Mısır Vize Merkezi Web Sayfasına Hoşgeldiniz.
Mısır vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman
Vize Merkezidir.

Mısır Vizesi

Ülkemiz sınırları dahilinden Mısır Arap Cumhuriyeti sınırları içerisine turistik, ticari, ziyaret, eğitim gibi nedenlerle seyahat edecek kişiler sayfamız üzerinden sürece dair gerekli bilgilere ulaşım sağlayabilmektedir. Mısır vizesi, Mısır vize ücreti, Mısır vize başvurusu, Mısır vize evrakları, Mısır vizesi için gerekli belgeler gibi konu başlıklarını takip ederek karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilmektedir. 

Asya ve Afrika Kıtaları arasında bir köprü oluşturan Mısır Arap Cumhuriyeti turistik açıdan en güçlü ülkeler arasında yer almaktadır. Sahip olduğu tarih, kültürel miras, doğa ve tatil seçenekleri ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da ilgi alanına girmektedir. Akdeniz’den Afrika Kıtasının iç kesimlerine geçiş noktası kabul edilen konumu sayesinde ticari yatırımlar için de cazibe merkezi sayılmaktadır. 

Mısır Arap Cumhuriyeti uygulamış olduğu vize politikası sayesinde sınırları içerisine seyahat etmeyi planlayan T.C. vatandaşlarının vize izin belgelerini Türkiye’de yer alan resmi temsilcilikleri aracılığıyla sağlamaktadır. 

Vize Merkezi olarak tüm dünya ülkelerine yapılacak olan seyahatlerde alanında uzman kadromuz ile gerekli profesyonel danışmanlık desteğini sağlamaktayız. Vize temsilcilerimiz başvuru sürecini doğru ve güncel bilgilere sadık kalarak tamamlamakta ve kolaylıkla süreci takip edebilmenize olanak tanımaktadır. Seyahat türüne uygun olan vize türüne ait başvuru işlemleri Mısır vize uzmanlarımız desteği ile talep edildiği biçimde gerçekleştirilmektedir. Kurumumuz Mısır Konsolosluğu değerlendirmesine sunulacak olan vize talep dosyasının eksiksiz ve talep edildiği şekilde oluşturulması konusunda titizlikle süreci yönetmektedir. 

Mısır vizesine başvuru işlemlerini başlatmak için Mısır Konsolosluğuna şahsen başvuruda bulunulması gibi herhangi bir zorunluluktan bahsetmek mümkün değildir. Başvuru işlemleri gerekli bilgi ve belgelerin vize temsilcilerimize ulaştırılması durumunda şahsen bulunmanız gerekliliği olmaksızın gerçekleştirilmektedir. Başvuru işlemlerini başlatmak veya merak ettiklerinizi sormak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya afrika@vizemerkezi.com elektronik posta adresimize posta gönderebilirsiniz. 

Mısır Vize Merkezi

Mısır Arap Cumhuriyeti sınırları içerisine seyahat gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın başvuruları ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan yetkili temsilcilikler tarafından değerlendirilmektedir. Onaylanan vize başvurusu Mısır sınırları içerisine yasal olarak giriş yapabilme ve izin verilen süre dahilinde ikamet edebilme hakkı tanımaktadır. 

Vize sahibi olarak başka bir devletin sınırları içerisine giriş yapan yabancı uyruklu kişiler gerekli görülen durumlarda denetlenebilmektedir. Vize aracılığıyla ülkede göç veya yasadışı olarak çalışma gibi hususlar bu sayede kontrol altında tutulabilmektedir. 

Mısır vizesi talebinin olumlu olarak sonuçlanması ile birlikte başvuru sahibi kişiye 90 günlük süre içerisinde 30 ikamet günü hakkı verilmektedir. Sahip olunan vize türünün amacına uygun olarak kullanılıyor olması oldukça önem arz etmektedir. Turistik Mısır vizesi ile Mısır sınırları içerisinde çalışabilmesi söz konusu olmamaktadır. Bu gibi amaç dışı kullanımlarda vize sahiplerine cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. 

Mısır vize başvuru işlemlerinin olumlu olarak sonuçlanabilmesi için Mısır Konsolosluğu tarafından talep edilmiş olan bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru biçimde hazırlanarak değerlendirmeye sunulması gerekmektedir. Vize talebinin değerlendirilmesi aşamasında karar verebilecek yetkiye sahip tek kurum Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hizmet vermekte olan Mısır temsilcilikleridir. 

Mısır vizesine başvuru sürecinde hazırlanması gereken evraklar, başvuruya dair işlemler, dikkat edilmesi gereken konular hakkında Vize Merkezi temsilcilerimiz başvuru sahiplerine en doğru şekilde yardımcı olarak gerekli yönlendirmeleri sağlamaktadır. Söz konusu süreç dahilinde başvuru dosyasının eksiksiz olarak hazırlanması ve vize talebinin en doğru şekilde iletilmesi adımları yer almaktadır. Değerlendirme süreci sona erene dek kurumumuz tüm adımları talep edildiği şekilde tamamlamaktadır. Sürecin sona ermesi ile birlikte başvuru sahibine ait evraklar teslim alınarak en hızlı şekilde iletilmekte ve seyahatin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi sağlanmaktadır. 

Vize Merkezi olarak başvuru sahiplerine vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile birlikte Mısır vize başvurusunun en uygun biçimde gerçekleştirilmesi konusunda gerekli adımları atarak sürecin en hızlı şekilde tamamlanması konusunda hizmet vermekteyiz. 

Mısır Vizesi Nasıl Alınır?

Afrika Kıtasının kuzeydoğusunda yer alan Mısır Arap Cumhuriyeti sınırları içerisine yapılacak olan ziyaret öncesinde seyahat amacının belirlenmesi gerekliliği bulunmaktadır. Seyahat nedeninin belirlenmesi ile birlikte bu amaca hizmet eden vize türünün netleştirilmesi ile birlikte başvuru hazırlıkları başlatılabilmektedir. Seyahat amacına uygunluk gösteren vize türüne yapılacak başvurularda talep edilen belgeler farklılık göstermektedir. 

Mısır vizesi talebi oluşturma işlemleri talep edilen belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması ile başlatılmaktadır. Değerlendirmeye sunulacak olan bilgi ve belgelerin ilgili makamlar tarafınca onaylanmış olması oldukça önem arz etmektedir. Başvuruya ait belgeler ile birlikte Mısır Vizesi Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi evraklarının da talep edildiği biçimde hazırlanarak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. 

Ülkemiz sınırları dahilinde hizmet vermekte olan yetkili temsilcilik tarafından değerlendirilen başvuru dosyasına bağlı olarak vize talebi sonucu oluşturulmaktadır. Belgelerin ilgili temsilciliğe iletilebilmesi için öncelikli olarak randevusu alınması şartı aranmaktadır. Kurumumuz ile geçireceğiniz başvuru sürecinde randevu işlemleri yetkili temsilcilerimiz tarafından şahsınız adına yapılmaktadır. 

Mısır Vizesi İçin Gerekli Evraklar 

Mısır vizesi başvurusu için yetkili temsilcilik tarafından talep edilen belgeler başvuru yapılacak vize türüne, seyahatin süresine, başvuru sahibinin mesleki özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bilgi ve belgelerin eksiksiz olacak şekilde değerlendirmeye sunulmuş olması vize talebinin olumlu olarak sonuçlanabilmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. 

Başvuru evrakları arasında yer alan ve ilk akla gelen Pasaport belgesinin belli başlı kriterlere sahip olması gerekmektedir. Başvuru sırasında ibraz edilecek olan pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olması şartı aranmaktadır. İçerisinde vize basımı için en az 2 adet boş sayfa bulundurması belgenin sahip olması gereken kriterler arasında yer almaktadır. Ayrıca pasaport evrakının herhangi bir biçimde deformasyona uğramamış olması, üzerinde yer alan yazıların anlaşılır ve okunaklı olması gerekmektedir.

Vize başvurusunun kısa süreli veya uzun süreli olması fark etmeksizin gerekli evraklar arasında başvuru sahibinin kişisel bilgilerini ispat eden Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ibraz etme zorunluluğu bulunmaktadır. Değerlendirmeye sunulacak olan fotoğrafların uluslararası ölçülere uygunluk göstermesi ve daha önce başka bir belgede kullanılmamış olması gerekmektedir. Seyahat sırasında oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı Uluslararası Seyahat Sağlık Sigortası yaptırılması ve ilgili belgenin başvuru dosyasına eklenmesi şartı aranmaktadır. 

Mısır vizesi için gereken evraklar içerisinde Mısır sınırları içerisine yapılacak olan seyahate ilişkin belgelerin de sunulması gerekmektedir. Yolculuğa ait gidiş ve dönüş bilgilerini gösteren belgeler ile birlikte konaklamaya ait evrakların da değerlendirmeye sunulması koşulu bulunmaktadır. 

Mısır Arap Cumhuriyeti seyahati için yapılacak vize başvurusu sırasında başvuru sahibinin çalışma durumu ve mesleği de önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Başvuru sahibinin kişinin çalışma hayatı sona ermiş ise emeklilik belgesi, şirket çalışanı olması durumunda iş yerinden alınan belge ile söz konusu durumun kanıtlanması gerekmektedir. Başvuru yapılan vize türüne göre zorunlu olarak ibraz edilmesi gereken evraklar arasında davetiye de yer alabilmektedir. Örneğin Mısır Ticari Vizesi, Mısır Öğrenci Vizesi ve Mısır Aile Ziyareti Vizesi davetiye ibraz edilmesi gereken vize türleri arasında yer almaktadır. 

Mısır Vizesi Türleri

Mısır Vizesi Türleri gerçekleşecek olan seyahatin hangi nedenle yapılacak olduğuna göre farklılık göstermektedir. Mısır sınırları içerisine turistik gezi amaçlı olarak kısa süreli seyahat gerçekleştirilecek olması halinde Mısır Turistik Vize başvurusunda bulunulması gerekmektedir. Seyahatin iş görüşmesi, iş anlaşması, konferans gibi ticari nedenlerde yapılmasının planlandığı durumlarda Mısır Ticari Vize sahibi olunması şartı aranmaktadır. 

Mısır Arap Cumhuriyeti sınırları içerisine eğitim amacıyla seyahat ederek belli bir süre orada ikamet edecek kişilerin seyahatleri öncesinde Mısır Öğrenci Vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. Mısır’da ikamet eden aile bireyi veya arkadaş ziyaret için Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi sahibi olunmasının ardından seyahatin gerçekleştirilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. 

Mısır sınırları içerisinde 90 ikame gününden fazla kalınacak olması durumunda ilgili vize süresinin uzatılabilmesi için Mısır’da hizmet veren ilgili ve yetkili makamlara başvuru yapılması gerekmektedir. 

Mısır Vizesi Fiyatları

Mısır Vize Randevusu 

Mısır vizesine başvuru sürecinde ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan yetkili temsilciliklerden randevu alınması gerekmektedir. Başvuruları değerlendirme yetkisi yalnızca diplomatik temsilcilikler tarafından yapılabilmektedir. İşlemler sırasında danışmanlık hizmeti veren kurumların başvuruyu değerlendirme ve onaylama yetkisi bulunmamaktadır. 

Mısır vizesine başvuru sürecinde kurumumuzdan danışmanlık hizmeti aldığınızda başvuruya yönelik tüm adımlar şahsınız adına temsilcilerimiz tarafından atılmaktadır. Vize randevusu da söz konusu adımlar arasında yer almaktadır. Başvuru dosyasına ait evrakların kurumumuza iletilmesi ile birlikte sürecin geri kalanı temsilcilerimiz tarafından yönetilmektedir. Vize talebinin değerlendirilmesi, sonuçlanması ve vize izninin şahsınıza iletilmesine kadar olan süreçte başvuru kurumumuz tecrübesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte randevu işlemleri ile şahsınızın ilgilenmesi gerekliliği ortadan kaldırılmaktadır. Sistemde kayıtlı parmak izi olmaması, mülakat şartı veya olağanüstü bir görüşme talebi haricinde başvuru işlemi şahsen bulunmanız gerekliliği olmadan tamamlanmaktadır. 

Mısır Vize Başvurusu 

Mısır vizesine başvuru işlemleri sırasında kurumumuzun tercih edilmesi durumunda süreç boyunca temsilcilerimiz tarafından gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. Bu sayede başvurunun eksiksiz ve hatasız olarak tamamlanması sağlanmaktadır. Başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için öncelikli olarak Mısır’a seyahat amacının belirlenmesi gerekmektedir. Böylece hangi vize türüne başvuru yapılacağı kesinleşerek ilgili vize türüne ait belgeler bir araya getirilebilmektedir. 

Başvuru yapılacak vize türüne ait gerekli evraklar vize temsilcilerimize iletilmesinin ardından başvuru dosyasına uygun olacak şekilde düzenlenmektedir. İlgili süreç dahilinde eksik veya hatalı evrak gözlemlenmesi durumunda şahsınız ile iletişime geçilerek belgenin talep edildiği şekilde yer alması sağlanmaktadır. Başvuru dosyasının hazırlanması ile birlikte yetkili temsilciliğe ait randevu kurumumuz tarafından alınarak süreç şahsınız adına takip edilmektedir. 

Başvuru ve değerlendirme süreci sona erdiğinde pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınarak şahsınıza iletilmektedir. Süreç boyunca başvuru adımlarını takip edebilmeniz için temsilcilerimiz sizinle iletişimde kalarak kolay ve hızlı şekilde bilgi sahibi olabilmenizi sağlamaktadır. Başvuru işlemlerini başlatmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya afrika@vizemerkezi.com elektronik posta adresimize posta gönderebilirsiniz. 

Mısır Vize Başvuru Formu 

Mısır vizesine başvuru adımları atılırken Mısır Konsolosluğu tarafından vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Resmi bir belge niteliği taşıyan formun doğru bilgilerle eksiksiz olarak doldurulmuş olması zorunluluğu bulunmaktadır. Vize başvuru formu Mısır sınırları içerisine seyahat edecek olan başvuru sahibini tanımaya, seyahat nedenini ve öğrenmeye yönelik olarak hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır. Bu nedenle soruların tümüne açık ve doğru yanıtların verilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Başvuru formu içerisinde yer almakta olan sorulara verilen yanıtlar ile ibraz edilen diğer belgelerin birbiri ile tutarlılık göstermesi koşulu bulunmaktadır. Bilgi ve belgeler arasında tutarsızlık olması, eksik veya yanlış yanıtlar gözlemlenmesi durumunda vize talebi ret kararı ile sonuçlandırılabilmektedir. Vize başvuru formu değerlendirme aşamasında oldukça önem arz eden evrakların başında gelmektedir. Bu nedenle talep edildiği şekilde hazırlanmış olması değerlendirme sonucunu doğrudan etkilemektedir. Başvuru işlemleri sırasında kurumumuzdan alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde başvuru formunun en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Mısır Vize Başvuru Formu ilgili sayfamızda yer almaktadır. Belgeye kolaylıkla ulaşabilir ve iletişim bilgilerimizi kullanarak başvuru sürecinin kurumumuz danışmanlığı ile talep edildiği şekilde tamamlanması hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Mısır Vize Ücreti 

Mısır vizesine başvuru aşamasında konsolosluk tarafından belirlenen ve dönemsel olarak güncellenen vize başvuru ücretinin ödenmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Mısır vize ücreti başvuru yapılan vizenin türüne, seyahatin süresine ve ülkeye verilen giriş hakkına göre değişiklik göstermektedir. Başvuru sürecinin herhangi bir nedenden dolayı vize reddi kararı ile sonuçlandırılması halinde ödenen vize bedeli başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle vize talebinin en doğru şekilde, eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Mısır vize ücretlerinin belirli aralıklarla konsolosluk tarafından güncelleniyor olması nedeniyle başvuru öncesinde güncel tutarın teyit edilmesi gerekmektedir. Kurumumuz temsilcileri ile afrika@vizemerkezi.com elektronik posta adresi ücretinden iletişim kurarak güncel Mısır vizesi ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar? 

Mısır vizesi değerlendirme süreci başvuru dosyasının konsolosluğa teslim edilmesi ile başlamaktadır. Planlanan Mısır seyahati ile ilgili herhangi bir aksaklık ile karşılaşılmaması adına başvurunun seyahat planını etkileyemecek bir tarihte yapılması tavsiye edilmektedir. Değerlendirme sırasında eksik evrak teslim edilmesi ve başvuru sahibinden ek evrak talep edilmesi durumunda süreç yavaşlayabilmektedir. Ayrıca başvurunun olumsuz olarak değerlendirmesi durumunda başvuru sahibinin tekrardan vize talebi oluşturabilmesi için yeterli süreye sahip olması oldukça önem arz etmektedir. 

Mısır vize başvuru işlemleri için ortalama 30-45 gün değerlendirme süresi söz konusu olmaktadır. Bu nedenle vize talebinin seyahat süresinin en az 2 ay öncesinden oluşturulması tavsiye edilmektedir. Başvuru sürecinde Mısır Konsolosluğu tatil günleri ve konsolosluğu yoğunluğu da göz önünde bulundurulması gereken konular arasında yer almaktadır. Mısır vize başvurusunun çıkış süresi tamamen Mısır diplomatik temsilciliğinin inisiyatifinde bulunmaktadır. Vize Merkezi Mısır departmanı ile yapacağınız başvuruda tüm sürecin temsilcilerimiz tarafından takip edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Mısır Vizesi Dilekçesi 

Mısır vize başvuru işlemleri sırasında gerekli evraklar ile birlikte vize dilekçe belgesinin de hazırlanarak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Mısır Konsolosluğuna hitaben yazılan dilekçe başvuru yapılan vize türüne göre farklı kriterler içermektedir. Dilekçe içerisinde kişisel bilgiler, seyahat detayları, seyahat tarihleri, amacı gibi bilgilerin yer alması zorunluluğu bulunmaktadır. 

Kurumumuz ile gerçekleştireceğiniz başvuru sırasında alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde dilekçe belgesinin en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Mısır Turistik Vize Dilekçe Örneği ve Mısır Ticari Vize Dilekçe Örneği sayesinde konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz. 

Mısır Vizesi Reddi 

Mısır vize başvurusu konsolosluk değerlendirme süresinin sonunda olumsuz karar ile sonuçlanabilmektedir. Başvuru dosyasında eksik evrak bulunması, vize başvuru formu ile gerekli evrakların tutarsızlık göstermesi, seyahat sonrasında ülkeden çıkış yapılacağına dair yeterli güvenin verilmemesi gibi durumlarda başvuru reddedilebilmektedir. Mısır Konsolosluğu başvuruyu reddetmesi durumunda ilgili olumsuz kararın hangi nedenle alındığını açıklama zorunluluğuna sahip değildir. 

Mısır vizesi başvurusunun reddedilmesi durumunda başvuru sahibi kişi konu ile itiraz dilekçesi yazabilmektedir. Başvurunun reddedilmesi ve konsolosluk tarafından hangi nedenle bu kararın alınmış olduğunun açıklanması durumunda tekrardan başvuru yapılabilmektedir. Başvurunun tekrar edilmesi halinde olumsuz karara neden olan etkenin ortadan kaldırılmış olması şartı aranmaktadır. Vize Merkezi olarak başvurunun hatalı olarak yapılması nedeniyle vize talebinin reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırmaktayız. Tarafımızdan danışmanlık hizmeti alarak işlemlerin şahsınız adına en doğru şekilde yürütülmesini sağlayabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. 

Mısır Vizesi İşlemlerinden Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Mısır vizesine başvuru işlemleri sırasında gerekli olan belgelerin talep edildiği şekilde bir araya getirilmiş olması oldukça önem arz etmektedir. Başvuru formunun doğru bilgilerle doldurulması, ibraz edilen belgelerin yetkili devlet dairesi veya kurum tarafından imzalı ve mühürlü şekile onaylanmış olması gerekliliği bulunmaktadır. Başvurunun davetiye ile gerçekleştirilmesi durumunda belgenin talep edilen şartları karşılayacak şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. 

Seyahat bitiş tarihinden sonra ülkeden çıkış yapılacak olduğunun, dönmeyi gerektirecek bağlara sahip olduğunun ibraz edilmesi değerlendirme aşamasında Mısır Konsolosluğunun başvuru sahibinin herhangi bir tehdit oluşturmadığını ve başvurunun göç etme amacıyla yapılmadığını düşünmesini sağlamaktadır. Ayrıca başvuru aşamasında değerlendirmeye sunulacak olan tüm belgelerin güncel tarihli olması şartı aranmaktadır. Başvuru sırasında son 3 ay içerisinde alınmamış olan belgeler başvuru açısından risk oluşturabilmektedir. 

Mısır Vize Başvurusu Yapılan Yerler 

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinden yapılacak olan Mısır vizesi başvuruları ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan diplomatik temsilcilikleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Başvuru sahiplerinin ikamet etmekte oldukları bölgeye hizmet veren yetkili temsilciliğe başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kurumumuz ile yapacağınız işlemlerde Mısır vizesi temsilcilerimiz başvuru ve vize randevusu adımlarını şahsınız adına tamamlamaktadır. Başvuruları kabul etme ve değerlendirme yetkisi yalnızca temsilciliklere aittir. 

Ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan iki adet Mısır temsilciliği bulunmaktadır. Mısır Arap Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu ülkemiz sınırları içerisinden yapılan vize başvurularını kabul etme ve değerlendirme yetkisine sahiptir. Fahri konsoloslukların vize başvurularını değerlendirme yetkisi olmadığını hatırlatmak isteriz. 

Mısır seyahatiniz için vize başvuru işlemleri sırasında kurumumuzu tercih ederek vize talebinin şahsınız adına en uygun şekilde oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detayları sormak veya doğrudan Mısır vizesi başvuru işlemlerini başlatmak için temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Mısır vizesi uzmanlarımıza iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da afrika@vizemerkezi.com elektronik posta adresimize yazarak kolaylıkla ulaşabilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Mısır Vizeni Bize Bırak

Mısır ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

2 Yorum Mısır vizesi 2020
A. Cansız 16/04/20, 10:06

Merhaba, arkadaşlarım ile birlikte Mısır Sharm El Sheikh ve Kahire’yi gezmek için gitmeyi planlıyoruz. Mısır vizesi 2020 yılı işlemleri için otel ve uçak biletini satın almamız gerekiyor mu? Bir de yaptığımız araştırmalarda Mısır vizesinin uzun sürede sonuçlandığını öğrendik. Vize işlemleri için detaylar ve istenilen evraklar konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Mısır vize ücreti 2020
İ. Dağlı 22/04/20, 15:31

Merhaba, ailece Mısır’a seyahat etmeyi planlamaktayız. Bizimle birlikte 7 ve 10 yaşında olan çocuklarımızda bizimle birlikte gelecek. Mısır ülkesi için vize ücret bedeli ne kadar? Çocuklar için indirim yapılıyor mu? Mısır vize ücreti 2020 için detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Mısır vize reddi
B. Altındağ 22/04/20, 14:38

Merhaba, Mısır vizesi için başvuruda bulunduk. Yaklaşık 4 ay beklememize rağmen vizemiz ret oldu. Mısır vizenin bu kadar uzun sürmesi normal midir? Mısır vize reddi aldıktan sonra itiraz edebilir miyiz? Tekrar Mısır vize başvurunda bulunabilir miyiz? Teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Mısır vizesi başvurusu
C. Yalnız 22/04/20, 16:27

Merhaba, Mısır’a ilk defa seyahat edeceğim. Mısır vize başvurusu yapmak için istenilen evraklar nelerdir? Mısır vizesi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyim prosedürler nedir bilmiyoruz? Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Mısır Vizesi için gerekli evraklar 2020
K. 27/03/20, 14:05

Merhaba, Mısır’a seyahat etmek istiyorum. İlk defa yurt dışına çıkacağım ve Mısır vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı için nelerdir? İlk defa yurt dışına çıkacağım için vize işlemlerinde sıkıntı yaşar mıyım? Konsolosluğa gelmek zorunda mıyım? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x