Altunizade

Telefon

+902167060160

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Estonya Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Estonya Vize Merkezi, Altunizade olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Estonya Vize sayfasına hoş geldiniz.

Sizlere belirli başlıklar altında alacağınız Estonya Schengen vizesi için gereken bilgileri sunacağız. Başlıklar halinde verilen bilgileri takip ederek ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Altunizade Estonya vize başvurusu, Kadıköy Estonya vizesi, Tuzla Estonya vizesi, Anadolu Yakası Estonya vizesi ve Bostancı Estonya vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Altunizade Estonya vizesi için Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Deneyimli vize uzmanlarımız ve yıllara dayanan tecrübemizle Estonya da dahil olmak üzere tüm dünya ülkeleri için sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek ve süreç hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için bizleri +90 (216) 706 01 60 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Estonya Vizesi Kimlere Gerekir? - Altunizade

Ülkemizden Estonya’ya seyahat edecek vatandaşlarımızın sahip oldukları pasaport türü Estonya Vize uygulamasına tabi olup olmadıklarını berlilemektedir. Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın yapacakları Estonya seyahatleri için vize alması gerekli görülen bir durumdur. Siyah (Diplomatik) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Yeşil (Hususi) Pasaporta sahip yolcularımız yapmak istedikleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan Estonya seyahati için vize uygulamasına tabi tutulmamaktadır.

Estonya Vize Türleri Nelerdir? - Altunizade

Estonya’ya seyahat edecek olan yolcularımızın, vize başvuru işlemlerine başlamak için öncelikli olarak seyahatinizin amacını belirlemiş olmaları gerekmektedir. Seyahat türüne göre belirlenmiş olan vize türleri için gerekli olan evrak listelerini ve vize türleri hakkında kapsamlı bilgiyi aşağıda listeler halinde bulabilirsiniz.

Yukarıda belirtilmiş olan vize türleri içerisinde seyahatinize uygun olan başlığın yer almadığını düşünüyorsanız dilerseniz Estonya Vize Türleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Vize türleri hakkında bilgi alabilmek seyahatiniz için sizlere özel olarak hazırlanmış vize başvuru evrak listelerini talep edebilmek için Vize Merkezi Altunizade ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Estonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

Ülkemizden gerçekleşen Estonya Schengen Vize başvurularını, Estonya Ankara Büyükelçiliği kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Ankara Büyükelçiliğinin yanı sıra ülkemiz sınırları içerisinde İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya illerimizde Estonya Fahri konsoloslukları yer almakta ancak vize başvuru işlemlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır. Altunizade Estonya Vizesi için hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan dört temel adımda profesyonel bir vize başvuru hizmeti sunmaktayız. Aşağıda detaylı olarak belirtilmiş başvuru süreçlerini inceleyerek Estonya Schengen Vize başvuru süreçleri hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  1. Estonya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Seyahat gerekçenize göre belirlenmiş olan evrak listelerini uzmanlarımız sizlerle paylaşacaklardır. Belirtilen evrakları vize danışmanlarımız rehberliğinde tamamlamanız gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz Estonya Vize başvuru evraklarını incelemeye alarak herhangi bir hataya mahal vermemekteyiz.
  2. Estonya Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan vize başvuru ücreti vize türü ve ülkede konaklama süresi gibi faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel Estonya Vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek için uzmanlarımızla görüşmeniz gerekli olacaktır. Talep edilen Estonya Vize başvuru ücreti içerisinde; harç bedelleri, danışmanlık ücreti ve diğer bütün giderler yer almaktadır.
  3. Biyometrik Bilgiler ve Parmak İzi Süreci: Uzmanlarımız sizler adına en yakın tarih için Konsolosluk uygunluk durumuna göre bir randevu alacak ve sizleri bilgilendirecektir. Ülke yapılacak seyahatlerin, sahte kimlik ile girişlerini önlemek adına sizlerden parmak izi örneği talep edilmektedir. Belirlenen tarih ve saatte bir temsilcimiz ile mülakat yerinde bulunmanız gerekmektedir. Yapacağınız mülakat sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için bir temsilcimiz sizlere rehberlik edecektir.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Estonya Ankara Büyükelçiliği tarafından değerlendirilen vize başvuru dosyanızın sonuçlanması ardından uzmanlarımız sizler adına pasaportunuzu teslim alacaklardır. Teslim alınmış olan pasaportunuzun dilediğiniz adrese gönderilmesi uzmanlarımız tarafından sağlanacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Estonya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Altunizade

Estonya Schengen vizesi ortalama olarak 7 ile 10 iş günü arasında sonuç vermektedir. Ancak konsolosluklarda yaşanabilecek olan yoğunluk, resmi tatiller ya da ek evrak talep edilmesi vizenizin normal çıkış süresini uzatabilecek etkenler arasındadır. Bunlar gibi nedenler ile karşılaşmak istemiyorsanız en erken 1 ay öncesinde Estonya Schengen vizesi başvurunuzu yapmanızı öneririz.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Estonya Schengen Vize süreçlerini ele almış olduğumuz sayfamızı incelediniz. Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz vize hizmetinden faydalanabilmek veya aklınıza takılan soruları sorabilmek için Altunizade ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp