Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (342) 255 54 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Portekiz Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Vize Merkezi Gaziantep ofisimize hoş geldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Portekiz vizesine Gaziantep’ten başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Portekiz vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Mardin, Diyarbakır, Antakya, Hatay, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Şanlıurfa illerinde ikamet eden vatandaşlar da Portekiz vizesi işlemlerini Vize Merkezi Gaziantep şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da gaziantep@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Portekiz Vize Merkezi Gaziantep

Gaziantep’te Portekiz vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Portekiz vizesi departmanımızı arayarak bilgi mailimizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Portekiz vize evraklarıni ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Gaziantep Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Gaziantep Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Gaziantep’ten yapılacak Portekiz vize başvurularında parmak izi ibrazı için konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Portekiz vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Gaziantep Portekiz Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gaziantep’ten yapacağınız Portekiz vize başvurularınız ortalama 7 ila 10 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Portekiz vizesinin kaç günde çıktığı tamamen konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Portekiz vizesine Gaziantep’ten yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Portekiz vizesi için Gaziantep dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Portekiz Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Portekiz vizesine Gaziantep’ten yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Portekiz Vize Merkezi Gaziantep

Vize Merkezi Personel

Portekiz ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5532