İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 02 77

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

avrupa2@vizemerkezi.com

Portekiz Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Vize Merkezi İstanbul ofisimize hoş geldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Portekiz vizesine İstanbul’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Portekiz vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi İstanbul ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

İzmit, Yalova, Adapazarı, Düzce, Samsun, Sinop, Trabzon, Ordu, Giresun, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli illerinde ikamet eden vatandaşlar Portekiz vizesi işlemlerini Vize Merkezi İstanbul şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da istanbul@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Portekiz Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İstanbul’da Portekiz vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Portekiz vizesi departmanımızı arayarak bilgi mailimizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Portekiz vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: İstanbul Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İstanbul Vize Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

İstanbul’dan yapılacak Portekiz vize başvurularında parmak izi ibrazı için konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Portekiz vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

İstanbul Portekiz Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İstanbul’dan yapacağınız Portekiz vize başvurularınız ortalama 7 ila 10 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Portekiz vizesinin kaç günde çıktığı tamamen konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Portekiz vizesine İstanbul’dan yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Portekiz vizesi için İstanbul dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımızın kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Portekiz Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Portekiz vizesine İstanbul’dan yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Portekiz Vize Merkezi İstanbul

Vize Merkezi Personel

Portekiz ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz