İsviçre üzerinden Fransa'ya gideceğim

t. doğançay 12/12/16, 23:08
Ailem ile birlikte Fransa'daki Megeve bölgesine gideceğim. Uçuşum Cenevre'ye olacak. Cenevre'de kalmadan direk Megeve bölgesine geçeceğim. Ben ve eşimde Fransa vizesi mevcut. Oğlumuza vize almamız gerekiyor. Fransa'dan vize almam mı gerekiyor? Yoksa ona İsviçre vizesi almak zorunda mıyım?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Schengen Bölgesi’ne bağlı herhangi bir ülkenin vizesine sahip olmanız, size diğer Schengen ülkelerine vizesiz seyahat etme şansı sağlayacaktır. Schengen vize başvurusunda bulunurken ilk giriş yapacağınız ülkeden veya daha uzun kalacağınız ülke hangisiyse o ülkenin Schengen vizesine başvuru yapmalısınız. Sizin için doğru olacak olan Fransa Konsolosluğundan vize başvurusu yapmanızdır.

Konaklama bilgisini ve Seyahat planını gösteren evraklar sunarak işlemleriniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için vize uzmanlarımınla iletişime geçebilirsiniz. Sizin için gerekli işlemleri başlatıp, seyahat planınızın aksamaması için Fransa vize işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştireceklerdir.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
a. zorlu 20/08/19, 14:05

GÜRCİSTAN VATANDAŞIYIM SHENGEN BÖLGESİNE VİZE SERBESTİM VAR FRANSAYA CENEVRE HAVALİMANINDAN GİTMEM GEREKİYOR İSVİÇRE İÇİN AYRI BİR VİZE ALMAM GEREKİRMİ YOKSA MEVCUT PASAPORTUMLA CENEVREDEN DİREK FRANSAYA GİRİŞ YAPABİLİRMİYİM. SELAMLAR İYİ ÇALIŞMALAR

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x