Moğolistan Fahri Konsolosluğu Kayseri

Fahri Konsolos:
Hasan Haskaraman

Adres:
Gökkent Mahallesi 1798. Sokak No:5 P.K.38350 Melikgazi / Kayseri / TURKEY

Telefon: +90 3522410190

Fax: +90 352 241 01 94

E-mail: info@kayserifahrikonsolos.com

 

Kayseri ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Moğolistan konsolosluk işlemleri için Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu yetki alanı içinde hizmet vermektedir.
 
Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu,  Moğolistan vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Moğolistan vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 
Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu Görevi Alanı:
 
Türkiye Moğolistan temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten Kayseri Fahri Moğolistan Konsolosluğu, Türkiye ile Moğolistan arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Fahri Moğolistan Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Moğolistan’a ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirecek kişilere, Moğolistan vizesi işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
 
Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
 
Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu, Kayseri ve çevresinden yapılacak Moğolistan vize başvurularını kabul etmekle yetkili kurumdur. Moğolistan Konsolosluğu’na vize müracaatı için şahsen başvuru zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
Moğolistan Konsolosluğu Vize Başvuru Formu
 
Moğolistan Konsolosluğu'na Moğolistan vize başvurusunda bulunacak kişiler, İngilizce olarak hazırlanmış Moğolistan Vize Başvuru Formu'nu eksiksiz ve okunaklı bir şekilde doldurulmaları gerekmektedir.
 
 
Moğolistan Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi
 
Moğolistan Konsolosluğu'na yapılan Moğolistan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği İngilizce olarak Moğolistan vize talep dilekçesi hazırlanmalıdır.


Moğolistan Kayseri  Fahri Konsolosluğu Resmi Tatil Günleri:
 
Moğolistan Kayseri Fahri Konsolosluğu, Moğolistan Devleti'nin resmi tatilleri ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin resmi tatillerinde hizmet verememektedir. Moğolistan konsolosluğu vize işlemlerinizi ve diğer konsolosluk işlemlerinizi yaparken konsolosluğun aşağıda belirtilen günlerde kapalı olduğunu göz önünde bulundurunuz.

 

Yükleniyor...