Rusya Hakkında Sorular & Yorumlar

Rusya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum En ucuz Rusya Vizesi
H.Yılmaz 17/01/21, 16:19

İyi günler, rusya vizesine başvuru yapacağım. Kısa süreli bir seyahat olacak bu yüzden en kolay başvuru nasıl yapılır öğrenmek istiyorum. En ucuz rusya vizesi için hangi evraklar isteniyor? Başvuruyu nasıl ve nereden yapmam lazım acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vize işlemleri
N.Kader 17/01/21, 16:14

Merhaba, yakın bir tarihte gerçekleştireceğim Rusya seyahati için kurumunuzdan bilgi almak niyetiyle bu soruyu oluşturuyorum. Rusya vize işlemleri tam olarak nasıl gerçekleştiriliyor? Başvuruyu illa kendim mi yapmam lazım yoksa sizden danışmanlık aldığımda süreçle kendim ilgilenmeden tamamlayabiliyor muyum? Bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya’ya vize
M.Deniz 17/01/21, 16:09

Selam, ben Rusya’ya vize başvuru şartları ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bordo pasaportum var ve vize başvurusunda bulunmam gerekiyormuş. Çalıştığım için başvuruyu kendim yapacak ve ilgilenecek kadar yeterli zamanım yok. Sizin bu durumda nasıl yardımcı olduğunuza dair bilgi almak istiyorum. Sizin ne zaman ve nasıl iletişime geçmem daha mantıklı olur?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vizesiz mi
T. 16/01/21, 19:45

Merhaba, iyi çalışmalar Vize Merkezi, birkaç yıl önce bir arkadaşım Rusya’ya vize sahibi olmadan gitmişti. Bu yıl ben de bir Rusya seyahati gerçekleştirmek istiyorum. Rusya vizesiz mi hala yoksa yeni bir güncelleme geldi mi bu zaman zarfında? İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya Turist Vizesi
B.Öçal 16/01/21, 16:15

Selamlar, ben turistik gezi amaçlı olarak Rusya’ya gideceğim. Bordo pasaport sahibi bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Rusya turist vizesi başvuru işlemlerini öğrenmek istiyorum. Başvuru nasıl yapılmalı, bu aşamada ne kadar ücret talep edilmekte, hangi evraklar gerekir gibi konularına dair sizden bilgi almam mümkün mü? Bu konuda bana dönüş yaparak bilgi verebilir misiniz lütfen?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vfs
K.Ç. 16/01/21, 16:04

İyi günler Vize Merkezi, ben bordo pasaport sahibi bir öğrenciyim. Arkadaşlarımla birlikte 2021 mart ayında Rusya’ya gideceğiz. İnternetten başvuruya dair araştırma yapıyorum. Rusya vfs şirketinden mi vize veriyor yoksa başvuru bir başvuru şekli mümkün mü anlayamadım. Rusya vizesine tam olarak nasıl başvuru yapılması gerektiğinden bahsedebilirseniz sevinirim. Süreci adım adım anlatabilirseniz şuan yaşadığım kafa karışıklığından kurtulacağımı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Yeşil Pasaport Rusya Vize
G.K. 16/01/21, 15:56

Merhaba Rusya’ya kısa süreli olarak seyahat gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Hususi pasaport sahibiyim fakat çok fazla seyahat eden biri değilim bu yüzden hangi ülkeler vize ister hangileri istemez konularına çok hakim değilim. Yeşil pasaport Rusya vize başvurusu gerektirir mi öğrenmek istiyorum. Eğer gerekiyorsa başvuru nasıl yapılır, hangi evraklar istenir, ücreti nedir bu konularla da bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya için vize gerekli mi
L.Çakmak 09/01/21, 17:26

Selamlar, Türk vatandaşları için bir ara vize şartı aranmıyordu diye hatırlıyorum. Şuan Rusya için vize gerekli mi öğrenmek istiyorum. Benim bordo pasaportum var bu durumda yapılmasına gerekenlere dair bilgi verebilir misiniz? Eğer gerekiyorsa başvuru nasıl yapılıyor ve ne kadar sürüyor bunu da öğrenmek istiyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vize son dakika
Ş.Yavuz 09/01/21, 17:20

İyi günler, Rusya vize son dakika kararlarına dair bilgi almak istiyorum. Hangi pasaport sahiplerinin Rusya için sahibi olması gerektiğine dair bilgilendirme yapabilir misiniz? Vize başvurusunda bulunmam gerekiyor mu gerekmiyor mu emin olamıyorum. Alınan kararlara dair buradan yanıt verebilirseniz memnun olurum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Moskova vize
O.U. 09/01/21, 15:14

İyi günler Vize Merkezi, ben turist olarak Moskova’ya seyahat edeceğim. Arkadaş ziyareti ve turistik gezi olması nedeniyle yalnızca orada kalacağım. Online vize ile Rusya’nın bazı bölgelerine seyahat edilebildiğini öğrendim. Acaba Moskova vize bu bölgeler arasında yer alıyor mu öğrenmek istiyorum. Dönüş için şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vize başvuru
S.M. 09/01/21, 15:09

Merhaba, Rusya vize başvuru işlemleri ile ilgili bilgi almak istiyorum. Başvurumu kendim yapmayı düşündüm fakat bunun için yeterli zamana ve bilgiye sahip değilim. Sizin bu konuda sağladığınız danışmanlıkla ilgili olarak sorumu cevaplayabilir misiniz lütfen?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vizesi reddi 2021
A.Yamanturk 08/01/21, 14:08

Merhaba, ben e-vize başvurusunda bulunarak Rusya’ya turistik gezi amaçlı bir seyahate çıkmayı planlıyorum. Daha önce bu şekilde bir başvuru yapmadım. Bu nedenle dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek istiyorum. Rusya vizesi reddi 2021 yılı için yapılan başvurularda hangi nelerle gerçekleşebilir? Sizin bu konuda sağladığınız danışmanlıkla ilgili de bilgi verebilir misiniz lütfen? İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vizesi kaç para 2021
Z.T. 08/01/21, 13:45

Selamlar, Rusya vizesi kaç para 2021 yılı içerisinde Rusya’ya seyahat etmem gerekecek. Başvuru ve vize ücretlerini bilmiyorum. Diğer soruların hepsini yanıtladığınızı gördüm o yüzden önce bu şekilde sormak istedim. Ayrıca iletişime geçmek istiyorum başvuru zamanında. İyi çalışmalar iyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vizesi kaç günde çıkar 2021
P.E. 07/01/21, 16:58

Selam, ben 2021 yılı Mart ayında gerçekleştireceğim Rusya seyahati için vize başvurusunda bulunacağım. Daha önce bir arkadaşım sizden danışmanlık hizmeti alarak başka bir ülkeye vize başvurusunda bulunmuştu. Kendisi hizmetinizden memnun kaldığı için ben de vize başvurumu sizinle yapmak istiyorum. Seyahatin ne kadar öncesinden sizinle iletişime geçmem gerekir Rusya vizesi kaç günde çıkar 2021 yılı için güncel bilgi var mıdır öğrenmek istiyorum. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vizesi nasıl alınır 2021
Ö.Y 07/01/21, 16:17

İyi günler diliyorum öncelikle Vize Merkezi, ben daha önce Rusya seyahati gerçekleştirmemiş olan bordo pasaport sahibi bir Türk vatandaşıyım. Rusya’da ikamet eden bir arkadaşımı ziyaret etmek için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Rusya vizesi nasıl alınır 2021 yılı için yeni bir düzenleme mevcut mu diye öğrenmek amacıyla sizinle iletişime geçiyorum. Başvuru işlemleri ve bu sırada yapılması gerekenleri anlatabilirseniz sevinirim. İşlemleri ne kadar süre önceden başlatmak ve sizinle görüşmek gerekiyor onu da söyleyebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 9462
Telefon
x