vize Merkezi İrlanda olarak sizden alacağımız bir vize başvuru vekalet formu ile başvuru merkezine kadar gitmeden sizin adınıza başvuru yapabilmekteyiz. Bu da sizi yaşayacağınız zaman kaybından korumaktadır. Daha detaylı bilgi için uzmanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Türleri

İrlanda vizesi türleri olarak 11 farklı kategori altında başvuru kabul etmektedirler. Arlan vize türü genel olarak ticari, konferans, araştırma, öğrenci, İngilizce öğrenmek için 3.seviye/ Üniversite öğrencileri için vize, İngilizce öğrenecek çocuklar için öğrenci vizesi, ziyaret ve turist ziyareti, istihdam, eğitim, aile birleşimi, gönüllü çalışma vizesidir. Burada önemli olan kendiniz için en uygun kategori içeriğini belirleyebilmenizdir. Kategoriye bağlı olarak evraklar ve başvuru şekli değişkenlik gösterecektir. İrlanda vize türü olarak bu kategoriler arasında en çok rağbet görenler ziyaret ve turist ziyareti, ticari, eğitim, istihdam ve aile birleşimi vizeleridir. İrlanda Vize çeşitleri arasından kategorinizi belirlemek için seyahat amacınızı en net şekilde ifade edebiliyor olmanız gerekmektedir. Eğitim ise kalacağınız süre, ticari ise davetin içeriği, aile birleşimi ise hangi yolla gibi birçok değişken burada kategori içeriğinize etki etmektedir. Kategoriniz seçildikten sonra başvurunuz için yol haritası çıkarılacak; buna bağlı olarak evrak listeniz ve başvuru şekliniz belirlenecektir. Kategori seçimi konusunda destek almak isterseniz uzman İrlanda vize danışmanlarımızla yapacağınız görüşmeler dahilinde süreci netleştirmeniz daha kolay olacaktır.

İrlanda Vizesi Nasıl Alınır?

İrlanda vizesi nasıl alınır konusunda en önemli husus başvuru işlemleri için nereden başlanacağıdır. İlk olarak seyahat amacınıza bağlı olarak başvuru yapacağınız kategoriyi belirlemek gerekmektedir. Bu kategori dahilinde de hazırlayacağınız evraklar ve doldurmanız gereken formlar belirlenmiş olacaktır. İrlanda vizesi almak için evraklarınız eksiksiz, başvuru kategorinize uygun, gerekli belgeler istenen dile tercüme ettirilmiş ve formlar istenen düzende doldurulmuş olmalıdır. Aksi taktirde dosyanızla işleme gittiğinizde her şey istenen düzende olana kadar başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Bu nedenle İrlanda’ya vize almak için işleme başladığınızda bu hususların hepsinden emin olmanız gerekmektedir. Yaşanabilecek her eksiklik seyahatinizi riske sokabilir. Evraklarınız tamam olduktan sonra bu bilgiler dahilinde İrlanda vize başvuru formlarınız doldurulmalıdır. Formdaki bilgiler ile evraklardakilerin birebir birbirini tamamlaması başvurunuzun güvenilirliği açısından çok önemlidir. Seyahatinize dair tüm bilgiler en şeffaf hali ile formlarda ve dilekçelerde belirtiliyor olmalıdır. Vize başvurunuzu inceleyen kişinin aklında oluşan en ufak bir şüphe durumunuzu olumsuz bir sonuca kadar sürükleyebilmektedir. Bu nedenle vize başvuru evrakları, formlar ve dilekçeler hazırlanırken ekstra bir ehemmiyet gösterilmelidir.

İrlanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2024

İrlanda vizesi için gerekli evraklar 2024 başvuran kişinin vize başvuru kategorisine ve çalışma durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İrlanda vize başvuruları çoğunlukla turistik ve öğrenci kategorilerinde işlem almaktadır. Başvuru kategoriniz ne olursa olsun beyan edeceğiniz İrlanda vizesi belgeleri arasında seyahat etmek için uygun bir pasaport bulunmasıdır. Burada uygun olarak anlatılan kasıt seyahat bitim tarihinizden sonra en az 6 ay geçerli bir pasaport ve vize basılabilmesi için en az 2 yaprak boşluk olmasıdır. Bu şartları sağlamayan pasaportlar işleme alınmamaktadır. İrlanda vize evrakları arasında bir diğer önemli kriter ise düzenli gelir beyanıdır. Burada bu gelirin beyanı için özel şirket çalışanı, devlet memuru ya da şirket sahibi olmanız evrak içeriklerini değiştirmektedir. Ama genel olarak çalıştığınızı belgelemeniz beklenmektedir. Eğer çalışmayan bir kişi ya da öğrenci iseniz seyahatinizin masraflarını karşılayacağını taahhüt eden birinin size sponsor olması gerekmektedir. Her durumda sizin aylık düzenli gelirinizi güncel maaş dökümleri ile belgelemeniz beklenmektedir. Size özel evrak listesi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vize Ücreti 2024

İrlanda vize ücreti 2024 belirlenirken başvuru kategorinizden ziyade alacağınız vizenin giriş sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer ilk İrlanda vizeniz ise tek girişli verilecek; sonraki vize başvurularında değerlendirmeye bağlı olarak çoklu da tekli de olacaktır. Burada tek giriş ve çoklu giriş olarak bahsedilen durum size verilen vize süresince kaç kez İrlanda’ya giriş yapabileceğinizi ifade etmektedir. Vizeler süre olarak başvurunuzu değerlendiren kişinin kanaatine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Burada vize sürenizi etkileyen birçok faktör olsa da ilk vizeler için tek giriş şarkı değişmemektedir. İrlanda vizesi ücret olarak tek giriş için 60Euro, multi giriş ücreti de 100Euro ödeme yapılmaktadır. Bir de işlem ücreti olarak ayrıca 22Euro ödenmektedir. Ödemelerin tamamı başvuru merkezinde elden yapılmakta olup sadece Euro olarak kabul edilmektedir. Vizenizin ret olması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır. İrlanda vize fiyat bilgisi net olarak evrak teslimi sırasında size söylenecektir. Güncel fiyatlar için İrlanda vize ücreti sayfamızı kontrol edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu 2024

İrlanda vize başvurusu 2024 diğer yıllara göre çok büyük bir değişiklik göstermemektedir. Süreç olarak öncelikle başvuru kategorisi belirlenecek, buna bağlı olarak gerekli evrak listesi çıkarılacak, istenen evraklar nizami şekilde hazırlanacak, bu bilgiler ışığında da online formlarınız doldurulacaktır. Burada evrakların istenen güncellikte olması, gereken evrakların onaylı tercüme yaptırılması, pasaportun seyahat bitiminden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gibi önemli detaylara dikkat edilmemesi durumunda başvurunuz başvuru merkezi tarafından kabul edilmeyecek noktaya kadar gelebilir. İrlanda vizesi başvuru adımlarında bunlara dikkat edilmezse seyahat tarihiniz bile riske girebilir. İkinci önemli konu ise online formun titizlikle doldurulması olacaktır. Burada önemli olan sunacağınız evraklar ile İrlanda online vize başvuru formunun birbirini tamamlar nitelikte olmasıdır. Aksi taktirde vize başvurunuzun akıbeti için olumsuz sonuçlar doğabilmektedir. Bu bilgi hataları seyahat içeriğinizin anlaşılmamasına, başvurunuzun güvenilirliğinin sarsılmasına akabinde de vize başvuru reddine kadar sürükleyebilmektedir. Başvuru için tüm adımların eksiksiz yapıldığına emin olunduktan sonra dosyanız ile birlikte randevusuz olarak başvuru merkezine gidebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İrlanda vizesi kaç günde çıkar konusunda başvurular yapılırken sonuçlanma süreleri başvuru kategorilerine göre değişiklik göstermektedir. Bir genelleme yapmamız gerekirse İrlanda vize işlem süresi ortalama 10-15 iş gününde sonuçlanmaktadır. Bu belirtilen günleri teyit edebilmek amacı ile İrlanda Büyük Elçiliği’nin sitesinde belirttiği resmi tatil günlerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Fakat Pandemi süresince değişiklik göstermekte ve kesin bir süre verilememektedir. Her ülkenin kendine ait ulusal bayramları ve tatilleri farklı olduğu için seyahatinizde bir sıkıntı yaşamamanız adına başvuru tarihinizi bu günleri de hesaba katarak ayarlamanız gerekmektedir. Normal bir süreç söz konusu iken en az 30 gün önceden başvuru yapmanız uygun olmaktadır.

Hangi şehirden başvuru yaparsanız değerlendirmelerin tamamı Ankara İrlanda Büyükelçiliği’nde yapılmaktadır. Süreç sonuçlandığında yine başvuru yaptığınız başvuru merkezinden sonucu teslim alabilirsiniz. Dilerseniz ek ödemeyle kurye seçeceğini seçerek vize başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzun evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İrlanda vize sonuçlanma süresi konusunda sıkıntı yaşamamak için seyahat tarihlerinizi ve resmi tatil tarihlerini ayrıntılı olarak düşünmeniz gerekmektedir. İrlanda vize başvurularında hızlı sonuçlanma seçeceği bulunmadığı için konu daha da önemli hale gelmektedir.

İrlanda Vize Randevusu 2024

İrlanda vize randevusu 2024 yılında da değişiklik göstermeyip tekrar randevusuz sistem üzerinden devam ediyor. Çoğu ülke için vize başvurusu yaparken kendilerinin sundukları sistem üzerinden kayıt yapıp hesap açarak randevu almamıza rağmen İrlanda başvurular konusunda yoğun olmadığından ötürü randevu sistemini kullanmamaktadır. Başvuru kategorinize uygun olarak online formları doldurmak adına hesap açarak kayıt yapsak da bu sistemin devamında bir randevu uygulaması sunulmamaktadır.

Bundan ötürü de o gün yapılan başvuruların yoğunluğuna bağlı olarak başvuru merkezinde bekleme süreniz artmakta ya da azalmaktadır. Çoğu zaman fırsat olarak gözükse de yoğun günlerde uzun bekleme sürelerine sebep olabilmektedir. İrlanda vizesi randevu işlemi olmamakla birlikte başvuran kişilerden parmak izi de alınmamaktadır. Bunun size sağlayacağı ise vereceğiniz bir imzalı başvuru vekalet formu ile sizi başvuru merkezine kadar yormadan, sıra bekletmeden sizin adınıza vize başvurunuzu yapabilmekteyiz. Sizinle yapacağımız ayrıntılı görüşmeler eşliğinde vize başvurunuzu kategorinizi belirler, hazırlayacağınız evrak listesini size sunar evraklar bize ulaştığında ise başvurunuzu sürecinizin tamamını biz yürütebiliriz.

İrlanda Vize Başvuru Formu 2024

İrlanda vize başvuru formu 2024 için öncelikle İrlanda Vize başvuru adımlarını incelememiz gerekmektedir. İlk olarak başvuru için hem fiilen evrak hazırlanması, hem online olarak formun doldurulması hem de bu evrak ve formların başvuru merkezine teslim edilmesi etapları bulunmaktadır. İrlanda vizesi başvuru formu başvuru yapacağınız kategoriye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Formu doldurmak için İrlanda Vize başvuru sayfasından kendinize ait bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında ise yönlendirmeler ile asıl başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Formun tamamı İngilizce olmakla birlikte yanıtların da İngilizce olması gerekmektedir. Form doldurulduktan sonra çıktı alınarak dosyaya eklenmektedir. Burada önemli olan başvurunuz için sunacağınız evraklar ile formda gireceğiniz bilgilerin tamamen birbirini doğrular nitelikte olmasıdır. Formda sorulan her soruyu dikkatle okuyarak en şeffaf şekilde cevaplamanız başvurunuzun güvenilirliği açısından çok önemlidir. Çelişen en ufak bir bilgi başvurunuzu riske sokabilir. Bu nedenle online formu doldururken hiç bir soruyu önemsiz olarak görüp geçmeden her soru için aynı özenle okuyarak doldurulmalıdır.

İrlanda Vizesi Reddi

İrlanda vizesi reddi alındığında pasaportunuz ile birlikte bir de net sebeplerinizi belirten bir mektup iletilmektedir. Bu mektupta sizin başvurunuzun neden olumsuz sonuçlandığına dair ayrıntılar açıkça belirtilir. Başvurunuzun yanlış değerlendirildiğini düşündüyseniz itiraz dilekçesi ile verilen redde itiraz edebilirsiniz. İrlanda vize ret mektubunda belirtilen süre içerisinde rette itiraz dilekçesi yazıp; bunu destekleyen evrakları da ekleyerek tekrar başvurunuzun değerlendirilmesini talep etme hakkınız bulunmaktadır. Yanlış değerlendirildiğini düşündüğünüz sebepleri itiraz dilekçenizde ayrıntılı olarak, ikna edici şekilde anlatmanız çok önemlidir. Bir de bunu destekleyen belgeleri anlaşılır şekilde sunuyor olmanız sonucunuzun olumlu sonuçlanması için çok büyük bir artı puan olacaktır. Değerlendirme tekrar sonuçlandığında yine olumsuz olursa bu şartları ortadan kaldırarak tekrar başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize reddi İrlanda aldıysanız olumsuz sonuca sebep olan nedenleri ortadan kaldırmadan tekrar başvuru yapmak sicilinizde ikinci bir redde neden olabilir. Bu nedenle vize reddi aldığınızda durumu en doğru şekilde analiz etmeli, ret nedenleri tek tek incelemeli redde itiraz ya da tekrar başvuru seçenekleri bu bilgiler ışığında düşünülmeli.

İrlanda Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İrlanda vize işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler sıralamasında ilk etken doğru başvuru kategorisinin seçilmesidir. Başvuru içeriğinize, seyahat amacınıza, seyahat sürenize bağlı olarak sizin için en doğru kategoriyi seçip sürece bu şekilde başlamanız çok önemlidir. Çünkü bütün başvuru buna göre şekillenmektedir. Buradan sonra ise sizden kategorinize göre hazırlamanız istenen evrakları en doğru şekilde hazırlamanızdır. Burada doğrudan kasıt en güncel haliyle, istenen formatta, gerekirse istenen dile onaylı tercüme ile hazırlanmasıdır. Bu şekilde hazırlanmayalar başvuru dosyaları başvuru merkezinde işleme dahi alınmamaktadır. Sizden tekrar istenen formatta hazırlamanız istenmekte bu sırada çoğu evrakınız güncelliğini yitirmekte ve bu şekilde çok büyük bir zaman kaybına sebep olmaktadır. Bu da seyahat tarihlerinizi bile riske edebilmektedir. İrlanda vizesi alırken dikkat edilenler arasında bir diğer konu ise sunulan evraklar ile online İrlanda Vize başvuru formundaki bilgilerin birbirini birebir tutması, tamamlaması gerekmektedir. Yazacağınız vize talep dilekçesini de aynı bilgiler ışığında hazırlarsanız vize başvurusu içeriğiniz çok daha inandırıcı ve net olacaktır.

İrlanda vizesi aldıktan sonra seyahat öncesi yapılması gerekenler

İrlanda'ya gelmeden önce “COVID-19 Yolcu Bulucu Formu” Konsolosluk sitesi üzerinden doldurmanız gerekir. Bu formu doldurmadan seyahat ettiğiniz takdirde suç işlemiş olursunuz.

COVID-19 Yolcu Bulucu Formu çevrimiçi doldurulan bir formdur. İrlanda'ya varmadan 72 saatten az bir süre önce formu doldurmanız gerekir.

Form nasıl doldurulur?

 • 18 yaş ve üzeri olan her yolcu için bir form doldurulması gerekir. 18 yaşından küçük çocuklarıyla seyahat edenler çocukların isimlerini, yaşlarını ve aşı durum bilgilerini kendi doldurdukları forma dahil etmeleri gerekir.
 • COVİD-19 Yolcu bulucu formunu doldurmak için e-mail adresinizi mutlaka girmeniz gerekir. Giriş yapabilmeniz ve formu doldurabilmeniz için size bir doğrulama kodu göndereceklerdir. Yolcu bulma formunu doldururken en fazla 7 çocuğunuzun bilgisini ekleyebilirsiniz.
 • Formu doldururken girmeniz gereken bilgiler:
 • İrlanda'da bulunduğunuz süre içinde kullanacağınız cep telefonu numarası,
 • E-mail adresi,
 • İrlanda'da kalacağınız otel ya da evin adresi,
 • İrlanda'ya nasıl seyahat edeceğiniz hakkında bilgiler (örneğin: Uçakla gidiyorsanız uçuş bilgileri veya feribot adı, uçuş/feribot numarası)
 • Tüm seyahat edecek olan yolcuların pasaport bilgileri

Formu doldururken yapmanız gereken beyanlar:

 • Geçerli aşı kartınız varsa
 • Son 180 gün içinde COVID-19'dan iyileştiğinize dair geçerli bir belgeniz varsa
 • İrlanda’ya varıştan, 72 saat önce yapılmış bir kalkış öncesi RT-PCR COVID-19 testine ilişkin belgeniz varsa, uçağa binmeden önce profesyonel olarak uygulanan bir antijen testinin varıştan 48 saatten daha önce yapılmadığına dair kanıtınız varsa.

COVİD 19 Yolcu Bulma Formu doldurduktan sonra, makbuz içeren bir e-mail alacaksınız. Uçağınıza veya feribota binerken bu makbuzu mutlaka göstermeniz gerekecektir. İrlanda'ya geldiğinizde bu makbuzu sınır görevlilerine göstermeniz gerekebilir. Çocuklar için; 12 yaş ve üstü refakatsiz çocukların kendi COVID-19 Yolcu Bulucu Formlarını doldurmaları gerekmektedir. 11 yaş ve altı çocuklar negatif test belgelerini göstermesi gerekmemektedir. Bu bilgilerde yanıltıcı belge verirseniz ya da formu doldurmadan ülkeye girmeye çalışırsanız 4000€ ile 5000€ arasında ceza ödeyebilirsiniz.

İrlanda’ya seyahat etmeden önce talep edilen aşı ile ilgili son gelişmeler ve değişiklikleri öğrenmenizde fayda vardır.

İrlanda vizesi ofisleri

İrlanda ile ilgili sizden gelen sorular

135 sorudan en popüler 5 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Davetiye ile İrlanda arkadaş ziyareti vizesi
  A. İlhan, 25 Eyl 2022, 02:51

  Merhaba. İrlanda'ya 1 aylığına erkek arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum. Davetiye nasıl olmalı? Başvururken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Hangi evrakları hazırlamalıyım? Ve Davetiye ile İrlanda arkadaş ziyareti vizesi başvurusu esnasına "arkadaş" olarak mı belirtmeliyim yoksa direkt partnerim olduğunu mu belirmeliyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Reddi 2021
  İ.R., 07 Oca 2021, 14:24

  Merhabalar, İrlanda vizesi reddi 2021 yılında artar mı? Başvurumun ret olmaması için püf noktalar nelerdir? İrlanda vize başvurumu nasıl yapmalıyım? İrlanda’ya ticari vize başvurum ret oldu. Çalıştığım şirkette çık kısa süredir çalışıyorum. İşe yeni girdiğim için ret almış olabilir miyim? Sadece şirkete ait banka dökümlerinde bakiye vardı, şahsıma ait banka dökümünde seyahat edecek miktar bulunmamaktaydı. Acaba neden ret almış olabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Kaç Para?
  Y.N., 07 Oca 2021, 13:11

  Merhabalar, İrlanda vizesi kaç para? İrlanda Büyükelçiliği vize harcı ne kadar ödemem gerekiyor? Tek girişli ve çok girişli olunca vize ücretleri değişiyor mu? Başvuru Merkezine ekstra ücret ödeniyor mu? Bu konularda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
  Ş.N., 07 Oca 2021, 11:36

  Merhabalar, İrlanda vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında vize süreçlerinde değişiklik olur mu? İrlanda’ya ticari amaçlı gitmek istiyorum. Covid 19 salgını sebebiyle geçen yıl görüşmeleri online olarak yaptık. Fakat bu yıl satmış olduğumuz cihazları kurup eğitim vermemiz gerekiyor. Ben şirket sahibiyim yanımda bir de cihaz operatörümü götüreceğim. İrlanda’da bulunan şirketin bizi ne zaman çağıracağı belli değil. İrlanda’daki şirket bizi davet ettiğinde hızlı bir şekilde vizemizi alıp gitmemiz gerekiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İrlanda Vizesi Nasıl Alınır 2021
  G.H., 06 Oca 2021, 16:54

  İrlanda vizesi nasıl alınır 2021 yılı başvurular nereye yapılabiliyor? Türk vatandaşları için parmak izi istenmediğinden dolayı randevuya gelmemize gerek olmadan vekâlet verdiğimiz kişiler işlemleri bizim adımıza yapılabiliyormuş. Çok yoğun çalıştığımdan dolayı hafta içi iş yerinden izin alamıyorum. Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İrlanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp