Portekiz Turistik Vizesi Gerekli Evraklar

Bilgi Sayfasına Dön
 • e. s 02 Ara 2023, 13:54
  Merhabalar Portekiz vize başvurusu yapmak istemekteyim yapacağım başvuru için sizden destek alarak ilerlemek isterim. Devlet memurum Portekiz turistik vizesi için gerekli evraklar bilgisine nerden ulaşmam mümkün olacaktır? Bağlı bulunduğum kurumdan çalışma belgesi izin yazısını almam gerekir mi? Bu alacağım vizeyle başka Schengen ülkesine gidebilir miyim? Portekiz turistik vizesi evrakları hakkında bilgi rica edeceğim, şimdiden iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 02 Ara 2023, 13:55

  Merhabalar, yapacağınız başvuru turistik vize olacağından dolayı Vize Merkezi müşteri danışmanımız size Portekiz turist vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgiyi tarafımıza sunacağınız mail adresine ve telefon numarasına iletilecektir. Size iletilen Portekiz turistik vizesi evrakları, tarafınızdan Portekiz konsolosluğu talep eder. Bundan dolayı eksiksiz ve istenilen gibi sunmanız gerekir. Başvurunuz için sizden talep edilen belgeler kısmında yukarıda da belirttiğim gibi tam eksiksiz olması rica edilir, bunun sebebi başvurunuzun sekteye uğramamasıdır.

  Portekiz vize başvurusu sırasında istenilen Portekiz turist vizesi için gerekli evraklar orijinal olması gerekmektedir. Sunduğunuz bir evrakta oynama kabul edilemez. Portekiz turistik vizesi evrakları konusunda son derece titiz olan Portekiz konsolosluğu; belgenin eksik olması, istenilen gibi olmaması durumda dosyanızı iade etmeye kadar gider. Başvurunuz sırasında bundan dolayı bağlı bulunduğunuz kurumdan çalışma yazınızı izin belgenizi mutlaka temin etmeniz gerekiyor. Vize işlemleriniz bittikten sonra vizeniz onaylandığı taktirde, İlk önce Portekiz’e giriş yapabilir daha sonrasında oradan başka bir ülkeye geçebilirsiniz. Size verecekleri vize tek giriş olur ise Türkiye’ye dönmeden, Portekiz'den diğer ülkelere giriş yapabilirsiniz. Fakat multi vize verirlerse, Türkiye’ye döndükten sonra da geçerli olan zaman diliminde vizenizi Schengen bölgesinde kullanım hakkına sahipsiniz. Doğru kullanım yapmanız bir sonraki vize işlemleriniz için daha sağlıklı olacaktır.

  Portekiz turistik vizesi için gerekli evraklar için Vize Merkezi hizmet bürolarına gelip ya da +902129700277 numaralı hattımızdan başvurunuz için işleminizi başlatabilirsiniz. Yapacağınız başvuru için size uzman ekibimiz destek sağlayacaktır.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp