İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021

Ş.N. 07/01/21, 11:36
Merhabalar, İrlanda vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında vize süreçlerinde değişiklik olur mu? İrlanda’ya ticari amaçlı gitmek istiyorum. Covid 19 salgını sebebiyle geçen yıl görüşmeleri online olarak yaptık. Fakat bu yıl satmış olduğumuz cihazları kurup eğitim vermemiz gerekiyor. Ben şirket sahibiyim yanımda bir de cihaz operatörümü götüreceğim. İrlanda’da bulunan şirketin bizi ne zaman çağıracağı belli değil. İrlanda’daki şirket bizi davet ettiğinde hızlı bir şekilde vizemizi alıp gitmemiz gerekiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, 

İrlanda vize başvuruları tüm Dünyada yaşanılan Covid 19 salgını sebebiyle vize işlemlerini askıya aldılar. Ne zaman tekrar başvuru almaya başlayacakları tarih henüz belli değil. Bu konuda açıklama olduğunda sizi bilgilendireceğiz. Salgın öncesi İrlanda vizesi çıkma süresi ticari vizeler için dosyalar Büyükelçiliğe ulaştıktan sonra 10 iş günüydü. Bu süreçlerde değişiklik olup olmayacağını salgın bittikten Büyükelçilik dosya kabul etmeye başladıktan sonra belli olacaktır.

İrlanda’ya gidiş amacınız ticari olduğu için İrlanda vizesi çıkma süresi sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu süreci bazı ülkelerde olduğu gibi ekstra ücret ödeyerek hızlandırmak mümkün değil. Bu durumda yapılması gereken İrlanda’daki firma ile süreçlerin uzun olduğunu bundan dolayı size gelen davetiye sonrası bu süreçleri beklemek zorunda olduğunuzu bildirmenizde fayda var. Evraklarınız eksiksiz hazırlayıp bize gönderdiğinizde hemen ertesi gün dosyanızı randevusuz içeri sokabiliriz. Tabi davetiye mektubunuz ne kadar önce gelirse sizin açınızdan o kadar iyi olacaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021 

İrlanda’ya vize kaç günde çıkar sorusunun cevabı aslında tamamen İrlanda Büyükelçiliği’nin salgın sonrası ne kadar yoğun talep olacağı ile alakalıdır. Vize başvurunuzu, İrlanda vize uzmanlarımız çok hızlı formunuzu doldurur ve İrlanda vize başvuru merkezine teslim ederiz. İrlanda vize uzmanımıza evraklarınızı eksiksiz hazırlayıp, vekâlet yazısı ile birlikte göndermeniz, yeterli olacaktır. Evraklarınızı ister kargo yapabilir ya da size en yakın ofisimize gelerek uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.

İrlanda ticari vize başvurunuzu yapabilmemiz için öncelikle İrlanda’daki şirketin size davet mektubu göndermesi gerekir. Davetiyelerdeki yapılan hatalar nedeniyle birçok ticari vize başvurusu olumsuz sonuçlanmaktadır. Davetiyeniz gelir gelmez kontrol etmemiz için bize ivedilikle ulaştırmanız gerekir. 

Peki, davetiye mektubunda olması gerekenler nelerdir? İrlanda’daki şirketin antetli kağıdına, İrlanda Büyükelçiliği’ne hitaben yazılmalıdır. Davetiyeyi şirketin yetkilisi imzalamalıdır. Davetiye mektubunun içeriğinde sizi neden davet ettiğini detaylı olarak bahsetmesi gerekir. Ayrıca davetiyenin içeriğinde, İrlanda’ya gidecek olan kişinin ismi harf hatası olmadan yazılmalıdır. İrlanda’da yapılacak olan toplantının, cihaz kurulumunun hangi tarihler arasında olacağı mutlaka belirtilmelidir. Davet mektubu mutlaka İngilizce yazılmalıdır.

İrlanda’ya vize kaç günde çıkar sorusunun cevabı bugün için işleme girdikten sonra 10 iş gününde sonuçlandığını söyleyebiliriz. Sürecin vize işlemleri tekrar başladığında değişiklik olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

İrlanda vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında vize işlemleri nasıl olacak konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 970 0296 numaralı İrlanda özel hattımızı hemen arayın.

Vize Merkezi
Yüksel ERDİN

İrlanda vizesi kaç günde çıkar 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.