• Estonya Vizesi Edirne
  E.R., 29 Tem 2020, 14:15

  Selamlar, Estonya’ya yapacağım ticari başvuruda sizinle çalışmak isterim. Fakat Estonya vizesi Edirne başvurum sırasında işlerimi Edirne’den yapmam mümkün müdür? Eğer mümkün değilse nereden başvurum yapılacaktır? Yapacağım gezi için, fuardan belge almam gerekecek mi? Davetiye almam gerekli midir? Destek vermenizi rica edeceğim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Trabzon
  T.B., 29 Tem 2020, 14:01

  Merhaba, annemle birlikte bir seyahat planımız var. Ancak Trabzon’da ikamet etmekteyiz. Estonya vizesi Trabzon ikameti olan yolculara yardımcı olabiliyor musunuz? Annem emekli bense öğrenciyim. Annem hangi evrakları hazırlayacak? Benim gelirim olmadığı için annem bana sponsor olsa sakıncası olur mu? Annemin pasaport görselleri gerekecek mi? Otel uçak belgelerini evraklarla sunarken benimle seyahat edecek kişi için de bilgi yer alması gerekir mi? Sadece benim adım geçse yeterli olacak mıdır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Konya
  N.K., 29 Tem 2020, 13:47

  Siz başvuru merkezi olarak mı hizmet veriyorsunuz? Yoksa özel bir kuruluş musunuz? Estonya vizesi Konya işlemleri için hangi şehre gelmem gerekir? Evraklar neye göre hazırlanmakta başvurumu sırasında parmak izi için gelmem gerekir mi? Daha önce 2018 yılında vize almıştım. Size nasıl ulaştırabilirim? Destek olursanız memnun olurum. Sizinle çalışmak isterim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Kayseri
  R.K., 29 Tem 2020, 13:38

  Selamlar, vize işlemlerim sırasında sizle çalışmak isterim. Estonya vizesi Kayseri işlemleri için benim nereye gitmem gerekecektir? Kayseri de oturduğum için bana yakın olan Ankara’dan işlemlerimi yapmam mümkün müdür? Pasaport teslimatı nasıl olmaktadır? Dilekçemde neleri belirtmeliyim? Yardımcı olmanızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi İzmir
  Z.İ., 29 Tem 2020, 11:37

  Merhaba, görev alanınız içerisinde İzmir’de şubeniz var mıdır? Estonya vizesi İzmir işlemlerini sizden yaptırmam mümkün müdür? Tam olarak konsolosluğa mı bağlı çalışıyorsunuz? Eksik evrak süre kaybına sebep olur mu? Kaç gün önceden başvuru yapmam benim için faydalı olur? Başvurumu yaparken benim istediğim şehirden mi seçmem gerekecek, yoksa konsolosluk olan ilden mi? Yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi İstanbul
  İ.S., 29 Tem 2020, 11:24

  Merhaba, Estonya’ya planladığım turistik seyahatim için başvurumu İstanbul’dan gerçekleştireceğim. Başvuruyu doğrudan konsolosluktan yapabiliyor muyum? Estonya vizesi İstanbul işlemleri için siz hizmet veriyor musunuz? Başvurunun değerlendirmesi nereden yapılmaktadır? Bölge ayrımı var mıdır? Turistik alacağım vize için ne kadar ödeme yapılması gerekecektir? Evraklar neye göre hazırlanmaktadır evraklarda eksiklik olması olumsuz bir sonuca neden olur mu? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Gaziantep
  Z.G., 29 Tem 2020, 10:59

  Merhabalar, Estonya vizesi Gaziantep başvurumu sizin aracılığınızla yapacağım. Gaziantep’te şubeniz var mıdır? İşlemlerim nereden sürdürülecek nereye geleceğim? En geç ne zaman başvuru yapmam gerekecektir? Süreci konsolosluk mu belirler? Seyahat için otel ve uçak sunmam gerekir mi? Bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Diyarbakır
  B.D., 29 Tem 2020, 10:06

  Merhaba, Estonya vizesi Diyarbakır bölgesinden başvuru yapmak isterim. Annemle seyahat edeceğim. Ben devlet memuruyum, annem ise ev hanımı. Anneme sponsor olabilir miyim? Neler hazırlamamız gerekli? Annem için evrak bilgisine nereden ulaşabilirim? Sigorta teminatımız ne kadar olmalıdır? Evrakları size nasıl ulaştıracağım? Sizinle işlemlerimi yürütmek isterim. Bu konuda destek vermenizi rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Çorlu
  Ç.R., 29 Tem 2020, 09:44

  Merhaba, Estonya’ya turistik bir gezi planım vardır. Teyzemin yanına gideceğim, davetiye göndermesi gerekir mi? Davetiye nasıl olmalıdır? Estonya vizesi Çorlu için başvuru yapmam mümkün mü? Edirne şubenize evraklarımı teslim etsem uygun olur mu? Bana yardımcı olursanız memnun olacağım. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Çanakkale
  N.E., 29 Tem 2020, 09:28

  Merhaba, Estonya başvuru yaparken ikamet adresine göre mi başvuru alınmaktadır? Estonya vizesi Çanakkale için başvuru yapmak isterim. İstanbul şubeniz yardımcı olabilir mi? Formu benim mi imzalamam gerekecek yoksa sponsorum olacak kişinin mi? Sponsorun nelere dikkat etmesi gerekmektedir? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Bursa
  U.S., 29 Tem 2020, 09:09

  Merhaba bir seyahat planım var. Memur olarak çalışmaktayım. Estonya vizesi Bursa işlemleri için sizden danışmanlık aldığım zaman ne kadar ödeme yapmam gerekecek? Vize işlemleri kaç günde sonuçlanmaktadır? Okulumdan hangi evrakları alacağım? Eksik evrak sunma durumunda nasıl bir durum meydana gelir? Hepsini öğrenmem mümkün müdür? Parmak izi işlemi nasıl olacaktır? Desteklerinizi rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Antalya
  Y.T., 29 Tem 2020, 08:52

  Antalya’da oturmaktayım. Estonya vizesi Antalya bölgesinde başvuru yapılabiliyor mu? Yapacağım başvuru için süreci bilmediğimden sizden danışmalık almak istiyorum? Konsoloslukla nasıl bir çalışma şekliniz vardır? Özel bir şirkette çalışanım. Evraklarımı hazırlarken seyahat sağlık sigortasını siz yaparsanız ödeme yapmam gerekir mi? İşlemlerim için yapmam gereken ödeme ne kadardır? Ayrıntılarıyla açıklar mısınız? Otel ve uçak rezervasyonu evraklarla iletmem gerekecek mi? Bana yardımcı olur musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Ankara
  S.B., 29 Tem 2020, 08:31

  Parmak izi işlemi için nereye gelmem gerekir? Estonya vizesi Ankara işlemleri için çalıştığım işyerinden dilekçe almalı mıyım? Evrak dökümü içerisinde uçak ve otel bilgisi yer almalı mıdır? Kaç gün önceden başvuru yapmam gerekir? Bana yardımcı olursanız memnun olurum. Sizinle çalışmak isterim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Altunizade
  P.A., 29 Tem 2020, 00:07

  Estonya vizesi Altunizade için şube var mıdır? Konsolosluğun oradan mı direk işlem yapmam gerekecek? Eğer yoksa Altunizade’de nereden başvuru yapabilirim? Değerlendirme tek olarak mı yapılır? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Adana
  K.D., 28 Tem 2020, 23:34

  Estonya vizesi Adana başvurusu yapmak istiyorum. Başvuru için hangi ile gitmem gerekir? Vizemin değerlendirmesi nereden yapılacaktır? Oğlumla gideceğim, oğluma sponsor ben mi olmalıyım? Evraklar neye göre hazırlanmaktadır? İlk tatilim, parmak izi verecek miyim? Ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? Havale yoluyla yapabilir miyim? Sizinle işlemlerimi yapmak isterim. Yardımcı olursanız memnun olurum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Ret İtirazı
  G.K., 27 Tem 2020, 22:14

  Merhaba, Estonya için turistik başvuruda bulundum fakat ret ile sonuçlandı. Seyahat belgelerimde sorun çıktığı için retle sonuçlandı. Ne yapmam gerekir? Estonya vizesi ret itirazı işlemini sizin aracılığınız ile yapabilir miyim? Ret itirazım olumsuz sonuçlanırsa tekrar başvuru yapmam mümkün müdür? Bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Nereden Alınır?
  N.K., 27 Tem 2020, 22:02

  Estonya’ya gitmek için bir planlama yapmaktayım. Bu planlama esnasında Estonya vizesi nereden alınır? Bu konuda bilgi almak isterim ve başvurumu sizin aracılığınız ile yapabilir miyim? Siz danışmanlık şirketi olarak mı hizmet veriyorsunuz? Yoksa konsolosluğun atamış olduğu bir başvuru merkezi olarak mı hizmet veriyorsunuz? Parmak izi işlemi nasıl gerçekleşir? Yapacağım gezi turistik olacaktır. Öğrenciyim ama babam sponsor olabilir mi? Bilgi vermenizi rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi Kaç Günde Çıkar?
  M.M., 27 Tem 2020, 21:25

  Eşimle yapacağımız bir seyahatimiz olacaktır. Başvuru yapmadan önce bilmek istediğimiz birkaç detay bulunmaktadır. Evraklar listesi hazırlarken tek tek mi hazırlamamız gerekiyor? Yani eşim ve ben ayrı olarak mı sunmalıyız? Estonya vizesi kaç günde çıkar? Parmak izi işlemine gidip gitmeyeceğimiz neye göre belirlenir? Estonya vize işlemleri için sizden destek alarak ilerlersek ne kadar ödeme yapmamız gerekiyor? Konsolosluk ödemesi ve sizin ücretiniz ayrı ayrı ne kadardır? Bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vizesi için Gerekli Evraklar
  K.D., 27 Tem 2020, 21:13

  Yapacağım seyahat için bir türlü evrak listelerine ulaşamıyorum. Sizin sitenizi incelerken evrak kısmına rastladım. Nasıl ulaşabilirim bu evrak listesine? Estonya vizesi için gerekli evraklar tam olarak nelerdir? Ben özel bir kuruluşta çalışmaktayım. Neler hazırlamam gerekecek ve size nasıl ulaştırabilirim? Parmak izi işlemlerim için size mi gelmem gerekiyor? Beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vize Ücreti 2020
  G.Ç., 27 Tem 2020, 21:02

  Merhaba ben Estonya’ya turistik bir seyahat yapacağım. Eşimde turistik seyahat yapacak fakat şöyle ki eşim kızımızın okul kaydı için gidecektir. Estonya vize ücreti 2020 senesi için bilgi almak isterim. Ticari, turistik ve öğrenci vize işlemleri için ödenmesi gereken ücret nedir? Evrakları tarafınıza kurye iletmemiz mümkün müdür? Yardımcı olmanızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vize Reddi
  D.S., 27 Tem 2020, 20:47

  Merhaba Estonya vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Fakat ret alma korkum var. Konsolosluk hangi sebeplerden dolayı ret vermekte? Nelere dikkat etmem gerekecektir? Estonya vize reddi konusunda bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vize Randevu
  C.A.H., 27 Tem 2020, 20:32

  Estonya’ya yapacağım başvuru için destek alarak ilerlemek isterim. İlk seyahatim olacak, parmak izi işlemine girmem gerekir mi? Estonya vize randevu işlemleri nasıl ilerlemektedir? Bu konuda destek vermeniz rica ederim. Randevu işlemi sözlü olarak mı alınır? Nereden randevu oluşturulacaktır? Randevuya gelmeme durumu vizemi etkiler mi? Parmak izine girmediğim takdirde sıkıntı yaşanır mı? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vize İşlemleri
  E.S., 27 Tem 2020, 20:11

  Merhaba, Estonya’ya önümüzdeki yıl bir turistik seyahat planım bulunmaktadır. Kendime ait bir şirketim var. Estonya vize işlemleri için neler gerekiyor? Sizden bilgi almam mümkün olur mu? Danışmanlık hizmeti veren bir şirket misiniz? Neler gereklidir, bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Vize Başvurusu
  E.N.A., 27 Tem 2020, 19:47

  Estonya vize başvurusu esnasında yapacaklarım konusunda bilgi sahibi değilim. Bu konuda sizden bilgi almak isterim. Bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Öğrenci Vizesi
  D.N.A., 27 Tem 2020, 19:12

  Merhaba Estonya’da Erasmus eğitimi için hak kazandım. Başvuru için ne yapmam gerekmekte hiçbir fikrim yok. Estonya öğrenci vizesi işlemleri nasıl oluşmaktadır bilgi alabilir miyim? Hangi evraklar gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Çalışma Vizesi
  A.R.B., 27 Tem 2020, 18:59

  Estonya için çalışma vizesi almak istiyorum. Estonya çalışma vizesi için gerekli şartlar nelerdir? Bilgi almam mümkün müdür? Kaç günde sonuçlanır ve ne kadar süre önce başvuru yapmam gerekir? Yardımcı olursanız memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Ticari Vize Dilekçe Örneği
  Ş.Ç., 27 Tem 2020, 17:10

  Estonya’ya yapacağım ticari seyahat için nasıl bir dilekçe yazmam gerekir? Estonya ticari vize dilekçe örneği sizde mevcut mudur, bu konuda hizmet veriyor musunuz? Sizden başvuru yapsam ne kadar ödeme yapmam gerekir? Bana yardımcı olur musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Ticari Vize
  G.F., 27 Tem 2020, 16:53

  Estonya’ya yapacağım gezi için başvurumu hazırlamadan önce sizinle ilerlemek isterim. Çalıştığım şirket gönderimimi sağlayacaktır. Bir iş gezisi olacaktır. Estonya ticari vize türüne mi başvuru yapmam gerekir ve kaç günde sonuçlanır? Kişisel olarak hangi evrakları sunmam gerekecektir? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Ticari Vize Ücreti
  H.A., 27 Tem 2020, 16:25

  Merhaba, Estonya için bir başvuruda bulunmak istiyorum. Ticari bir gezi olacaktır. Sizden danışmanlık alarak ilerlemek isterim. Alacağım bütün hizmetlerin ve Estonya ticari vize ücreti nedir öğrenmek isterim. Evrakları ofisinize getirme imkânım yok ne şekilde size ulaştırabilirim? Şirketimden alacağım dilekçe antetli kağıda mı olmalıdır? Form işlemini siz mi yapacaksınız? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Estonya Ticari Davetiye
  T.D., 27 Tem 2020, 16:11

  Merhaba, özel bir şirkette çalışmaktayım. Estonya’ya bir seyahatim olacak fakat iş amaçlı olacaktır. Estonya ticari davetiye mi almam gerekecek? Bu davetiyenin içeriği nasıl olmalı? Benim hangi evrakları sunmam gereklidir? Bilgi vermenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Estonya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp