Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Özbekistan Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Bursa’da ikamet eden kişiler Özbekistan vize işlemlerini, Bursa Vize Merkezi Özbekistan Şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Bursa Vize Merkezi Özbekistan departmanı vize işlemleri alanında deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Bursa Özbekistan vize başvurusu işlemleriniz için Bursa veya çevre illerinde ikamet ediyorsanız Bursa Vize Merkezimize gelebilir ya da Bursa Vize Merkezi temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Vize Merkezi, Özbekistan vizesi işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur. Özbekistan vize işlemlerinde kullanılan formlar, hazırlanması gereken dilekçe ve sponsorluk yazılarının formatı, vize randevusu alma ve Özbekistan vizesi başvuruları için birçok belgeyi içeren evrak takibinin yapılması Bursa Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.

Vize Merkezi aracılığıyla Bursa Özbekistan Vizesi İşlemleri

  1. Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak seyahat amacınıza ve durumunuza/mesleğinize uygun güncel evrak listesini talep edin.
  2. Size e-posta ile gönderilen, durumunuza uygun evrakları hazırlayın.
  3. Evrakları kargo veya elden Vize Merkezi Bursa şubemize ulaştırın.
  4. Vize sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuz belirttiğinizi adrese posta yoluyla gönderilecektir.

Bursa Özbekistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Bursa Özbekistan Vizesi İşlemleri İçin hazırlanması gereken evrak listesinin en güncel haline Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Vize evrakları konjoktürel olarak değişebilmektedir. Güncel evraklarla yapılmayan vize başvuruları kabul edilmemekle birlikte, eksik evraklarla yapılan başvurular ret ile sonuçlanmaktadır. Özbekistan Vize Merkezi Bursa Şubesi güncel evrakları Özbekistan vize prosedürlerine göre hazırlamanızda size destek olur. Evrakların niteliğine göre orijinal veya fotokopi olarak sunulması, kimi durumlarda noter onaylı çevirilerinin talep edilmesi, dilekçe ve sponsorluk yazısı formatlarının nasıl hazırlanması gerektiği gibi Özbekistan vize işlemlerinde önemli rol oynayan konularda Bursa Özbekistan Vize Merkezi sizi en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Özbekistan vizesi için gereken evraklar Özbekistan Konsolosluğu tarafından belirlenen evraklardır. Özbekistan Konsolosluğu ve Özbekistan Büyükelçiliği evraklarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bursa Özbekistan Vize Merkezi bu kurumlar tarafından içeriği belirlenen gerekli evrakların vize usullerine uygun şekilde düzenlenmenize yardımcı olur.

Özbekistan vizesi için gerekli olan evraklara dair ayrıntılara özellikle dikkat edilmelidir. Pasaportun, biyometrik fotoğrafların, banka evraklarının, şirket evraklarının, dilekçe formatlarının Özbekistan vize kurallarına uygunluğu çok önemlidir. Bu evrakların nasıl sunulma şekliyle ilgili Çağrı Merkezi temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadırlar.

Özbekistan Vizesi Kaç günde çıkar?

Özbekistan vize işlemleri Bursa Vize Merkezi Özbekistan şubesi aracılığıyla yapan kişilerin vize başvuruları 3 ila 5 iş günü içinde sonuçlanır. Vize sonucuna karar veren tek yetkili kurum Özbekistan Konsolosluğudur ve sözkonusu süre Özbekistan Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Özbekistan Vize işlemlerini Bursa Vize Merkezi aracılığıyla yapacak olan yolcularımızın konsolosluğun yoğunluğunu ve turizm sezonundaki Özbekistan vize başvuru taleplerindeki yoğunluğu göz önünde bulundurarak işlemlerini gerçekleştirmelerini tavsiye ederiz. Bursa Özbekistan Vize işlemlerinizi seyahatinizden 1 ay öncesinden başlatabilmek imkanınız vardır. Vizeniz olumlu sonuçlandığı taktirde Özbekistan vize talep dilekçesinde belirttiğiniz seyahat tarihinden itibaren geçerli olur.

Bursa Özbekistan Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Özbekistan Vize Merkezi Bursa Şubesi Haftaiçi Saat 09.00 – 18.30, Cumartesi: 09.00 – 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bursa Vize Merkezi şubemize evrak teslimi için gelirken randevu almanıza gerek yoktur. Çalışma saatleri içinde bizleri arayarak güncel evrak talebinde bulunabilir, dilerseniz ofisimize gelerek de işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Bursa Vize Merkezi Özbekistan Vizesi Ücretleri

Özbekistan vize başvurularını Bursa’dan yapacak olan kişiler ücret bilgisini Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak öğrenebilirler. Bursa Özbekistan Vize Merkezi vizesi ücretleri konsolosluk harçları ve koordinasyon ücretlerini içermektedir. Koordinasyon bedelleri form doldurma, seyahat sağlık sigortası, randevu alma ve vize ile alakalı birçok işlemi kapsamaktadır. Özbekistan vizesi ücretleri Özbekistan Konsolosluğunun inisiyatifinde değişebilmektedir. Güncel vize ücretlerini öğrenmek için lütfen Çağrı Merkezimizi arayın.

Bursa’dan Özbekistan Vizesi Başvurusunda bulunacak yabancılar hakkında

Bursa’da yabancı uyruklu vatandaşların Özbekistan vizesi başvurusu yapabilmeleri için T.C. oturum iznine ve çalışma izni belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Özbekistan vizesine başvuruyu Bursa Vize Merkezi ile yapacak olan yabancı uyruklu vatandaşların oturum izinlerinin Özbekistan seyahati sonrasında en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Bursa’dan yapılacak vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar

  • Özbekistan vizesi için Bursa’dan yapacağınız başvurular, İstanbul veya Ankara’dan yapılan başvurulara oranla daha uzun sürede sonuçlanabilir.
  • Seyahat amacınızın önceden belirlenmesi işlemlerinizin hızla yapılması açısından önemlidir. Seyahat amacınızı netleştirme konusunda Bursa Vize Merkezi temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
  • Özbekistan vizesi için hazırladığınız belgelerin eksiksiz olup bu belgelerin başvurduğunuz vizeye bağlı olarak sizden istenen tüm bilgileri bulundurduğuna emin olunuz. Eksik ve güncel olmayan evraklarla yapılan başvurular kabul edilmemekle birlikte bazı durumlarda vize reddi almanız da neden olabilmektedir.
Vize Merkezi Personel

Özbekistan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5728