Çanakkale

Telefon/Faks

+90 (850) 241 14 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

canakkale@vizemerkezi.com

Danimarka Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Çanakkale Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz, Danimarka'ya gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak zorunda olduğunuz Danimarka Vizesi ile alakalı sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Danimarka Vize türlerine, türlere göre sınıflandırılmış olan gerekli evrak listelerine, vize başvuru süreçlerine ve vize ücretlerine kolaylıkla erişebileceksiniz.

Çanakkale Merkez başta olmak üzere Eceabat, Bayramiç, Ayvacık, Biga, Yenice, Lapseki, Çan, Bozcaada, Gelibolu, Ezine, Gökçeada ilçelerimiz ve çevre iller olan Edirne, Bursa, Balıkesir, Tekirdağ, İzmir ve tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Danimarka Vize Başvurularınız için vize hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek, Danimarka Schengen Vize başvuru süreçleri hakkında uzmanlarımızdan detaylı bilgi almak için Vize Merkezi Çanakkale ofisimizi arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Danimarka Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Danimarka, Schengen Vize uygulamasına taraf olmuş olan 26 ülkeden bir tanesidir. Danimarka'ya seyahat etmeyi planlayan Siyah (Diplomatik) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Yeşil (Hususi) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 180 gün içerisinde 90 gün konaklamayı aşmayacak olan seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilme imkanlarına sahiptirler.

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Danimarka'ya gerçekleştirecek oldukları seyahatleri öncesinde vize almak zorundadırlar. Fakat süresi devam etmekte olan herhangi bir Schengen Vizesi sahibi olan Bordo Pasaport sahibi vatandaşlarımız seyahatlerini ellerinde mevcut olan vizeleri ile gerçekleştirebilmektedirler.

Danimarka dış temsilcilikleri vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip olan kurumlardır. Ülkemiz sınırları içerisinde Danimarka'ya ait olan dış temsilcilik listeleri aşağıda sizler için maddeler halinde sıralanmıştır. İlgili linklere tıklayarak konsoloslukların tatil günlerine, adreslerine ve irtibat adreslerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yukarıda listelenmiş olan konsolosluklar arasında fahri konsolosluklar vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir. Vize başvurularında yetkili olan kurumlar başkonsolosluk ve büyükelçiliklerdir. Danimarka konsolosluklarının bölge kısıtlaması olduğu için konsolosluk sayfalarından ilgili konsolosluğun görev bölgesine hangi illerin girdiğini de öğrenebilirsiniz.

İkamet etmekte olduğunuz şehre en yakın Vize Merkezi şubesinden Danimarka Schengen Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Danimarka Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz Danimarka vizesi, seyahat gerekçenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Başvurusunu yapacak olduğunuz vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve gerekli evrakları vize türüne uygun bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Vize uzmanlarımız tarafından sizler için hazırlanmış olan başlıklara tıklayarak ilgili Danimarka Vize türünün istediği güncel evrak listelerine, bu evrakları nereden temin edeceğinize kadar bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
Danimarka Vize Türleri;

Yukarıda listelenmiş olan vize türleri arasında seyahat gerekçenize uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da belirtilen vize türlerinin sizin seyahat gerekçenizi kapsamadığını düşünüyorsanız eğer Vize Merkezi Çanakkale ofisimizi 0850 241 14 91 numarası aracılığı ile arayabilir, canakkale@vizemerkezi.com adresine atacak olduğunuz e-posta ile vize uzmanlarımızdan konu hakkında destek talep edebilirsiniz.

Ayrıca Danimarka Vize Türleri sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Danimarka Vizesi Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Bu başlık altına sizlere Vize Merkezi Çanakkale şubesi aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz Danimarka Schengen Vize başvurularınızın hangi aşamalardan geçeceğini başlıklar halinde anlatacağız.

Danimarka Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Vize uzmanlarımız, konsolosluk tarafından belirlenmiş olan ve başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize türüne göre belirlenmiş gerekli evrakların listelerini sizlere ulaştıracaklardır. Talep etmekte olduğumuz evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız ardından dilerseniz ofisimize kargo yolu ile dilerseniz de ofisimizi ziyaret ederek bizzat ulaştırabilirsiniz.
Çanakkale ofisimize ulaştırmış olduğunuz evrakların kontrolleri vize uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilir ve herhangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlerle iletişime geçilerek gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanır.

Danimarka Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Sizlerden talep etmekte olduğumuz evrakları tamamlamanız sonrasında vize başvurunuzun gerçekleşebilmesi için vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen vize başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, danışmanlık ücretleri, işlem bedelleri ve diğer giderler mevcut olacaktır. Vize başvuru ücretini dilerseniz banka hesabımıza EFT/Havale yolu ile yatırabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek danışmanlarımıza ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Güncel Danimarka Vize başvuru ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Vize Merkezi Çanakkale şubemizi 0850 241 14 91 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması 

Vize ücretinin ödenmesi ve gerekli evrakların tamamlanması sonrasında vize uzmanlarımız sizlere de uygun olacak bir tarihe Danimarka Konsolosluğundan randevu alırlar. Belirlenen randevu tarihinde ve tam saatinde konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Vize uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve parmak izi verme işleminiz gerçekleşecektir. Daha sonrasında geriye kalan bütün işlemleri uzmanlarımız sizler adına gerçekleştireceklerdir.

Pasaportun Tarafınıza Ulaştırılması

Konsolosluk tarafından incelemeye alınmış olan Danimarka Schengen Vize başvurunuzun sonuçlanması sonrasında vize uzmanlarımız sizleri bilgilendirecek ve pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacaklardır. Pasaportunuzu dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek elden teslim alabileceğiniz gibi dilerseniz adresinize kargo yolu ile ulaşmasını da sağlayabilmekteyiz.

Danimarka Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Danimarka Schengen Vize başvuruları ortalama olarak 12 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Konsolosluklarda meydana gelecek olan yoğunluk, ek evrak talebi ya da Danimarka resmi tatil günleri bu sonuçlanma süresini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır.

Vize uzmanlarımız seyahat planlaması ve vize başvurusu için en az 1 ay öncesinde harekete geçerek bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye etmektedir. Vize Merkezi Çanakkale şubemizi 0850 241 14 91 numaralı telefondan arayarak uzmanlarımızla konu hakkında görüşebileceğiniz gibi canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Değerli ziyaretçilerimiz, Vize Merkezi Çanakkale şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Danimarka Vize Başvuru sayfasını okudunuz. 
Çanakkale şubesi olarak İyi yolculuklar dileriz. 

Danimarka Vize Merkezi Çanakkale

Vize Merkezi Personel

Danimarka ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 38092