Edirne

Adres

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 25 Merkez - Edirne

Telefon/Faks

+90 850 460 15 15

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Belçika Vize Merkezi, Edirne

Belçika Vize Merkezi, Edirne
Belçika Konsoloslukları Edirne’de bulunmadığı için Belçika'ya seyahat etmek isteyen yolcularımız parmak izini İstanbul başvuru merkezinden vermeleri gereklidir. Kırklareli, Çorlu,Tekirdağ, Lüleburgaz,Keşan,Uzunköprü Belçika vize işlemleri ve tüm Trakya bölgesi Belçika vize işlemlerini Edirne Vize Merkezi üzerinden yürütebilirsiniz.
2015 Nisan ayından bugüne herhangi bir shengen ülkesi üzerinden vize alarak Biometrik parmak izi vermediyseniz 1 defaya mahsus Belçika konsolosluğu başvuru merkezine gelerek parmak izi vermeniz gereklidir. Eğer parmak izi verdiyseniz, vermiş olduğunuz parmak izi 5 yıl geçerli olup başvurulara şahsi gelmenizi gerektirmez

Edirne Belçika vize işlemleri için başvurularınızı güvenilir vize merkezlerine yapabilirsiniz Edirne Belçika vize başvurusu işlemleriniz için, Edirne’de ikamet ediyorsanız Edirne Vize Merkezimize gelebilir ya da Edirne Vize Merkezi temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Trakya bölgesindeki Belçika vize başvuruları İstanbul’da yapılmaktadır. Vizemerkezi.com İstanbul, Çorlu, Edirne, Bursa, İzmir, Antep, Antalya ve Ankara da hizmet verdiğinden evraklarınızı size en yakın olan şubemize teslim edebilirsiniz. Başvuru bölgelerine göre teslim etmiş olduğunuz evraklar tam ise tarafımızca parmak izi randevunuz alarak, randevu gününde size eşlik etmekteyiz.
Trakya bölgesindeki danışmanlık alabileceğimiz Belçika vize çeşitleri. Belçika turistik vize ticari vize aile ziyareti vizesi transit vize şoför vizeleridir.
Aşağıdaki linklerde konumumuza adres bilgilerimize, telefon numaralarımıza, mail adreslerimize ve çalışma saatlerimize ulaşabilirsiniz.