İrlanda vizesi Adana

E.T. 22/05/20, 10:35
Merhabalar; İrlanda için turistik vize başvurusunda bulunmak istiyorum fakat Adana’dan başvuruyu nereye yapmam gerekiyor bilmiyorum. Burada Vfs başvuru merkezi var fakat İrlanda için işlem almıyorlarmış. Bölge ayrımı var mı? Varsa hangi şehirden başvuru yapmam gerekiyor. İrlanda vizesi Adana için yardımcı olabilirseniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar; İrlanda vize başvuruları 5 farklı şehirde yetkilendirilmiş Vfs başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır. Her ne kadar farklı şehirlerde bulunsa da Adana’da İrlanda başvuru merkezi bulunmamaktadır. Bu nedenle size en uygun başvuru şehrini seçerek işlem yapmanız gerekmektedir. Bu şehirler başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Bursa, Antalya ve Gaziantep’tir. Herhangi bir bölge ayrımı ya da kısıtlaması söz konusu değildir. Adana İrlanda vizesi başvurusu için size en uygun şehirden işlem yaptırmanız mümkündür. Kendi web siteleri üzerinden gideceğiniz şehirdeki başvuru merkezinin çalışma gün ve saatlerini kontrol ederek dosyanızla birlikte işleme gidebilirsiniz.

İrlanda vize Adana için çalışma durumunuza bağlı olarak hazırlayacağınız evraklar değişmektedir. Dilerseniz ayrıntılı evrak listesi için 0212 970 0296 numaralı telefondan İrlanda vize danışmanlarımız ile görüşerek size uygun evrak listesini talep edebilirsiniz. Sonrasında ise evraklarınızı istenen güncellikte ve düzende hazırlamanız gerekmektedir. Bu evraklar doğrultusunda da Adana’dan İrlanda vizesi için İrlanda online formu doldurularak bilgilerin doğruluğundan emin olunmalıdır. Bu form online olarak bilgisayar ortamında ve İngilizce dilinde doldurulmaktadır. Genel olarak seyahat içeriğinizden, kalacağınız yer bilgilerinden ve geçiminizi nasıl sağladığınız gibi bilgiler yer almaktadır.

İrlanda vizesi Adana için formdaki bilgiler ve sunulan evrakların uyumu ve bilgilerin birbirini tamamlaması çok önemlidir. Aksi taktirde başvurunuzun güvenilirliği sarsılarak vize sonucunuza redde kadar sürükleyebilir. Belgeler ve formlar istenen düzende, güncellikte ya da dilde değil ise başvuru merkezi tarafından işleme alınmayabilir. Bu da hem vakit yaratır hem de seyahatiniz için vizenizin yetişme tarihini riske sokar. Böyle aksiliklerle canınızı sıkmamak ve daha güvenli bir vize başvuru süreci için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki e-posta bilgilerimizden bize elektronik posta yoluyla ulaşarak uzman vize danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İrlanda vizesi adana

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.