Belçika Hakkında Sorular & Yorumlar

Belçika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Belçika vize başvurusu
N. Odabaş 14/04/20, 13:37

Merhaba, 16 yaşında, lise öğrencisiyim. Haziran ayında dayımın yanına gitmek istiyorum. Annemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Velayetim annemde, Belçika vize başvurusu için babamdan bir şey almama gerek var mıdır? Kira gelirimiz var yeterli olur mu? Dayım yazı gönderiyor başka bir şey yapmalı mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vize Ücreti 2020
G. Muhtar 12/04/20, 16:39

Belçika’daki teyzemin yanına geçen yıl gitmiştim. Bu yıl tekrar gitmek istiyorum. Belçika vize ücreti 2020 yılında değişiklik oldu mu? Çanakkale’de çalışıyorum, İstanbul’a gitmeden evraklarımı size gönderdiğimde vize başvurusunu yapabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vize reddi
B. Atasoy 15/04/20, 17:09

6 yıl önce Belçika vize reddi aldım. Başvuru yaptığımda çalışmıyordum. 2 yıldır bir şirketin ön muhasebesinde çalışıyorum. Belçika’da akrabalarımız var ve onları görmek istiyorum. Tekrar ret almamak için neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika vizesi için gerekli evraklar
Ö. GÜL 28/05/17, 17:37

Merhaba, 3 yıldır özel bir bankada çalışıyorum. Erkek arkadaşım ile Ağustos ayında Belçika’ya gitmeyi düşünüyoruz. Arkadaşımın yeşil pasaportu benimde bordo pasaportum var. Belçika vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Bildiğim kadarıyla arkadaşım için vize istenmiyor? İlk vize başvurum olacağı için biraz endişeliyim. Arkadaşımın pasaportunun bana faydası olur mu? Açıkçası sizin yardımınız ile başvuru yapmak istiyorum. Neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Schengen Vizesi
Serter 15/04/20, 18:48

Merhaba, 4 arkadaş Temmuz veya Ağustos gibi Belçika’ya gitmek istiyoruz. 2 kişi özel sektörde, 1 kişinin kendi işi var, ben ev hanımıyım. Alacağımız vize ile diğer ülkelere de gitmek istiyoruz. Bu yüzden Belçika Schengen vizesi almak istiyoruz. Onlar yoğun olduğu için evrak işleriyle ben ilgilenmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Trabzon
H. Turna 06/07/20, 14:37

Merhaba, geçen yıl Portekiz’e Erasmus’a gitmiştim. Bu yıl arkadaşlarla Belçika’da buluşup birkaç ülkeyi de gezmek istiyoruz. Henüz nerede kaç gün kalacağımız belli değil, nasıl bir yol izlemeliyim. Ailemle birlikte Trabzon’da yaşıyorum. Belçika vizesi Trabzon ilinde ikamet edenler nereye başvuru yapıyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Gaziantep
G. K. 06/07/20, 14:21

Merhaba, Gaziantep’te makine ve vinç sistemleri şirketinde tekniker olarak görev yapmaktayım. Belçika’daki bir firmada 1 hafta-10 günlük bir eğitime katılacağım. Nasıl bir vizeye başvuru yapacağım? Ne tür evraklar isteniyor? Belçika vizesi Gaziantep ilinden başvuru kabul ediliyor mu?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Antalya
L. U. 06/07/20, 14:07

Merhaba, ben 16 yaşında ve lise öğrencisiyim. Belçika’da yaşayan dayımı görmek ve Belçika’yı gezmek istiyorum. Annemle babam ayrılar. Babam, Konya’da ve devlet memuru olarak çalışıyor. Ben, annem ve üvey babamla birlikte Antalya’da yaşıyorum. Yol ve Belçika’daki masraflarımı babam karşılayacak. Bu sorun olur mu? Bana vize çıkar mı? Belçika vizesi Antalya vize başvurusu için Ankara’ya ya da İstanbul’a mı gitmeliyim? Vize başvurumda yardımcı olursanız sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi İzmir
H. I. 06/07/20, 12:23

Merhaba, önümüzdeki ay Belçika’ya gidip Belçika’daki şirketlerle görüşme yapmak istiyorum. En son Hollanda’dan aldığım 2 yıllık vizem vardı. Firma sahibiyim ve uzun süreli bir vize istiyorum. Belçika vizesi İzmir başvurularını yapabiliyor musunuz? Sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Diyarbakır
O. K 06/07/20, 11:52

Merhaba, Belçika’da yaşayan abimleri ziyaret etmek için vize almak istiyorum. Diyarbakır’da annem ve babamla birlikte yaşıyorum. Evraklarda son 3 aylık maaş bordrosu isteniyor. Bende en son Şubat ayının maaş bordrosu var, şu an çalışmıyorum. Abim bana davet gönderse vize çıkar mı? Belçika vizesi Diyarbakır ilinden yapılıyor mu?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Kayseri
R. T. 06/07/20, 11:42

Selam, bu yaz döneminde 1 haftalığına 4 arkadaş Belçika’ya ve Hollanda’ya gidip gezmek istiyoruz. Hepimiz üniversite öğrencisiyiz ve Kayseri’de yaşıyoruz. 4 gün Belçika, 3 gün de Hollanda’da kalmak istiyoruz ve konaklamayı oraya gidince belirlemek istiyoruz. Satın almak istemiyoruz. Bu, vize başvurusunda bir sorun olur mu? Bir de Belçika vizesi Kayseri başvuruları için Ankara’ya gitmemize gerek var mı? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Adana
H. S 01/07/20, 13:37

Merhaba, Belçika’daki teyzemi ve kuzenlerimi görmek için vize almak istiyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim, Adana’da yaşıyorum. Belçika vizesi Adana vize başvuruları nereden yapılıyor? Bankada kendi adıma hesapta para göstermem yeterli olur mu? Neler yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Konya
M. F. 30/06/20, 12:00

Merhaba, Önümüzdeki ay Belçika’ya iş görüşmeleri için ziyarette bulunmayı düşünüyorum. Konya’da endüstriyel makineler ve üretim ekipmanları üzerine faaliyette bulunan bir firmanın ortağıyım. Belçika’da geçireceğim süre boyunca eşim ve kızımın da yanımda olmasını istiyorum. Belçika vizesi Konya vize talepleri için nereye başvuru yapmamız gerekiyor. Bilgi verir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Bursa
F. K. 30/06/20, 11:49

Kendi adıma kayıtlı iş yeri sahibiyim ve Bursa’da yaşıyorum. Geçen yaz ilk vize başvurumu Hollanda’ya, Bursa’dan başvuru yaparak vizemi almıştım. Ancak kısa süreli ve tek girişli vizem çıktı. Bu sene Belçika’ya gitmek istiyorum ve vize başvurumu danışmanlık firması ile yapmak istiyorum. Belçika vizesi Bursa başvuruları için neler yapılmalı, benim adıma başvuru yapabiliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Belçika Vizesi Edirne
Y. L. 30/06/20, 11:33

Kızımla beraber Belçika’daki erkek kardeşimin yanına gitmek istiyorum. Kızım öğrenci, ben de emekliyim. Edirne’de yaşıyoruz ve Belçika vizesi Edirne ikamet sahiplerinin nereye başvuru yaptıkları hakkında bilgi almak istiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x
POI