Rusya Hakkında Sorular & Yorumlar

Rusya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Rusya vize sorgulama
N.U. 01/04/21, 16:27

İyi çalışmalar dilemek istiyorum öncelikle, ben sizden danışmanlık desteği alarak turistik vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu durumda süreç sırasında Rusya vize sorgulama işlemini nereden ve nasıl yapmam gerekiyor? Başvurumun sonucunu sizden mi öğrenebiliyorum yoksa daha öncesinde haber alabileceğim bir sistem var mı? Teşekkürler şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya 5 yıllık vize
C.Koç 01/04/21, 16:02

İyi günler Vize Merkezi, Rusya 5 yıllık vize başvurusunda bulunabilmek mümkün mü acaba? Bir sürede orada çalışarak ikamet etme planım var bu durumda en doğru başvuru nasıl yapılır? Siz bu konularda yardımcı oluyor musunuz? Şimdiden teşekkür ederim ve iyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya Vize Uzatma İşlemleri
D.E. 31/03/21, 17:27

Merhabalar, Rusya vize uzatma işlemleri nasıl yapılıyor? Vizenin zamanı dolunca tekrardan başvuru yapma zorunluluğu gibi bir şey var mı? Siz başvuru konusunda nasıl bir yardım sağlıyorsunuz? Seyahatten ne kadar bir süre önce sizinle iletişime geçilmesi doğru olur? Cevap için şimdiden teşekkürler. İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vip vize
K.İlhan 31/03/21, 15:39

İyi günler, Rusya’ya vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu konuda bilgi sahibi olmadığım için sizden yardım almayı düşünüyorum. Rusya vip vize gibi bir uygulama var mı acaba? İşlemlerin en kısa sürede halledilebilmesi açısından en iyi yol hangisidir? Bilgilendirme yapabilirseniz memnun olurum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya Gemici Vizesi
A.Z. 30/03/21, 16:34

Merhaba, Rusya Gemici Vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Başvuru nasıl yapılır ve ücret olarak ne talep edilir? Siz bu konuda yardımcı oluyor musunuz yoksa tüm süreç ile kendi başımıza mı ilgilenmemiz gerekiyor? Cevap için şimdiden teşekkürler. İyi günler ve iyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya yatırımcı vizesi
S.Ekin 30/03/21, 16:05

İyi günler Vize Merkezi, Rusya yatırımcı vizesi başvurusunda bulunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgi almak istiyorum. Gerekli evrak, ücret, başvuru şartları gibi konularda bilgi verebilir misiniz lütfen? Teşekkür ederim şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Garanti Rusya Vizesi
Z.Ceylan 24/03/21, 21:48

Selamlar, internette garanti rusya vizesi diye ilanlar görüyorum ama doğru olup olmadıklarına emin olamadım. Başvuruda yardımcı olan kurumların olumlu sonuçlanması aşamasında herhangi bir rolü var mı? Yoksa bu reklam amaçlı konulan bir yazı mı? Ben de başvuru yapacağım nasıl olduğunu bilmediğim için sizden bu konuda yardım isteyecektim. Bahsettim konu ve işlemler hakkında bana geri dönüş yapabilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Rusya vizesi kaç günlük
D.Semerci 24/03/21, 21:42

İyi günler, ben rusya için turistik vizeye başvuracağım. Eğer değerlendirme sonunda olumlu sonuçlanırsa Rusya vizesi kaç günlük olarak şahsıma tahsis edilecek? Bunu ben seçebiliyor muyum yoksa konsolosluk kararı ile mi belli oluyor? Teşekkür ediyorum.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Rusya multi vize
H.Uçar 23/03/21, 21:02

İyi günler, Rusya için vize başvurusunda bulunacağım. Rusya multi vize başvurusunda bulunabilir miyim? Yoksa bu hakka sahip vize türlerine mi başvurmam lazım eğer öyleyse hangi vize türleri buna izin veriyor? Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum 15 günlük Rusya vizesi
Ö. 23/03/21, 20:33

İyi çalışmalar Vize Merkezi, biz ailecek bordo pasaport sahibiyiz ve Rusya’ya kısa süreli seyahat etmeyi düşünüyoruz. 15 günlük Rusya vizesi başvuruları nasıl yapılıyor ve süreç çok uzun mu öğrenmek istiyorum. Kurum olarak nasıl bir yardım sağlıyorsunuz bahsetmeniz mümkün mü? Cevap için şimdiden teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vize fotoğraf ölçüleri
A.P. 23/03/21, 18:41

Merhabalar, ben turistik gezi için Rusya’dan vize almak istiyorum. Gerekli belgelere baktım. Rusya vize fotoğraf ölçüleri nasıl olması lazım sanırım pasaporttan farklı olması gerekiyormuş. Evrakların detayları ile ilgili dönüş yapabilir misiniz? Başka dikkat edilmesi gereken bir şey var mı?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Rusya 1 yıllık vize başvuru
F.Ersoy 23/03/21, 18:14

Selam, ben Rusya’da bir süre ikamet etmek istiyorum. Rusya 1 yıllık vize başvuru işlemleri nasıl yapılıyor? Hangi vize türüne başvurmam nasıl ve işlemler nasıl yapılıyor bu konuda bana bilgi verebilir misiniz lütfen? Ücretler, dikkat edilmesi gerekenler gibi konulara dair. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Rusya vize uygulaması
D. 22/03/21, 22:45

İyi günler Vize Merkezi, Rusya vize uygulaması hakkında bilgi almak istiyorum. Şuan bordo pasaport sahipleri başvuruda bulunuyor mu bulunuyorsa online vize alabiliyor mu bunları öğrenmek istiyorum. Bordo pasaportumla nasıl seyahat edebilirim bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar, iyi günler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Rusya vizesi ne kadar
E.Onaran 22/03/21, 22:39

Merhaba, ben sizinle birlikte vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Rusya vizesi ne kadar ve başvuru sırasında hangi belgeler talep ediliyor? Başvurunun reddedilmesi durumunda söz konusu bedel iade ediliyor mu? İşlemler konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmamı sağlarsanız memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Ankara Rusya Konsolosluğu
S.Yener 22/03/21, 16:56

İyi günler, ben Ankara’da ikamet ediyorum. Rusya’ya seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyormuş çünkü bordo pasaport sahibiyim. İşlemler direkt Ankara Rusya Konsolosluğu üzerinden mi yapılıyor yoksa bunun daha kolay bir yolu var mı acaba? Sürecin nasıl başlaması gerektiğine ve nasıl ilerlemesi gerektiğine dair kısa bir özet geçebilir misiniz lütfen?
Cevabı Görüntüle
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 9462
Telefon
x
POI