Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Belçika Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Belçika Vize Merkezi, Altunizade ofisi olarak sizler için hazırladığımız, Belçika Vize Merkezi Altunizade, Belçika Schengen Vize başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında gerçekleştirecek olduğunuz Belçika seyahati öncesinde almak zorunda olduğunuz Belçika Vizesi ile alakalı olarak başvuru süreçlerine, başvuru için gerekli evrak listelerine ve vize türlerine, başvuru ücretlerine ve sonuçlanma sürelerine kadar birçok bilgiye kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz.

Belçika Vize Merkezi Altunizade olarak, deneyimli vize danışmanlarımız ve yıllara dayanan tecrübemiz ile beraber yurtdışı seyahatleriniz öncesinde, sizler adına profesyonel ve çözüm odaklı bir vize başvuru süreci geçirmeniz için danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Belçika vize başvurusu için sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ya da Belçika vize başvuruları hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimize arayarak ulaşabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Belçika Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Schengen anlaşmasına taraf olmuş ülkeler arasında Belçika’da yer almaktadır. Ülkemizden Belçika’ya seyahat edecek olan vatandaşlarımız diğer Schengen ülkelerinde olduğu gibi sahip oldukları pasaport türüne göre vize uygulamasına tabi tutulmaktadırlar. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız Belçika seyahatleri öncesinde vize almak zorundadırlar ancak Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız Belçika seyahatleri öncesinde vize uygulamasından muaf tutulmaktadır.

Belçika Schengen Vize başvurularını ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Belçika Ankara Büyükelçiliği ve Belçika İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Ülkemizde ayrıca Antalya, İzmir, Gaziantep, Bodrum ve Bursa’da yer alan Belçika Fahri Konsoloslukları da yer almaktadır. Ancak fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır.

Belçika Vize Türleri - Altunizade

Gerçekleştirecek olduğunuz Belçika seyahatinin gerekçesi, başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Vize başvuruları için gerekli olan evraklar vize türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle doğru vize türüne başvuru yapmanız Belçika Vize başvurusunun olumlu bir şekilde değerlendirilmesi için büyük önem oluşturmaktadır.

Konsolosluk tarafından belirlenmiş ve sizler için listelenmiş olan gerekli evrakları ele almış olduğumuz vize türleri sayfaları aşağıda listelenmiştir. Belirtilen vize türleri içerisinde ihtiyacınız olan başvuru evrakları ve vize türleri hakkında kapsamlı bilgiler yer almaktadır.

Belirtilen Belçika vize türleri sayfaları arasında seyahat gerekçenize uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyor ya da gerekli vize türünün mevcut başlıklar arasında yer almadığını düşünüyorsanız eğer Altunizade Vize Merkezi ofisimize altunizade@vizemerkezi.com adresini kullanarak e-posta gönderebilir ya da +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Belçika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

Altunizade Vize Merkezi olarak sizler için sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmeti sayesinde Belçika Vize başvuru işlemleriniz dört temel adımda sonuçlanmaktadır. Çözüm odaklı bir şekilde hareket edilecek olan adımlar aşağıda detaylı bir şekilde işlenmiştir;

  1. Adım - Belçika Vize Başvuruları İçin Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Başvuru yapacak olduğunuz Belçika Vize türüne göre belirlenmiş olan evrak listeleri uzmanlarımız tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamalı ve ikamet etmekte olduğunuz yere en yakın Vize Merkezi ofisine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Tamamlamış olduğunuz evrakların kontrolleri uzmanlarımız tarafından yapılacak ve herhangi bir eksik ya da hata olması durumunda gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
  2. Adım - Belçika Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan Belçika Vize başvuru ücretini ödemeden başvuru işlemlerine başlanamamaktadır. Güncel Belçika Vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. Belirtilen vize başvuru ücreti içerisinde konsolosluk harç giderleri, işlem ücretleri, danışmanlık ücreti ve diğer giderler yer almaktadır.
  3. Adım - Biyometrik Verilerin ve Başvuru Dosyasının Sunulması: Uzmanlarımız sizler adına konsolosluğun uygunluk durumuna göre en yakın tarih için randevu alacaklardır. Belirlenen tarih ve saatte sizlere eşlik edecek bir uzmanımızla birlikte konsolosluklarda bulunmanız gerekmektedir. Parmak izi verme ve dosya teslimi işlemleri sırasında sizlere reheberlik yapacak olan uzmanlarımız hemen her aşamada işlemlerin kolay ve sıkıntısız bir şekilde ilerlemesini sağlayacaklardır. Eğer geçtiğimiz 59 aylık süre içerisinde herhangi bir Schengen ülkesine seyahat etmiş ve VIS sistemine kayıtlı olacak şekilde parmak izi verme işlemini gerçekleştirmişseniz tekrar konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Uzmanlarımız sizler adına bütün işlemi gerçekleştireceklerdir.
  4. Adım - Pasaportun Teslim Alınması: Konsolosluk tarafından değerlendirilmeye alınmış olan Belçika Schengen Vize başvurunuzun takibi uzmanlarımız tarafından gerçekleşecektir. Süreç ile alakalı vize danışmanlarımız sizleri düzenli olarak bilgilendirecek ve Belçika Vize başvurunuz sonuçlandıktan sonra sizler adına pasaportunuz teslim alınacaktır. Teslim alınacak olan pasaportunuz talep ettiğiniz adrese yönlendirilecektir.

Belçika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Altunizade

Başvurusunu gerçekleştirmiş olduğunuz Belçika Vizesi ortalama olarak 8 ila 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda meydana gelebilecek olan yoğunluk, Belçika Resmi tatil günleri ya da konsolosluk tarafından istenebilecek olan ek belgeler bu süreyi etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Bu sebeple seyahatinizden en az 30 gün öncesinde Altunizade ofisimizle irtibata geçmenizi önermekteyiz. Altunizade Vize Merkezi şubemizi +90 (216) 706 01 60 numarası üzerinden arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Altunizade Bekçika vize başvuru, Kadıköy Belçika vizesi, Anadolu Yakası Belçika vizesi, Tuzla Belçika vizesi ve Bostancı Belçika vize başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Belçika Vize Merkezi, Altunizade sayfamızı okudunuz. Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

belcika-vize-merkezi-altunizade

Vize Merkezi Personel

Belçika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Belçika Vizesi Altunizade N. c. 29/06/20, 20:01
Annem ve babamla birlikte Belçika’ya gidip gezmek istiyoruz. Annem ve babamın yeşil pasaportu var. Ben 27 yaşındayım, şu an çalışmıyorum. Annem ve babamla seyahate çıkmamın bir etkisi olur mu? Vize kolay çıkar mı? Daha önceden vize başvurusu yapmamıştım, Belçika vizesi Altunizade ofisinden yapabilir miyim? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 40024