Belçika Hakkında Sorular & Yorumlar

Belçika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Belçika Vizesi Konya
M. F. 30/06/20, 12:00

Merhaba, Önümüzdeki ay Belçika’ya iş görüşmeleri için ziyarette bulunmayı düşünüyorum. Konya’da endüstriyel makineler ve üretim ekipmanları üzerine faaliyette bulunan bir firmanın ortağıyım. Belçika’da geçireceğim süre boyunca eşim ve kızımın da yanımda olmasını istiyorum. Belçika vizesi Konya vize talepleri için nereye başvuru yapmamız gerekiyor. Bilgi verir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Bursa
F. K. 30/06/20, 11:49

Kendi adıma kayıtlı iş yeri sahibiyim ve Bursa’da yaşıyorum. Geçen yaz ilk vize başvurumu Hollanda’ya, Bursa’dan başvuru yaparak vizemi almıştım. Ancak kısa süreli ve tek girişli vizem çıktı. Bu sene Belçika’ya gitmek istiyorum ve vize başvurumu danışmanlık firması ile yapmak istiyorum. Belçika vizesi Bursa başvuruları için neler yapılmalı, benim adıma başvuru yapabiliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Edirne
Y. L. 30/06/20, 11:33

Kızımla beraber Belçika’daki erkek kardeşimin yanına gitmek istiyorum. Kızım öğrenci, ben de emekliyim. Edirne’de yaşıyoruz ve Belçika vizesi Edirne ikamet sahiplerinin nereye başvuru yaptıkları hakkında bilgi almak istiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Çanakkale
N. İ. 29/06/20, 20:26

Merhaba, kız arkadaşım ile birlikte Temmuz ayının 2. haftasında Belçika’nın Gent şehrinde düzenlenecek bir etkinliğe gitmek istiyoruz. İkimizde üniversite öğrencisiyiz. Benim bankada param var, kız arkadaşıma sponsor olabilir miyim? Hangi evrakları hazırlamalıyız? Belçika vizesi Çanakkale başvuruları için belgeleri nereye teslim edebiliriz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Çorlu
B. k. 29/06/20, 20:15

Çorlu’da tarım makineleri üzerine faaliyette bulunan bir firmanın satış bölümünde çalışmaktayım. Belçika firması ile ticari görüşmelerimiz bulunmakta ve şirket yetkilileri ile yüz yüze görüşebilmek amacıyla Belçika gitmem gerekiyor ve bunun vizeye ihtiyacım vardır. Belçika vizesi Çorlu başvuruları nasıl yapılmaktadır? Çorlu’dan halledebilir miyiz? Bilgi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Altunizade
N. c. 29/06/20, 20:01

Annem ve babamla birlikte Belçika’ya gidip gezmek istiyoruz. Annem ve babamın yeşil pasaportu var. Ben 27 yaşındayım, şu an çalışmıyorum. Annem ve babamla seyahate çıkmamın bir etkisi olur mu? Vize kolay çıkar mı? Daha önceden vize başvurusu yapmamıştım, Belçika vizesi Altunizade ofisinden yapabilir miyim? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vize başvurusu
N. Odabaş 14/04/20, 13:37

Merhaba, 16 yaşında, lise öğrencisiyim. Haziran ayında dayımın yanına gitmek istiyorum. Annemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Velayetim annemde, Belçika vize başvurusu için babamdan bir şey almama gerek var mıdır? Kira gelirimiz var yeterli olur mu? Dayım yazı gönderiyor başka bir şey yapmalı mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vize Ücreti 2020
G. Muhtar 12/04/20, 16:39

Belçika’daki teyzemin yanına geçen yıl gitmiştim. Bu yıl tekrar gitmek istiyorum. Belçika vize ücreti 2020 yılında değişiklik oldu mu? Çanakkale’de çalışıyorum, İstanbul’a gitmeden evraklarımı size gönderdiğimde vize başvurusunu yapabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vize reddi
B. Atasoy 15/04/20, 17:09

6 yıl önce Belçika vize reddi aldım. Başvuru yaptığımda çalışmıyordum. 2 yıldır bir şirketin ön muhasebesinde çalışıyorum. Belçika’da akrabalarımız var ve onları görmek istiyorum. Tekrar ret almamak için neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vizesi için gerekli evraklar
Ö. GÜL 28/05/17, 17:37

Merhaba, 3 yıldır özel bir bankada çalışıyorum. Erkek arkadaşım ile Ağustos ayında Belçika’ya gitmeyi düşünüyoruz. Arkadaşımın yeşil pasaportu benimde bordo pasaportum var. Belçika vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Bildiğim kadarıyla arkadaşım için vize istenmiyor? İlk vize başvurum olacağı için biraz endişeliyim. Arkadaşımın pasaportunun bana faydası olur mu? Açıkçası sizin yardımınız ile başvuru yapmak istiyorum. Neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Schengen Vizesi
Serter 15/04/20, 18:48

Merhaba, 4 arkadaş Temmuz veya Ağustos gibi Belçika’ya gitmek istiyoruz. 2 kişi özel sektörde, 1 kişinin kendi işi var, ben ev hanımıyım. Alacağımız vize ile diğer ülkelere de gitmek istiyoruz. Bu yüzden Belçika Schengen vizesi almak istiyoruz. Onlar yoğun olduğu için evrak işleriyle ben ilgilenmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Adana
H. S 01/07/20, 13:37

Merhaba, Belçika’daki teyzemi ve kuzenlerimi görmek için vize almak istiyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim, Adana’da yaşıyorum. Belçika vizesi Adana vize başvuruları nereden yapılıyor? Bankada kendi adıma hesapta para göstermem yeterli olur mu? Neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Ret İtirazı
çağatay 16/04/20, 14:57

Mart ayının başında Belçika’ya turistik vize başvurusunda bulunmuştum ama vize sonucu ret oldu. Belçika vizesi ret itirazı yapabilir miyim? Yeni vize başvurusunu sizinle yapmak istersem nelere dikkat etmeliyim. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Belçika Çalışma Vizesi
Vural 15/04/20, 16:59

Merhaba, İstanbul’da bir otelde aşçılık yapıyorum. Belçika’da yaşamak istiyorum, 32 yaşındayım. Belçika çalışma vizesi nasıl alabilirim? Ofisinize gelip yüz yüze görüşme şansım olabilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vizesi nereden alınır?
H. Karaca 14/04/20, 14:09

Merhaba sayın yetkili, temmuz aynın son haftası arkadaşım ile birlikte Belçika’ya gitmek istiyorum. Eskişehir’de üniversite öğrencisiyim. İkamet adresim Bursa’da görünüyor. Belçika vizesi nereden alınır, nereye başvuru yapmam gerekir? Detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x