İzmir

Telefon

+902329700587

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Mısır Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

İzmir Mısır Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz

Lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatle okuyunuz ve Mısır vizenizi İzmir’den hızla başvuru yapmak ve vizenizi kolayca almak için yukarıdaki iletişim bilgilerinden İzmir Vize Merkezine ulaşın.

İzmir’de Mısır vizesi almak için gerekli koşul ve şartları sayfamızda görüntüleyebilirsiniz.

Mısır Vizesi İzmir Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

İzmir’den Mısır vizesi başvurunuzu yolculuk amacınıza, mesleki durumunuza veya sosyal durumunuza (emekli, ev hanımı, öğrenci vb.) uygun evraklarla yapmanız gerekmektedir. Mısır Vize Merkezi sayfamızda “Vize İşlemleri” bölümünde gerekli dokümanları ve ön bilgilendirmeye ulaşabileceksiniz. Mısır Vizesi sayfamızdaki “Form ve Dilekçe” başlığı altında şirket yazınızın nasıl olması gerektiğine dair bilgiye ulaşabilir, Mısır vize başvuru formunu bilgisayarınıza indirerek görüntüleyebilirsiniz.

Önemli Not! Mısır vizesi İzmir müracaatınızın kabul edilmesi için vize başvuru prosedürünü eksiksiz olarak getirerek Mısır vizesi için gerekli belgeleri tam bir şekilde ibraz etmeniz gerekmektedir. Durumunuza bağlı olarak tamamlayamadığınızın evrakların yerine hangi dokümanların geçerli olabileceği bilgisini temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Bu evraklara ek olarak İzmir Vize Merkezi temsilcilerimiz, Ankara Mısır Büyükelçiliği veya İstanbul Mısır Konsolosluğu vize bölümü yetkililerinin direktifleri doğrultusunda sizden yeni ek evrakları dosyanıza eklemenizi talep edebilirler.

Mısır vizesi başvurularınız için İzmir ofisimiz randevu almadan gelebilirsiniz.

Mısır Vizesine İzmir’den Yapılacak Başvurularda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mısır vize başvuru işlemlerine seyahatinize 3 ay kala başlamanız vizenizin seyahat tarihinize kadar sonuçlanması açısından avantaj sağlar.

İzmir’den yaptığınız başvurularda kargo sürelerini ve Mısır vizesinin 15-20 içinde çıktığını dikkate alarak yolculuğunuza en az 1 ay kala başvuru yapabileceğiniz gibi güncel vize çıkış süresini temsilcilerimizden öğrenerek de işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İzmir Vize Merkezinden Mısır vizesine başvuru yapacak şahıslar Konsolosluğun tatil ve kapalı olduğu günleri Konsolosluğun yoğunluğunu dikkate alarak işlemlerinin başlatılacağını unutmamalıdırlar. Buna ek olarak yukarıda belirtildiği çalışma saatlerinde Vize Merkezi İzmir ofisimize gelerek evrak teslimi yapabilirsiniz. Mısır vizesine İzmir’den yaptığınız başvurularda seyahat amacınıza belirleyin ve durumunuza uyumlu vizeye başvuru yapın

İzmir Mısır Vize evraklarınız, seyahat amacınız ve seyahat tarihleriniz açık ve net olmalıdır.

Mısır vize başvurusunda İzmir Vize Merkezine getirmeniz gereken belgelerde belirtilen seyahat tarihinizin net olması gerekir. Mısır Büyükelçiliği ve Mısır Konsolosluğu vize bölümüne hitaben şirketin antetli kağıdına yazılan vize dilekçesindeki tarihler, hazırlamanız gereken diğer vize evraklarınızda yer alan tarihlerle çelişmemelidir. Mısır Büyükelçiliği ve Mısır Konsolosluğu tarafından onaylanan vizeniz, vize etiketinde seyahat tarihi itibariyle geçerli olacak şekilde pasaportunuza işlenmektedir. Her durumda vizeniz başvuru formu belirtilen tarihten itibaren geçerli kılınmaktadır.

İzmir Vize merkezi Mısır vizesi başvuru belgelerinin Mısır Büyükelçiliğinin ve Mısır Konsolosluğunun vize kriterlerine uygun şekilde hazırlanması için size destek verir.

Mısır Vize Merkezi İzmir Hangi İllerden Başvuru Alıyor?

İzmir’den yapacağınız Mısır vize başvurularınızda 45 yaş üstü şahısların başvuruları 5-7 iş günüde 45 yaş altı kişilerin başvuruları yaklaşık 15-20 iş gününde sonuçlanmakta olup kargo süreleri öngörülen bu günlere dahil değildir. Manisa, Aydın, Muğla, Balıkesir, Uşak, Denizli illerinde ikamet eden kişiler vize başvuru evraklarını İzmir Vize ofisimize teslim edebilirler.

Mısır Vizesi İzmir

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp