Portekiz Turistik Vize Başvurusu

Bilgi Sayfasına Dön
 • v. r 02 Ara 2023, 13:46
  Merhaba nisan ayı içerisinde Portekiz’e gideceğim özel bir okulda çalışmaktayım. devlet memuru değilim sgk çalışanım. Yapacağım seyahat tür olarak hangi türe girmektedir? Portekiz turistik vize başvurusu olarak mı yapacağım? Başvuru esnasında pasaport olması gerekiyor mu? Evrak bilgisine nereden ulaşabilirim? Bana bilgi vermenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 02 Ara 2023, 13:47

  Merhaba Portekiz turistik vizesi başvurusu için Vize Merkezini tercih ettiğinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Öncellikle belirtmek isterim ki Portekiz AB ülkesi içinde yer alan bir ülke olup Schengen bölgesine dahildir. Bundan ötürü Schengen vizesi alarak ülkeye seyahat etmek zorundasınız. Yapacağınız başvuru tür olarak Portekiz turistik vize için başvuru türüne girmektedir. Portekiz turistik vizesi başvurusu için gerekli evrakları, müşteri danışmanımız tarafından size Sms ve mail yoluyla iletilecektir.

  Seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda tarafınıza iletilen evrak listesi Portekiz turistik vizesi başvurusu türüne göre iletilmiş olacaktır. Gidiş amacınız çalışma şekliniz dikkate alınacaktır. Bundan dolayı tarafınıza çalışan evrak listesi iletilir. İstenilen evrakın en başında pasaportunuz gelmektedir, pasaportsuz asla işlem yapılamaz. Portekiz turistik vize için başvuru sırasında vize onayı pasaportunuza basılır, herhangi bir evrak olarak verilmez. Schengen vizesi evrak teslimatı sırasında lütfen pasaportunuzu da teslim ediniz. Portekiz’e düzenleyeceğiniz seyahat sırasında başvurunuzu en az 17 gün önceden yapmanız da fayda vardır. Planlamanızı buna göre yapmanız rica olunur, sizden istenilen Portekiz turistik vize için başvuru belgelerini eksiksiz sunmanız rica edilir. Aksi durumda dosyanızın geri dönmesi durumu gibi olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşlem sırasında Vize Merkezi ülke uzmanı size destek sağlayacaktır. Bu destek sırasında sağlıklı iletişim kurmak adına tarafımıza iletişim bilgilerinizi eksiksiz vermeniz gerekmektir.

  Portekiz turistik vize başvurusu işleminiz başlatmak vize alımı konusunda destek almak adına İrtibat bürolarımıza gelerek hizmet alabilir, mevcutta almış olduğunuz hizmet hakkında da gereken desteği alabilirsiniz. Dilerseniz görüşmelerinizi gelmeden +902129700277 irtibat numaralarımızdan da sağlayabilirsiniz. Portekiz turistik vize için başvuru konusunda uzman olan ekibimiz size destek vermekten memnun olacaktır.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp