Danimarka Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Danimarka ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Danimarka ticari vize ile Almanya'ya gitmek O.G 01/06/22, 17:28
Merhabalar, Daha önceden alınmış Danimarka’dan alınmış Schengen vizem mevcut Lakin pandemi sürecinde Danimarka'ya hiç giriş yapamadım. Vizem 3 yıl çok giriş Önümüzdeki hafta Almanya'ya seyahat edeceğim. Danimarka ticari vize ile Almanya'ya gitmek sorun yaratır mı? Sınırdan dönebileceğim söylendi. Sorun yaşamamak adına Almanya'dan Vize başvurusunu yapmam gerekir? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka uzun süreli şoför vizesi almak K.K 01/06/22, 17:23
Merhabalar, Benim arkadan daha önce alınmış 2 tane şoför vizem mevcut Her iki vize de 6 aylık 30 gün çok giriş Danimarka uzun süreli şoför vizesi almak için Ne yapmam gerekir? Ne gibi belgeler sunmam gerekiyor? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Uzun süreli çok giriş vize almak istiyorum. Bilgi rica ediyorum, İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka şoför vizesi ret geldi A.İ 01/06/22, 17:19
Merhabalar, Danimarka'ya şoför vizesi başvurusu yaptım Şirketten gereken belgeleri almama rağmen Danimarka şoför vizesi ret geldi çalıştığım firma Danimarka'ya aktif olarak Nakliyat Lojistik hizmeti vermekte tüm belgelerim tam olmasına rağmen vizem reddedildi. Yaklaşık 15 gün sonra bize mi almış olmam gerekiyor itiraz hakkının olduğu söylendi itiraz mı etmeliyim Bu yaklaşık ne kadar süre sonra sonuçlar uzun sürecekse tekrar bir vize başvurusu yapacağım Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz güzel çalışmalar teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim? H.F 01/06/22, 17:14
Merhabalar, Danimarka’dan bir firmadan ticari bir davetiyem geldi vize başvurusu yapacağım. Fakat eşimi de yanımda götürmek istiyorum. Danimarka ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim? Bu davet her ikimiz için kullanılabilir mi? Eşim ev hanımı Yanımda götürmek istiyorum başvuru esnasında başvuruya gelmemize gerek var mı daha önce 2018 yılında Almanya'dan vermiş olduğumuz bir parmak izimiz mevcut şahsen başvuru ya gelmemize gerek var mı bilgi alabilir miyim? Teşekkürler kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Şirketimin temsilciliğini kurdum Danimarka'da oturum nasıl alırım? Ö.G 01/06/22, 17:10
Merhabalar, Şirketimin temsilciliğini kurdum Danimarka’da oturum nasıl alırım? Sanırım yatırımcı vizesi olarak geçiyor. Birkaç araştırma yaptım Golden vize, yatırımcı vizesi birçok şey gördüm. Ben oturum almak için hangi vize başvurusunda bulunmam gerekiyor? Bana bu konuda nasıl Yardımcı olabilirsiniz? Ne yapmam gerekiyor ve nereye başvuru yapacağım? Bilgi ve danışmanlık rica ediyorum, teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka'dan ev aldım ticari vize nasıl alırım? H.Y 01/06/22, 17:05
Merhabalar, Danimarka ya ticari amaçlı bir seyahat planım var yaklaşık 1 buçuk ay sonra seyahat edeceğim. Danimarka’dan ev aldım ticari vize nasıl alırım? Ben vizeyi uzun süreli istiyorum. Daha önceden alınmış birçok vizem mevcut ve en son aldığım vizem 1 yıllık ev alma sebebim ile daha uzun vize alma durumum olur mu? Ayrıca parmak izi daha önce vermiştim şahsen gelmem gerekir mi başvuruya? Bilgi alabilir miyim, teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka'dan ev aldım turistik vize nasıl alırım H.Ş 31/05/22, 16:11
Merhabalar, Danimarka’ya turistik seyahat planım mevcut fakat benim söyle bir sorunum var ben Danimarka’dan ev aldım. Bu sebeple daha uzun vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Danimarka’dan ev aldım turistik vize nasıl alırım? Başvuru esnasında ne gibi evrak sunmam gerekiyor. Bilgi alabilir miyim, teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize ile Hollanda'ya gitmek İ.Y 31/05/22, 15:27
Merhabalar, Danimarka’dan ticari bir vize başvurusunda bulundum 2 ay 30 gün kalış çok girişli vizem onaylandı. Fakat öncesi Hollanda’ya bir seyahatim söz Konusu Danimarka ticari vize ile Hollanda’ya gitmek sorun yaratır mı? Ben Danimarka’dan aldığım bu vize ile Hollanda’ya seyahat edeceğim. Sınırdan geri döner miyim bilemiyorum ve bu riski almak istemiyorum bana ne önerirsiniz? Bilgi rica ediyorum, kolaylıklar diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Ticari vize ile Danimarka'da çalışabilir miyim K.F 31/05/22, 14:42
Merhabalar, Danimarka’ya ticari amaçlı seyahat planım var. Danimarka’da aktif çalıştığım bir firma bana davet gönderecek ve ben bu davetle ticari amaçla seyahat etmek istiyorum. Ticari vize ile Danimarka’da çalışabilir miyim? Bu vize ile giderek Danimarka’da bir iş bulma durumumda o firmada işe başlamak istiyorum. Bu mümkün mü? Yoksa Türkiye’den Danimarka çalışma iznine mi başvuru yapmam gerekiyor? Bilgi rica edebilir miyim? Kolay gelsin, güzel çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize ret geldi nasıl yardım edersiniz E.M 31/05/22, 12:28
Selamlar, Danimarka’da çalıştığımız firma fuar standı açacak ve bize bir stand verecek biz Türk firması olarak Türk ziyaretçileri karşılayacağız. Yaklaşık 2 hafta önce başvurumuzu yaptık ticari olarak fakat ret geldi. Danimarka ticari vize ret geldi nasıl yardım edersiniz? Biz itiraz etmek istiyoruz geri dönüşler ne kadar süre sonra oluyor? Başvurumu yapmalıyız ya da itiraz durumumuzda yaklaşık ne zaman sonuç gelir fuar temmuz başı yardımlarınızı bekliyorum, Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize davetiyesi orijinal mi olmalı F.K 31/05/22, 12:03
Merhabalar, Danimarka’ya ticari olarak seyahat edeceğim. Danimarka ticari vize davetiyesi orijinal mi olmalı? Bana kargo yapabileceklerini ilettiler fakat mail ortamında olan bir davet uygunsa talep ederek başvuru yapmayı planlıyorum. Karşı firmadan ne talep etmeliyim? Geç kalmak istemiyorum Haziran sonunda Danimarka’da olmak istiyorum. Bilgi alabilirsem evraklarımı hazırlayıp tarafınıza ileteceğim, teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vizesi için otel-uçak lazım mı? Ç.K 30/05/22, 16:50
Selamlar, Danimarka’ya işveren olarak ticari bir seyahatim söz konusu Fakat otel ve uçak rezervasyonunu satın almadım. Danimarka ticari vizesi için otel-uçak lazım mı? Satın almak zorunda mıyım? Vizem çıkmadan henüz bir tarih belirleyemedim. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Danışmanlık alma durumumda bu sorunu siz halledebiliyor musunuz? Bilgi rica ediyorum, Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Sözleşmeli çalışanlara Danimarka vizesi O.H 30/05/22, 14:23
Merhabalar, Ben Türkiye’de sigortalı çalışmıyorum. Bir firmada sözleşmeli olarak çalışıyorum. Sözleşmeli çalışanlara Danimarka vizesi için gerekli belgeler nelerdir? Ayrıca ben evrakları hazırlayıp size mi getirmem gerekiyor? Bana sgksız çalışanlara vize çıkma olasılığının çok düşük olduğu söylendi bu ne kadar doğru? Ben iş sözleşmemle beraber başvuru yapma durumumda vize başvurum kabul edilir mi? Sizin görüşünüz nedir bu konuda bilgi rica ediyorum, teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize başvuru formu nasıl doldurulur? U.G 30/05/22, 14:16
Merhabalar, Danimarka’ya ticari bir seyahatim söz konusu ve başvuruda istenen belgeler arasında başvuru formu diye bir madde yer alıyor. Ben çalışanım ve firmam bir makinanın 1 haftalık eğitimini vermek amacıyla beni Danimarka’ya yollamak istiyor. Danimarka ticari vize başvuru formu nasıl doldurulur? Ben başvuru merkezinin sitesinden ve internetten araştırmama rağmen herhangi bir forma rast gelmedim. Bana bu formda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Ayrıca şirketten almam gereken belgeler tam olarak nelerdir? Bilgi rica edebilir miyim? Teşekkürler, iyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize başvuru formu örneği H.K 30/05/22, 14:12
Merhabalar, Danimarka’ya çalışanımızdan birini ticari amaçlı göndermek istiyoruz. Başvuru esnasında şirket olarak hazırlamamız gereken belgeleri hazırladık şahsen çalışanımız ne gibi belgeler sunmalı? Ayrıca başvuruda doldurmamız gereken bir form olduğu söylendi. Danimarka ticari vize başvuru formu örneği sizden temin edebilir miyim? Bu belgeye nereden ve nasıl ulaşabiliriz? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler, kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle