Edirne

Telefon

+90 (850) 460 15 15

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Belçika Vize Merkezi, Edirne

Edirne Belçika vize işlemi için başvurunuzu güvenilir bir vize merkezine teslim edebilirsiniz. Edirne Belçika vize başvuru işlemi için Edirne'de ikamet ediyorsanız Edirne Vize Merkezine gelin veya bir Edirne Vize Merkezi temsilcisi ile görüşün. Başvuru alanı boyunca vermiş olduğunuz evraklar eksiksiz ise parmak izi randevunuzu kayıt altına alıp randevu gününe kadar size eşlik edeceğiz. Edirne vize ofisimiz tecrübeli kadrosu ile tüm dünya ülkeleri için Belçika vize hizmetleri ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedir. Edirne'den Belçika vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz, vize almak için gerekli şartları kontrol ediniz. Edirne'de Belçika konsolosluğu bulunmadığından, Belçika'ya seyahat etmek isteyen yolcuların İstanbul'daki başvuru merkezinden parmak izlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Edirne Vize Merkezi'nde Kırklareli, Keşan, Uzunköprü Belçika vize işlemlerinizi ve Belçika Trakya bölgesi için tüm vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nisan 2015'ten bu yana bir Schengen ülkesinden vize aldıysanız ve biyometrik parmak izi almadıysanız, bir kez Belçika Konsolosluğu başvuru merkezine gelip parmak izinizi vermeniz gerekecektir. Parmak izi vermeniz durumunda, verdiğiniz parmak izi 5 yıl süreyle geçerlidir ve kişinin kendisinin gelmesine gerek duyulmaz.

Belçika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mesleki durumunuza uygun belgeleri hazırlayarak Belçika vizesine başvurmanız gerekecektir. Belçika Schengen vizesi için gerekli belgeler mesleki durumunuza göre düzenlenir ve web sitemizin vize işlemleri bölümünde bulunur. Edirne Belçika vize başvuru formunu inceleyebilir, vize işlem takip formunu kullanarak başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Belçika Schengen vize başvurunuzu yapmak için ayrıca bir de kabul edilebilmesi için gerekli belgelerin eksiksiz olması gerekmektedir. Bu nedenle temsilcilerimizi arayarak eksik evrakların nasıl tamamlanacağını ya da tamamlanamayan evrakların yerine hangi evrakların hazırlanması gerektiğini sorabilirsiniz. Ayrıca Konsolosluk Vize Bölümü temsilcisi veya personeli tarafından yeni belgeler talep edilebilir. Başvuru sahibi tarafından talep edilen yeni belgeler sunulmalıdır. Gerekli formları dolduramayanların Belçika Konsolosluğuna durumu açıklayan bir dilekçe yazmaları gerekmektedir. Edirne'den Belçika vizesi için başvuranlar mesai saatleri içerisinde uygun bir zamanda ofise gelebilirler. Zamanı kısıtlı olan başvuru sahipleri vakit kaybetmemek için bir temsilci ile randevu talebinde bulunabilirler.

Öne Çıkan Belçika Vize Türleri

Edirne'den Belçika Vize Başvurusu Yapmak

Edirne Belçika vize başvurusu için randevu alınması gerekmektedir. Belçika vize rezervasyon sürecinde zaman kaybetmeyin, rezervasyon tarihi tercihlerinizi temsilcimiz ile paylaşın ve rezervasyon sürecini sizin için halletmesine izin verin. Vize randevuları için randevular temsilcilerimizin ulaşabileceği mesafededir. Belçika Schengen vizesine üç ay önceden başvurabilirsiniz. Vize merkezi olarak konsolosluk tatillerinde ve programlarında beklenen yoğunluk göz önüne alındığında, Edirne'den Belçika vizesi için en az bir ay önceden başvurmanızı tavsiye ederiz. Edirne'den Belçika vizesi başvurusu yapmak için başvuru için bolca zaman ayırmalısınız. Yeterli zamanınız olduğundan emin olun. Belçika'da kimseyi tanımıyorsanız ve bu ülkeye sadece turizm amaçlı gidecekseniz Belçika turist vizesi başvurusunda bulunun ve bu vize kategorisine uygun evrakları hazırlayın. Belçika'da iş ortakları ile toplantılara, ticari fuarlara veya müşteri ziyaretlerine katılmayı planlıyorsanız, Belçika ticari vizesine başvurun ve bu vize kategorisine uygun belgeler hazırlayın. Belçika vizesine başvurmadan önce seyahat amacınızı açıkça tanımlayın. Bir isteğin varsa, yani. Belçika'daki aile, arkadaş ziyareti için vize kategorisi olan Belçika'daki aile, akraba veya arkadaşlardan davet mektubu başvurusunda bulunun ve bu vize kategorisine uygun belgeler hazırlayın.

Edirne'den kolayca Belçika vizesi alabilmek için vize başvuru evraklarının eksiksiz olması gerekmektedir. Vize Merkezi ile Belçika vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bize +90 850 460 15 15 telefon numaramızdan ya da [email protected] mail adresimizden yazabilirsiniz. Lütfen danışmanlarımızın size gönderdiği e-postadaki talimatlara bakın ve gerekli belgeleri hazırlayın. Eksik veya yanlış belgelerle yapılan vize başvuruları kabul edilmeyecektir ve başvurunuzun işlenmesinde gecikmelere ve hatta başvurunuzun reddedilmesine neden olabilir. Belçika'ya vize başvurusunda bulunurken lütfen temsilcilerimize göndereceğiniz başvuru belgelerinde seyahat tarihlerinizin yer aldığından emin olunuz. Vize başvurusunun yapıldığı Belçika Konsolosluğuna hitaben yapılan dilekçe tarihi ile otel ve uçak rezervasyonlarının yapıldığı tarih, konsolosluğun vize talebinde bulunduğu tarihlerdir. Vize başvurunuz seyahat tarihinizden önce tamamlanmış olsa bile vizeniz başvurunuzda belirtilen tarihten itibaren başlayacaktır. Bu nedenle Schengen bölgesine vize başlamadan önce girilmesi mümkün değildir. Satın aldığınız otel ve uçuş ile Belçika vizesine başvurmayınız. Vize başvurusunda bulunmak için lütfen adınızla önceden rezerve edilmiş belgeyi kullanın. Satın alınan otel ve uçak biletlerinin kullanıldığı vize başvurularında firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Belçika vize merkezi Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp