İsviçre Fuar Takvimi 2017

04 Mart - 05 Mart 2017 | Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Saç Stilleri Fuarı

duyuru

Beauty Forum Swiss, yılda bir kez Zürih'te gerçekleşen uluslararası bir kozmetik fuarıdır. Sergi, kozmetik, ayak, çivi ve saç bakımı, tıbbi güzellik ve sağlık alanlarında sergilenmektedir. Güzellik Forumu İsviçre, öncelikle güzellik, kuaförlük, tırnak tasarımı ve podiatri için ürün ve ekipman üreticileri, tedarikçileri ve distribütörlerini, aynı zamanda sağlık tesisleri ve bronzlaşma salonları operatörlerine ve kuaförlük, manikür, papa ve plastik cerrahı hizmet sağlayıcılarına yöneliktir. , Hem de sendikalar, dernekler ve dergilerin editörleri. Katılımcılar, bakım, dekoratif ve görünüşte kozmetik ve doğal ve diş kozmetik alanlarında ürünler ve yenilikler gösterir. Tıbbi güzelliklerin sergilendiği alan, yaşlanmayı önleme konusundaki sıcak konuların yanı sıra tıbbi yakın kozmetik ve estetik plastik cerrahi konularını da beraberinde getiriyor. Güzellik Forumu İsviçre, endüstrinin en son ürünleri ve teknolojileri hakkında bilgi edinmek ve en son ve en yenilikçi Trendler hakkında bilgi vermek için mükemmel bir platformdur. Fuar sadece uzmanlar için ayrılıyor ve etkin ağ oluşturma fırsatının yanında dersler ve pratik atölye çalışmaları kapsamında sayısız eğitim faaliyeti sunuyor. Sergi, pek çok kozmetik ve Saç Show’u etkinlikleri ve ulusal şampiyonalarla tamamlanacak.

Güzellik Forumu İsviçre 04 Mart - 05. Mart 2017 Zürih’te, 2 gün sürecek.

 

09 Mart - 19 Mart 2017 Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı

duyuru1

"Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı", uluslararası otomotiv endüstrisinin her yıl en yenilikçi ve cazibe dolu yönüyle kendini gösteren Avrupa'daki önde gelen otomobil fuarlarından biridir. Dünyanın dört bir yanından gelen otomobil üreticileri, tedarikçiler, akortçular, vb. Birçok dünya ve Avrupa prömiyeri de dâhil olmak üzere ürün yelpazelerini sunuyor. "Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı", üretici basın toplantıları, birçok şöhretin yanı sıra çok sayıda yan etkinlik ile tamamlanacak.

Sekizinci Uluslararası Motor Show, Cenevre'de 09.03.2017 - 19.03.2017 arasında 11 gün sürecek.

 

15 Mart - 19 Mart 2017 | Peyzaj Fuarları

Zürih'teki Bahçe Fuarı, kaliteli sergi ve etkinlik platformunun ilginç bir karışımı. Ziyaretçiler çarpıcı bir alışveriş ve yaratıcı fikirler bulacak ve zengin bir esin kaynağı ile ziyaretlerinden ödül alacaklardır. Alışveriş yapma, usta çiçekçi kreasyonları ve bahçe mobilyaları ve diğer bahçe aksesuarlarının geniş bir seçimi, bahçe severler için olanakları kapsıyor.

Bahçe Fuarı, 15 Mart - 19 Mart 2017 Zürih’te, 5 gün sürecek.

 

23 Mart - 26 Mart 2017 | Bahar Fuarı

Frauenfeld'deki Bahar Fuarı, keşfedilecek, yaşanacak ve tadını çıkarmak için bol miktarda bulunan, herkes için bir etkinliktir. Her yıl katılımcıların, heyecan verici tema dünyalarının ve renkli bir gösteri programının geniş bir yelpazesi Frauenfeld'e 20.000'den fazla ziyaretçi çekiyor. St.Gallen'in, Kreuzlingen, Weinfelden ve Winterthur Thurgau Bahar Fuarı hakkında toplama alanı sadece bölgesel firmalar için ilginç değildir. Geleneksel Bahar Fuarı son yıllarda deneyimli bir karakterle modern bir aile fuarı haline geldi. En genç ve çeşitli oyun alanları için özel teklifler Bahar Fuarı'nı çocuklar ve tüm aile için bir macera dünyasına dönüştürüyor.

TG Messe Bahar Fuarı, 23 Mart - 26 Mart 2017'de Frauenfeld'de, 4 gün sürecek.

 

23 Mart - 26 Mart 2017 | Gayrimenkul Fuarı

Eigenheim, Bern Kantonu'ndaki en büyük gayrimenkul fuarı. Fuar her yıl düzenleniyor. Arsa ve mülk sahipleri potansiyel alıcılara hitap etmek için gösteriyi kullanırken, alıcılar hem bölgeden hem de dünyanın geri kalanından gelen teklifleri görüntüleyebilir ve karşılaştırabilir. Sergi, ulusal ve uluslararası gayrimenkuller için bir ağ platformudur, ilgili taraflar, emlakçılar, müteahhitler, peyzaj mimarları, bankalar, sigorta şirketleri ve diğer finans kuruluşları, bina yönetim şirketleri ile bir araya gelir. Burada, kendi evinizdeki ya da kiranızdaki iyi bir yaşama giden her şeyi bulacaksınız. Fuar, ev inşaatı, tadilat ve mobilya işleri için ilham ve fikirler sunuyor.

Eigenheim, 23 Mart - 26 Mart 2017'de Bern'de 4 gün sürecek.

 

23. - 30. Mart 2017 | Saatler ve Mücevherat Fuarı

Baselworld, çok sayıda şirket, saat, mücevher, mücevherler ve ilgili markalar alanlarında yeni ürün ve yeniliklerini sunuyor. Dünyanın en ünlü markaları Baselworld'a katılıyor. Uluslararası ziyaretçiler, en son eğilimleri ve saat ve mücevherat endüstrisindeki en son kreasyonları bulacaklar. Baselworld, özel iş ortamında değerli kişilerle tanışmak için ideal bir ağ platformu sunar.

Baselworld, 23 Mart - 30 Mart 2017'de Basel'de 8 gün sürecek.

 

4 Mart - 26 Mart 2017 | Mülkiyet, Çevre, Enerji, İnşaat ve Yenileme için Gayrimenkul Fuarı

St. Gallen'de gerçekleşen mülkiyet, çevre, enerji, inşaat ve yenileme gayrimenkul fuarı ve çok sayıda ziyaretçi ve katılımcı, Doğu İsviçre'nin en önemli gayrimenkul fuarı olarak biliniyor. Özel ev inşaatçılar ve yerleşim alanındaki gayrimenkullerle ilgilenenlerin yanı sıra restorasyon şirketleri ve çevre dostu teknolojilerin sağlayıcıları veya finansal uzmanları fuarları ziyaret etmeli, çünkü bu olay endüstri için ünlü bir bilgi ve iletişim platformudur. Serginin diğer önemli konuları arasında çeşitli özel konulardan ve ilginç konferansların yanı sıra ilgili sektör konuları üzerine sunumlar da yer alıyor.

Immo Messe Schweiz, Cuma günleri, 24.03.2017 - 26.03.2017 günleri St. Gallen'de 3 gün sürecek.

 

24 Mart - 26 Mart 2017 | Atıcılar, avcılar, silah sevenler ve militarizm fuarı

Waffen-Sammlerbörse atıcılar, avcılar, silah sevenler için bir fuar. Yılda bir defa Lucerne'de gerçekleşen fuar uzun bir geleneğe sahiptir. Fuar en eski ulusal sergisidir. İsviçre ve Avrupa'daki en büyük ve en önemli fuarlardan birisidir. İsviçre ve komşu ülkelerin 9.500'den fazla ziyaretçisi bulunur. Katılımcıların teklifi, el işi silahlı spor ve askeri tüfekler ile tabancalarla modern spor ve av silahlarına kadar uzanıyor. Ek olarak, sergi, aksesuar, giyim, ödüller, nadir ürünler ve yüksek toplayıcı değeri olan eşsiz öğeler için alanlar sağlıyor. Sürekli yüksek ürün kalitesi ticaret fuarının ününe katkıda bulunur ve Lucerne'deki en önemli geleneksel fuarlardan biri yapar.

Waffen-Sammlerbörse, 24.03.2017 - 26.03.2017 tarihleri arasında 3 gün sürecek

 

25 Mart 2017 | Model demiryolları ve oyuncakları sergisi | Bölgesel Fuar

Model demiryolları ve oyuncakları sergileri, Winterthur'un merkezinde bulunan ünlü Eulachhalle'de gerçekleşiyor. Fuar toplayıcıları, hobi sahiplerini ve oyuncuları ziyaret etmeleri için davet ediyor. Sergide ek olarak koleksiyoncu eşyaları yanı sıra mevcut oyuncaklara da eklentiler sunulmaktadır. Aksesuarlar, edebiyat ve yedek parçalar da dahil olmak üzere, tüm göstergelerde ve çok eskiden yenilenenlere kadar çeşitli bilinen ve bilinmeyen üreticilerin geniş model demiryolları sunulmaktadır. Çok sayıda tabloda bebek, Lego tuğla, kalay oyuncak, araba, kitap, pelüş hayvanlar, bulmacalar, ahşap demiryolları ve diğerleri gibi her çeşit oyuncak düzenleniyor. Fuara Katılım ücretsizdir.

 

29 Mart - 02 Nisan 2017 | Tüketici fuarı | Bölgesel Fuar

AMA Aargauer Messe Aarau, ürün ve hizmetlerin farklı alanlardaki en son gelişmeleri ve eğilimleri hakkında ayrıntılı bilgi ve kapsamlı bilgi alabileceği bir tüketici fuarıdır. Değişik bir program gösteriyi tamamlar. Ziyaretçiler burada farklı gösteri ve gösterilerle ağırlanacaklar. Çeşitli program genç yetişkinlere, ailelere çocuklu ve yaşlı insanlara hitap etmektedir. Her yıl çeşitli konularda özel sergiler de bulunmaktadır. Özellikle iyi havalarda, fuar aileyle güzel bir gün geçirmek için mükemmel bir fırsattır.

AMA Aargauer Messe, 29 Mart - 02 Nisan 2017 Aarau'da 5 gün sürecek.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp