Danimarka Hakkında Sorular & Yorumlar

Danimarka ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
B. DEMİRYAY 16/08/17, 15:41
Merhabalar. Ben üniversite öğrencisiyim. Bu yıl ocak ayında 3 haftalığına Danimarka'ya gitmek istiyorum. Orada 2 teyzem ve 1 dayım var onlarda ikametgah etmek istiyorum. Danimarka ziyaret vizesi için başvuru yapmak istiyorum ne gibi evraklar gereklidir?
Cevabı Görüntüle
O. KARACA 21/06/17, 20:09
Aile ve Arkadaş Ziyaret vizesini sadece kendim için almak istiyorum.Emekli ve yeşil pasaport sahibiyim.Vize Merkezinin bu iş için talep ettiği ücret ne kadardır ?
Cevabı Görüntüle
e. yılmaz 20/04/17, 16:52
Merhaba. Devlet memuruyum Mayıs ayında Danimarka'dan başlayarak İskandinav yarımadasını gezip Stockholm'den geri dönüş yapmak istiyorum bu seyahatim için sadece Danimarka vizesi yeterli midir? Ayrıca vize ücreti ne kadardır? ( daha önce Schengen vizesi almiştım) bana kaç aylık vize verilir?
Cevabı Görüntüle
g. kutlay 14/04/17, 11:51
Danirmarka vize başvuru formunu nasıl doldurabilirim?
Cevabı Görüntüle
Y. Gündüz 26/03/17, 15:45
Merhaba, Danimarka konsolosluğu aile dilekçesi kabul ediyor mu? Öğrenciyim ve Danimarka'da yapılacak bir e-spor turnuvasına davet aldım. Tüm evraklarım hazır fakat geçen sefer vizem reddedilmişti ve sebep olarak banka hesabımdaki paranın yetersiz olduğu öne sürülmüştü fakat tüm masraflarımı ailem karşılayacaktı. Bu sefer aynı şeyin olmamasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler!