Danimarka Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Danimarka ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Danimarka vize başvurusu c.c 22/04/20, 20:58
Merhaba, Eşim ve kızım ile birlikte yıllık iznimde 1 haftalığına ablamı ziyaret amaçlı Danimarka’ya seyahat düşünüyoruz. Danimarka vize başvurusu esnasında kızım ve eşime ben sponsor olacağım. Sizden bu süreçte danışmanlık almak istiyorum. Danimarka vize başvurum esnasında Danimarka’daki ablamdan hangi belgeleri talep etmeliyim? Ve Danimarka vize başvurum esnasında 3 yaşında olan kızım ve eşim için ne kadar ücret ödemem gerekecek? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi ücreti 2020 L.K 22/04/20, 20:07
Merhabalar, Önümüzdeki yaz eşim ile beraber Danimarka’ya Turistik bir seyahat yapmayı düşünüyoruz. Birkaç araştırmalarım sonucu Danimarka vizesi ücreti 2020 yılında değişikliğe uğradığını gördüm. Sorum Danimarka’ya vize başvurusu yapma durumumuzda kişi başı ödememiz gerekecek tutar nedir? Ve ne kadar önceden başvuru yapmamız gerekir? Vizenin çıkma süresi ne kadardır? Bilgi alabilir miyim? Şimdiden Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vize reddi L.M 30/04/20, 00:00
Merhabalar, geçen sene bu aylarda Danimarka’ya Turistik vize başvurusu yaptım. Yalnız o zaman emeklilik yaşımı beklediğim için sigortalı bir yerde çalışmıyordum. Şuan emekliyim ve tekrar başvuru yapmak istiyorum. Sorum Danimarka vize reddi aldıktan sonra vize başvurusu yapma durumumda onay gelme ihtimali var mı? Ret aldıktan ne zaman sonra vize başvurusu yapılabilir? Ret almamak için ne gibi belgeler sunabilirim? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi için gerekli evraklar S.K 22/04/20, 20:24
Selamlar, İstanbul’da bir firmada 3 senedir inşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Önümüzdeki ay içerisinde iş arkadaşım ile 3 günlük bir seyahat için Danimarka’ya gitmeyi düşünüyorum. Aynı zamanda beraber gideceğim arkadaşımın geçerli bir vizesi mevcut kısaca öğrenmek istediğim. Danimarka vizesi için gerekli evraklar nelerdir? İşyerimden çalışan olarak almam gereken belgeler nelerdir? Bilgi rica ediyorum, Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi nasıl alınır Z.K 22/04/20, 20:38
Selamlar, Silivri’de bir fabrika’da genel sorumlu olarak çalışmaktayım. Gelecek ay Danimarka’da iş yaptığımız firma ile bir iş toplantım olacak. İlk defa vize başvurusu yapacağım için birkaç soru sormak istiyorum. İşlemler oldukça karmaşık ve danışmanlık almak istiyorum. Öncelikle Danimarka vizesi nasıl alınır? Başvuru işlem süresi nedir? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi 2020 C.G 22/04/20, 19:53
Merhabalar İstanbul Üniversitesinde öğrenciyim ve turistik olarak Danimarka’ya bir seyahat düşünüyorum. Danimarka vizesi 2020 yılında herhangi bir değişiklik mevcut mu? Ve asıl sormak istediğim soru Danimarka vize başvurumda danışmanlık alma durumumda şahsen başvuruya gelmem gerekecek mi? Öğrenci olmam sebebi ile final dönemlerindeyim ve devamsızlık yapmam sınavlarımı kötü etkileyecek bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Bilgi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka Öğrenci vizesi 2020 P.R 30/04/20, 01:29
Merhaba Danimarka’ya Üniversite eğitimi için Danimarka Öğrenci vizesi 2020 yılında başvurusu yapmak istiyorum. Danimarka’da Üniversiteden kabul belgesi geldi ve araştırmalarım sonucu öğrenci vizesi olarak baktığımda tüm siteler Turistik öğrenci vizesi açıklaması yer alıyor baktığım tüm danışmanlık sitelerinde Vize Merkezi web sitesi oldukça anlaşılır olduğunu gördüm. Sizden danışmanlık almak ve vize başvurumu sizinle yapmak istiyorum. Bunun dışında sormak istediğim bankada aylık ne kadar para göstermem gerekir? Ve hangi belgeleri hazırlamalıyım? Vize başvurumda formumu siz mi dolduruyorsunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka Schengen Vizesi İ.A 30/04/20, 00:58
Selamlar, Arkadaşım ile birlikte yaz ortası gibi Danimarka’ya turistik bir seyahat düşünüyoruz. Danimarka’dan turistik vize başvurusu yapacağız. Yalnız Danimarka Schengen vizesi mi? Danimarka’dan sonra başka Almanya’ya geçiş yapabilir miyiz? Almanya’da ki konaklama belgelerimi sunmam gerekir mi? Vize başvurumuzu şimdiden yapmamız gerekir mi? Ne kadar sürede vize sonucu geliyor? Bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka Çalışma Vizesi M.S 30/04/20, 00:45
Merhabalar, Türkiye’de 5 senedir bir şirkette çalışmaktayım. Danimarka’ya gitmenin ve orada çalışmanın yollarını arıyorum. Danimarka Çalışma vizesi diye bir vize türü gördüm ve sormak istiyorum. Danimarka çalışma iznine başvuru yapmanın şartları nelerdir? Başvuruda çalışmaya gideceğim şirketten hangi belgeleri temin etmem gerekir? Danimarka çalışma izni ne kadar sürede sonuçlanıyor? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi ret itiraz K.L 30/04/20, 00:10
Merhabalar, geçen ay Danimarka’ya Turistik bir vize başvurusunda bulundum. Vizem ret geldi 2 yıldır bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Danimarka vizesinde ret alma durumumda nasıl Danimarka vizesi ret itirazı yapabilirim? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Ne kadar sürede itirazlara cevap gelir? Bana bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi Ankara H.M 24/04/20, 21:32
Selamlar, Arkadaşlarım ile birlikte yaz tatilinde Danimarka’ya turistik olarak gideceğiz. Ve vize başvurularımızda danışmanlık almak istiyoruz. Araştırmalarım sonucu sitenizi inceleme fırsatım oldu ve en açıklayıcı sizin sitenizi bulma sebebi ile size birkaç soru sormak istiyorum. Ankara’da ikamet ediyoruz ve Danimarka vizesi Ankara ilinde ikamet edenler için nereden başvuru yapmamız gerekiyor? Danışmanlık alma durumumuzda başvuruya şahsen gelmemiz gerekir mi? Danimarka vizesi için randevu almamız gerekiyor mu? Bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka vizesi İstanbul M.S 24/04/20, 21:17
Merhabalar, Annem ile birlikte önümüzdeki yaz kardeşimi ziyaret etmek için Danimarka’ya seyahat planlıyoruz. Annem ev hanımı ben öğrenciyim her ikimize de babam sponsor olacak. Danimarka vizesi İstanbul ilinden nereden başvuru yapılıyor? Ne kadar ücret ödememiz gerekecek? Babamın banka hesabında annem ve benim için ne kadar göstermemiz gerekiyor? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari vize ücreti E.S 24/04/20, 21:04
Merhabalar, Gebze’de bir makine fabrikasında ortalama 4 yıldır genel müdür olarak çalışmaktayım. Danimarka’da çalıştığımız bir firmaya bir makinenin montajı için 4 kişiyi çalışanımızı Danimarka’ya göndermek istiyoruz. Araştırmalarım sonucu Ticari vize başvurusu yapmamız gerektiğini öğrendim. Sormak istediğim soru Danimarka ticari vize ücreti kişi başı ne kadar? Danimarka vizesi ortalama ne kadar sürede sonuçlanır ve ne kadar önceden vize başvurusu yapmamız gerekir? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka ticari davetiye Y.K 24/04/20, 20:43
Merhabalar, İstanbul’da bir şirkette satın alma sorumlusu olarak çalışmaktayım. Bir iş toplantısı için önümüzdeki ay ortasında Danimarka’ya seyahat planlamaktayım. Danimarka ticari davetiye almam gerektiğini öğrendim. Danimarka’daki şirketten alacağım davetiye nasıl olması gerekir? Davetiye ile birlikte almam gereken başka bir belge var mı? Aynı zamanda çalıştığım firmadan hangi belgeleri temin etmem gerekir? Bilgi alabilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Danimarka turist vizesi ücreti S.M 24/04/20, 20:35
Merhabalar, İstanbul’da bir kurumda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Danimarka’ya 2 ay sonrası gibi kız arkadaşımla beraber seyahat planlıyoruz. Danimarka vize başvurumda vize ücretim dışında bir ödemem olacak mı? Danışmanlık almak istiyoruz ve Danimarka turist vizesi ücreti kişi başı ne kadar ödeme yapmamız gerekecek? Ne kadar sürede vizemiz sonuçlanır? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle