Laos Vizesi

Sayın Ziyaretçimiz,
Türkiye’nin farklı noktalarından profesyonel vize hizmeti veren Vize Merkezi Laos sayfamıza hoş geldiniz. Laos vize prosedürlerini yakından takip eden vize ekibimiz ile hazırladığımız sayfamıza göz atabilir ve Laos vize süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Laos vize başvurusu için merak ettiğiniz tüm soruları bizimle iletişime geçerek ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Soru ve şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Laos vize süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi için +90 (212) 970 02 90 numaralı telefonu arayabilir ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

Laos Vize İstiyor Mu?

Bir Güneydoğu Asya ülkesi olan Laos, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Pasaport ayrımı yapılmaksızın tüm vatandaşlarımız Laos vizesine tabidir. Laos seyahatiniz için gerekli olan Laos vizesi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen iletişime geçiniz

Laos Vizesi Türkiye’den Alınır Mı?

Laos vize başvuruları Türkiye sınırları içerisinde yapılamamaktadır. Bunun nedeni ise Laos ülkesinin ülkemizde herhangi bir dış temsilciliğinin bulunmamasıdır. Laos vize başvurusu için sayfamızın devamına göz atabilir ve Laos Konsoloslukları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Laos Vizesi Nereden Alınır?

Laos seyahatiniz için Laos’un komşu ülkeleri olan Tayland, Kamboçya ve Vietnam’da vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu konsoloslukların vize işlem süreleri ve talep ettikleri vize evrakları birbirinden farklı olabilmektedir.
Vize başvurusunda bulunabileceğiniz Laos Konsoloslukları:

Laos, Sınır Kapısında Vize Veriyor Mu?

Laos ülkesinin sınır kapısında vize verme uygulaması yoktur. Laos seyahatiniz için gerekli olan vizeyi seyahatinizden önce almanız gerekmektedir. Laos vizesi için yukarıda yer alan konsolosluklara vize başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Laos Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Laos vize başvurusunda bulunabilmek için aşağıda yer alan evrakları eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamalısınız. Unutmayınız ki vize başvurusu sırasında vize yetkilileri sizlerden ek evrak talebinde bulunabilir. Böyle bir durumda istenen evrakı zamanında ibraz etmeye özen göstermelisiniz.
Laos vize başvuru evrakları:

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos vize başvurunuz onaylandığında 30 günlük konaklamalı Laos vizenizi alabilirsiniz. Laos vizesi tek girişli olarak verilmektedir. Geçerlilik süresi ise değişebilmektedir. Çok girişli ve uzun süreli Laos vizesi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun süreli Laos vizesi için gerekli olan vize başvuru evrakları ve vize başvuru bedeli değişiklik göstermektedir. 

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Onaylanır?

Laos vize başvurularının değerlendirilmesi süresi tamamen başvuru yaptığınız konsolosluğa bağlıdır. Tayland, Kamboçya ve Vietnam’da yer alan Laos Konsoloslukları’nın vize değerlendirme ve onay verme süresi birbirinden farklıdır. Ancak genel olarak vizenizi 5 iş günü içerisinde alabilmektesiniz. 

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti, Laos Konsoloslukları tarafından sık sık değiştirilmektedir. 2019 yılına ait en güncel vize başvuru ücretini bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Laos vize ücreti normal ve express vize ücreti olarak da değişebilmektedir. Laos vize başvuru ücreti ve evrakları hakkında detaylı bilgi için +90 (212) 970 02 90 numaralı telefonumuzu kullanabilir ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz. 

Laos seyahatinde bulunmak isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçebilir ve Laos vizesi almanın en kolay ve hızlı yolunu öğrenebilirler. Laos vize başvurusu için gerekli olan evrakların tam listesini ve vize ücretini çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Alanında uzman vize ekibimiz tüm sorularınıza hızlı bir şekilde yanıtlayarak Laos vize başvurusunda bulunmanızı sağlamaktadır. 

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz